Jūsų ir Jūsų verslo augimas aktyvioje bendrystėje

UAB „Rūta“ – ilgiausiai veikiantis saldainių fabrikas Lietuvoje

UAB„Rūta“ – ilgiausiai veikiantis saldainių fabrikas Lietuvoje, dar 1913 m. įkurtas Antano Gricevičiaus. „Rūta“ gali didžiuotis ne tik ilga savo istorija, bet ir užsitarnautu geru vardu. Šiandien ji yra gerai žinoma kaip įmonė, puoselėjanti senas tradicijas, tačiau savo veikloje sėkmingai taikanti ir inovacijas (šiuolaikines receptūras, technologijas, originalias gaminių pateikimo idėjas, bendradarbiavimą su mokslininkais, dalyvavimą įvairiuose ES projektuose). 

 „Rūta” džiugina savo gerbėjus ne tik gardžiais gaminiais, bet kviečia lankytojus į 2012 metais duris atvėrusį „Rūtos” Šokolado muziejų susipažinti su beveik keturių tūkstantmečių šokolado istorija, sužinoti apie pirmuosius Lietuvos saldainių fabrikus, atrasti šokoladinių saldainių gamybos subtilybes, patiems gaminant šokoladinius skanėstus.

Tačiau daugiausia dėmesio šiuo metu įmonė skiria naujai vaisių, riešutų ir sėklų užkandžių linijai „Greenz“. Ji sukurta atsižvelgiant į spartėjantį gyvenimo tempą ir vartotojų poreikius greitam, bei vertingam maistui. Liniją sudaro 6 skirtingų skonių saldainiai: šermukšnių, vyšnių, šaltalankių,žemės riešutų, mėlynių ir kokoso. Taip pat 4 skonių batonėliai: su folio rūgštimi, su žirnių baltymais, su kalciu ir vitaminu D ir su magniu bei 2 skonių baltymų batonėliai „Greenz Protein“. „Greenz“ gaminiai (išskyrus „Greenz Protein“) yra be pridėtinio cukraus, tinka vegetarams ir veganams. Saldainiai„Greenz“ neseniai įvertinti parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2018“ medaliu, kuris reiškia ne tik paskatinimą, bet ir pripažinimą.

Daugiau informacijos ieškokite www.ruta.lt


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 187 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums