RD Signs yra registruotas UAB “Reklamos diktatorius” prekinis ženklas.

UAB “Reklamos diktatorius” nuo 2004 m. dirba reklamos gamybos ir serviso srityje. Įmonė dirba Lietuvoje,Latvijoje, Estijoje. Bendradarbiaujame su partneriais Danijoje, Norvegijoje,Vokietijoje, Austrijoje, Belgijoje bei kitose Europos Sąjungos ir Šengeno šalyse.

Įmonės gamykla įsikūrusi Lietuvoje Šiauliuose. 1,14 ha plote įrengtos 3000 kv. m. gamybinės patalpos, 1500 kv. m. medžiagų bei pagamintos produkcijos sandėliavimo aikštelė.  Įmonė specializuojasi išimtinai vizualinės reklamos gamybos srityje. Skirdami visą dėmesį vienai reklamos sričiai – vizualinės reklamos gamybai , galime pasiūlyti kokybiškus gaminius, bei operatyvų aptarnavimą.

Siekdama užtikrinti ir išlaikyti aukščiausią gaminių kokybę bei aptarnavimą „RD signs“dirba remdamasi ISO 9001 ir Lean standartais. UAB„Reklamos diktatorius“ gaminių kokybę padeda užtikrinti įmonėje įdiegti gamybos standartai LST EN 1090-1; 1090-2, 1090 -3 bei LST EN ISO 3834-2. 2017 m. UAB "Reklamos diktatoriaus" pagrindinės investicijos buvo skirtos užsakymų valdymo programai diegti ir tobulinti. Šiandien „RD signs“ gamykloje veikia moderni užsakymų sistema, kuri apimą visą reklaminių projektų valdymą nuo pasiūlymo suvedimo iki pagaminto gaminio pakavimo ir išvežimo klientui. Ši sistema leidžia planuoti bei suvaldyti didžiulį nestandartinių ir vienetinių reklamos projektų srautą. Ji  taip pat suteikia galimybę matuoti, stebėti, planuoti ir valdyti padalinių apkrovimą bei užtikrina, kad visi klientų užsakymai bus pagaminti kokybiškai ir laiku.

Džiaugėmės, kad UAB „Reklamos diktatorius“  už verslo pasiekimus jau yra įvertintas Gazele 2014-2017m, Stipriausi Lietuvoje Lyderiai2014-2017. 2016 metais „Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų“ buvome nominuoti kaip „Sėkmingo verslo įmonė 2016“ mažų ir vidutinių įmonių grupėje. UAB„Reklamos diktatorius“ labai didžiuojasi būdamas BSMA „Baltic Signs Makers Association“, „European Sign Federation“ bei „Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų“ narys.

Mes suprantame, kad galime būti stiprūs bei verslūs tik mūsų darbuotojų, klientų bei partnerių dėka. UAB „Reklamos diktatorius“ dėkoja visiems prisidėjusiems prie įmonės augimo ir tiki, kad kartu mes galime dar daugiau!


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 170 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums