Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Rūmų narys – "Devold AMT" padeda klientams siekti rekordų

Devold AMT  klientas –  General Electric koncernui priklausanti įmonė LM Wind Power 2019 m. balandžio 18 dieną pranešė, kad pagamino pirmają pasaulyje mentę vėjo generatoriui viršijančią 100 metrų.  107 metrų mentė buvo baigta po vakuminio laminavimo proceso gamykloje Cherbourg mieste Prancūzijoje. Toliau bus tęsiami apdailos darbai, prieš atliekant griežtus bandymus kad įsitikinti jog ji gali atlaikyti daugiau nei 20 metų tarnavimo laiko ant jūroje sumontuotos vėjo jėgainės. 107P mentė sukurta “sugauti” vėją, pasaulyje galingiausioje šiuo metu, General Electric Haliade-X 12 MW vėjo jėgainėje.    

LM Wind Power, LM 107.0P projekto vadovas Lukasz CEJROWSKI įvardijo, kad “LM107.0P yra vienas didžiausiu vienalyčių komponentų kada nors pagamintų. Tai yra nuostabus pasiekimas ne tiktai LM WindPower ir GE Renewable Energy, bet ir visos vėjo energetikos pramonės.

AlexisCRAMA, LM Wind Power Jūrinių projektų Vice Prezidentas: „Šį pasiekimą leido mūsų aistringų žmonių komanda, kurianti technologijas ir gamybos procesus. Dar kartą pasiekti revoliucingą laikėjimą jūrinės vėjo energetikos industrijoje su vis ilgesnėmis ir patikimesnėmis generatorių mentėmis kad “sugauti” daugiau vėjo ir galiausiai pasiekti darmažesnius energijos gamybos kaštus.” 

Priešios sėkmės, kaip ir prie prieš tai buvusio rekordinio dydžio 88,4 metro sparno, prisidėjo specialistų ir darbuotojų komanda iš Kuršėnų įmonės Devold AMT. Kad pasiekti tinkamą rezultatą buvo pagaminta virš 20 įvairių modifikacijų hibridinių gaminių, kurie buvo siunčiami į įmonės LM Wind Power eksperimentinę gamyklą Danijoje, kur testuojami ir atrenkami patys tinkamiausi sudėtingiems, ilgiausiems sparnams gaminti. Pramoninė gamyba vykdoma tik 3 skirtingų hibridinių gaminių / audinių. Visas procesas užtruko daugiau nei 5-erius metus. Dalis gaminių gaminama Kuršėnų įmonėje, dalis patronuojančioje įmonėje Saertex Vokietijoje, bet visi gaminiai, galutiniam apdirbimui, sukarpymui pagal nustatytus ilgius ir įstirižiniam nupjovimui atkeliauja į Kuršėnus ir iš čia jau į LM gamyklas Lenkijoje, Ispanijoje ir į naują gamyklą Prancūzijos mieste Cherbourg.

Be Devold AMT darbuotojų kruopštumo, techninių ir technologinių niuansų išmanymo, atsidavimo savo darbui tokie rezultatai nebūtų įmanomi. Džiugu, kad Kuršėnuose dirbantys žmonės realiai prisideda prie pasaulinių inovacijų kūrimo. Atrodo tik audinį pagaminti, kaip ir nieko tokio, bet kad iš jo turės būti pagaminamas 107 metrų vientisas gaminys ir jam suteikiama 20 ir daugiau metų garantija tai reiškia didelę, netgi labai didelę atsakomybę ir Devold AMT klientų pasitikėjimą.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 226 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums