UAB „Bodesa“ – viena didžiausių stiklo paketų gamintojų Baltijos šalyse.

Įmonės ilgamečiai partneriai – didžiausi langų, durų bei įvairių konstrukcijų gamintojai Baltijos šalyse bei Lenkijoje. Įmonė Lietuvoje žinoma ir dėl kitų savo padalinių veiklos – langų, durų, aliuminio konstrukcijų gamyba, montavimas bei pastatų renovacija. Nuolat investuodama į darbuotojus bei modernią ir naujovišką įrangą UAB „Bodesa“ siekia visiems savo klientams pateikti aukščiausios kokybės gaminius ir geriausią aptarnavimą už konkurencingas kainas.

Automatizuota gamyba ir dvidešimties metų patirtis leidžia užtikrinti stiklo paketų matmenų tikslumą ir hermetiškumą. Įdiegta kontrolės sistema ir šiuolaikinė ypač moderni įranga leidžia išpildyti paties reikliausio kliento pageidavimus, įskaitant aukščiausios technologijos stiklo gaminius. Įmonė yra atestuota kokybės (pagal EN ISO 9001:2008), aplinkos apsaugos (pagal EN ISO 14001:2004) bei darbuotojų saugos ir sveikatos (pagal OHSAS 18001:2007) vadybos sistemas, tai klientui garantuoja tinkamą užsakymų valdymą, gamybą ir logistiką, esant minimaliam poveikiui aplinkai.

Įmonė siekia konkurencingumo ir produktyvumo didinimo, todėl diegia savo veikloje modernias technologijas. Po statybos ir rekonstrukcijos darbų, įmonė išplėtė savo gamybinių patalpų plotą, įsigijo naują kokybišką gamybinę ir programinę įrangą, skirtą stiklo paketų, vidinių stiklo konstrukcijų gamybai vykdyti.

Šis projektas prisidės prie naujos produkcijos (laminuotas stiklas, grūdintas stiklas, dažytas stiklas, vidaus patalpų stiklo pertvaros) gamybos procesų inicijavimo ir jau gaminamų produktų gamybos apimčių didinimo. Įgyvendintas projektas leis kurti naujas darbo vietas, ženkliai padidinti įmonės darbo našumą, konkurencingumą, taip sudarydamas prielaidas pasiūlyti Lietuvos ir užsienio rinkoms naujus, kokybiškus ir itin patrauklios kainos gaminius.

Įmonė gali pasigirti keliolikos metų  „Gazelės“  sertifikatais, ne kartą apdovanota apdovanojimais kaip sėkmingo verslo įmonė. Dėkojame savo klientams ir partneriams, be kurių pasitikėjimo, niekada nebūtume pasiekę šių rezultatų.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 170 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums