Priimamos paraiškos į verslo ir pasiekimų parodą "ŠIAULIAI 2018"

„Telia Lietuva“ AB – visa ko tinklas (#visokotinklas)

„Telia Lietuva“ AB – visa ko tinklas (#visokotinklas), siūlantis daugiau gyvenimo (#daugiaugyvenimo) visiems savo klientams. Esame didžiausia telekomunikacijų bendrovė siūlanti visus IT, ryšio ir TV sprendimus iš vienų rankų, siekiantis kurti vertę ir suteikti geresnę patirtį žmonėms, verslui ir visuomenei. Esame tarptautinės „Telia Company“ įmonių grupės, veikiančios Šiaurės ir Baltijos šalyse, dalis.

Bendrai „Telia Lietuva“ AB – tai:

  • plačiausias paslaugų spektras. Nuo išmaniosios TV, mobilaus ryšio, muzikos, pramogų ir išmanių įrenginių iki kompleksinių sprendimų verslo augimui, biuro įrangos priežiūros ir IT saugos – viskas, ko reikia jūsų kasdieniam gyvenimui ir sėkmingam verslui;
  •  stipriausi tinklai. Didžiausios aprėpties ir geriausių greitaveikų tinklus geriausiai išnaudojame teikdami paslaugas jums. Per kelerius metus į tinklų plėtrą investavome daugiau nei 1 mlrd. eurų, kad savo klientams siūlytume tikrai pažangias ir kokybiškas paslaugas, o Lietuva pagal interneto pasiekiamumą ir naudojimą būtų tarp pasaulio lyderių. Esame pasiruošę 5G erai, kuomet tinklą sudarys pažangiausių ryšio technologijų – šviesolaidžio ir mobiliosios – saveika.
  • moderniausi duomenų centrai. Juose savo duomenis saugiai „apgyvendina“ ir startuoliai, ir tarptautinio verslo milžinai. Itin efektyvi duomenų centro infrastruktūra ir TIER III sertifikatai užtikrina, kad net pačių išrankiausių klientų duomenys bus patikimai apsaugoti.
  • ilgiausiai veikiantis klientų aptarnavimo centrai. Klausimus telefonu privatiems klientams atsakome numeriu 1817, o verslo klientams – 1816. Šiais numeriais pagalbą ir konsultacijas teikiame kasdien, bet kuriuo paros metu.
  • aukščiausias paslaugų kokybės lygis. Paslaugų kokybė paremta geriausiomis tarptautinėmis praktikomis ir patikrinta sertifikatais: IT valdymo (ISO 20000), informacijos saugos valdymo (ISO 27001), kokybės valdymo (ISO 9001), aplinkosaugos valdymo (ISO 14001) bei darbų saugos ir sveikatos valdymo (OHSAS 18001).

Kurdami drauge, dalindamiesi patirtimi ir idėjomis, darome viską, kad technologijos jums padėtų gyventi ir dirbti paprasčiau, patogiau ir įdomiau, nes mes esame tam, kad suteiktume jums daugiau gyvenimo ir laisvės. Ačiū, kad mumis pasitikite!


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 177 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums