Jau priimamos paraiškos į verslo ir pasiekimų parodą "ŠIAULIAI 2017"

SDG - verslas, kuriam svarbi socialinė atsakomybė

Įmonių vadovus konsultuojanti ir jų darbuotojus saugiai dirbti mokanti SDG per 15 metų užaugo į neabejotiną šio verslo lyderę, turinčią beveik šimtą licencijuotų mokymo programų, veikiančią 12 Lietuvos miestų, Latvijoje ir Estijoje. Įmonių grupę sudaro 8 įvairių verslo sričių įmonės su SDG vardu. Visgi pagrindinė SDG veikla išliko konsultacijos – nuo jų įmonė pradėjo veiklą 2002 m. ir per keletą metų aplenkė konkurentus. Šeimos verslo pagrindu valdomos SDG stiprybė – socialinė atsakomybė, prasidedanti įmonės viduje ir išsiplečianti gerokai už jos ribų. 

Įmonė ir Šiauliuose garsi savo išskirtine darbo kultūra ir įvairiomis socialinėmis akcijomis – jos inicijuotų socialinių projektų, iniciatyvų sąrašas įspūdingas, bendrovė yra įvairių verslo organizacijų, tame tarpe ir Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų narė, aktyvi skaidraus verslo propaguotoja, o už savo bendruomenišką veiklą daug kartų įvertinta apdovanojimais ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. SDG vadovai įsitikinę, kad socialiai atsakingas verslas ne tik prisideda prie geresnio gyvenimo šalyje – pirmiausia tai įmonės kolektyvą vienijanti, stiprinanti ir tikrą bendruomenę kurianti veikla.

Jau devynerius metus balandžio mėnesį, kai 28 d. minima Pasaulinė Darbuotojų saugos ir sveikatos diena, SDG darbuotojai Šiaulių miesto sankryžose dalina darbo pirštines, taip primindami saugaus darbo svarbą. Šiaulių įmonių komandos - bene aktyviausios kasmet SDG organizuojamuose Lietuvos protų mūšių čempionatuose darbuotojų saugos ir sveikatos tema. O rugsėjo 1-ąją SDG darbuotojai lanko mokyklas ir pradinių klasių mokiniams dovanoja atšvaitus, kad vaikai būtų matomi kelyje tamsiuoju paros metu. Ir tai tik dalis socialinės veiklos, į kurią aktyviai įsitraukia visi SDG darbuotojai.

Šįmet švenčiant 15-kos metu jubiliejų, bendrovės vadovas E. Jasas apie ateitį kalba tik optimistiškai: „Manau, kad praėjus dar 15 metų SDG veiks dešimtyje valstybių. Grėsmių nematau, tik dideles perspektyvas. Konkurencija didėja, tačiau ji – geras ženklas: vadinasi, egzistuoja ir realus šių paslaugų poreikis. Štai tuomet, kai iškyla klausimas, kuo esi pranašesnis už kitus, ilgas įdirbis socialinės atsakomybės srityje ir tampa slaptuoju įmonės ginklu. Stiprybe, užkeliančia ant tikro, o ne deklaratyvaus lyderio, pakylos.“

 


SDG Šiaulių sk. kolektyvas 15-os metų jubiliejaus šventėje.

SDG Generalinis direktorius Eduardas Jasas.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 170 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums