Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Į pradžią path-separator Narystė path-separator Verslo moterų tinklas

Verslo moterų tinklas

Susitikimas su Šiaulių Romuvos gimnazijos moksleiviais

2015 metų birželio 1 dieną į Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmus rinkosi gausus būrys Šiaulių Romuvos gimnazijos moksleivių.

Skaityti daugiau

Seminaras Mokesčių optimizavimas – galimybės ir grėsmės.Kas žinotina vadovams?

Šių metų gegužės 4 d. 12 val. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose  vyko nemokamas Moterų verslininkių komiteto pirmininkės Gražinos Garuolienės, organizuojamas seminaras Mokesčių optimizavimas – galimybės ir grėsmės. Kas žinotina vadovams?

Skaityti daugiau

„FIX“ turnyre įvertinti jaunimo verslumo projektai

Gegužės 8 d. Šiaulių universitete buvo surengtas 11-asis Šiaulių regiono jaunimo verslumo turnyras „FIX“, kuriame dalyvavo 13 Šiaulių miesto ir regiono gimnazijų, profesinių mokyklų ir aukštųjų mokyklų komandų.

Skaityti daugiau

Kuršėnų Pavenčių mokyklos moksleiviai susitiko su verslininke Gražina Garuoliene

Kovo 18 d. 10a ir 8c kl. mokiniai susitiko su UAB „Verslavita“ savininke ir direktore Gražina Garuoliene.

Skaityti daugiau

Verslių moterų konferencija „ĮŽVALGOS. SPRENDIMAI. KOMPETENCIJA“ sukvietė veiklias ir į ateitį žvelgiančias moteris

Verslioms moterims skirta konferencija, kurią organizavo Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija ir VšĮ "Versli Lietuva" kartu su Lietuvos Verslo moterų tinklu, sulaukė itin didelio susidomėjimo. Renginyje dalyvavo daugiau, kaip 130 verslo moterų iš visos Lietuvos.

Skaityti daugiau

Moterų komiteto atstovės Gruzijoje

Lapkričio 9-12 dienomis Gruzijoje lankėsi Lietuvos prekybos pramonės ir amatų rūmų moterų verslininkių tinklo atstovės.

Skaityti daugiau

Vasario 20 d. finišavo jaunimo verslumo turnyras FIX’14

Šiaulių PPAR Moterų verslininkių tinklo atstovės Aida Adeikienė, Eivyda Balkienė ir Verutė Vitkevičienė, dalyvavusios konsultantų bei vertinimo komisijos narių teisėmis, išrinko ŠPPAR moterų verslininkių tinklo įsteigto prizo nominantes. Padėka merginų komandai  už inovatyvumą, kūrybiškumą ir entuziazmą puoselėjant  socialiai atsakingo verslo idėją bei apdovanojimai atiteko Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklosatstovių komandai „Undinės“.

Skaityti daugiau

Moterų tinklo narė dalyvavo kompretencijų vertinime

Sausio 28 - 29 dienomis, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų moterų verslininkių tinkolo narė Vilma Bazdeikienė, dalyvavo draudimo konsultanto kompetencijų vertinime, vykusiame Šiaulių profesinio rengimo centro elektronikos ir administravimo skyriuje.

Moterų verslininkių tinklas įsteigė apdovanojimą

2014 vasario 3 dienos Šiaulių PPAR moterų verslininkių tinklo susirinkime nuspręsta įsteigti apdovanojimą renginyje FIX’14(Future IdeasExperiments).

FIX’14 - tai tradicinis, tęstinis verslumo idėjų generavimo projektas, kurio metu dalyviai (Lietuvos kolegijų studentai, profesinių mokyklų moksleiviai, vyresniųjų klasių vidurinių mokyklų ir gimnazijų mokiniai) atliks verslo įmonių ir organizacijų pateiktas užduotis, konsultuosis su patyrusiais verslininkais, semsis vertingos praktinės patirties ir varžysis tarpusavyje dėl versliausios komandos vardo.

2014-02-13 dieną moterų verslininkių tinklo atstovės AidaAdeikienė, Vilma Brazdeikienė, Eivyda Balkienė ir Verutė Vitkevičienė dalyvaus renginyje, konsultuos komandas ir apdovanojimui išrinks geriausiai verslo projektą pristačiusią merginą.

Gražina Garuolienė, Verutė Vitkevičienė ir Aida Adeikienė susitiko su Versli Lietuva atstovais

Šių metų sausio 7d. Rūmuose VšĮ „Versli Lietuva“ atstovai – generalinis direktorius Mantas Nocius, Eksporto departamento direktorė Jurgita Butkevičienė, verslumo departamento direktorius Dovydas Varkulevičius ir atstovė regione Auksė Vizbarienė pažymėjo, kad norint paspartinti Vyriausybės  programoje numatytą regionų plėtrą, ES parama verslui bus nukreipiama į regionus. 

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 230 įmonių, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums