Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Į pradžią path-separator Narystė path-separator Verslo moterų tinklas

Verslo moterų tinklas

Kasmetinis moterų verslininkių tinklo susitikimas

Šių metų lapkričio 22 dieną, viešbutyje „Romantic“ Panevėžyje vyko kasmetinis moterų verslininkių tinko susitikimas, kuriame dalyvavo ir Šiaulių iniciatyviosios verslininkės.

Skaityti daugiau

Moterų verslininkių tinklo narės tęsia dalijimąsi gerąja patirtimi profesinio mokymo įstaigose

DNB banko regiono mažmeninės bankininkystės vadovė Raminta Pranskūnienė,  Šiaulių banko lizingo generalinio direktoriaus patarėja Verutė Vitkevičienė,  UADBB „Esame kartu“ direktorė Vilma Brazdeikienė balandžio pabaigoje dalyvavo Šiaulių profesinio rengimo  Elektronikos ir administravimo skyriuje diskusijoje su I-III kursų sekretoriaus specialybės mokiniais apie bendrųjų kompetencijų svarbą prisitaikant darbo rinkoje.

Skaityti daugiau

Moterų verslininkių tinklo gerosios patirties sklaida profesinėse mokyklose

Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriuje vyko netradicinė ekonomikos ir verslo pagrindų pamoka – susitikimas ir diskusija su moterimis verslininkėmis.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalinosi patirtimi su rytų šalimis

2012 m. gegužės 28 - birželio 2 dienomis Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai priėmė kolegas iš Moldovos prekybos pramonės ir amatų rūmų ir  Armėnijos plėtros agentūros. Vizito dalyviams buvo sudaryta savaitės programa, kurios metu Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalinosi darbine  patirtimi.

Skaityti daugiau

Rūmuose vyko seminaras "Asmeninių finansų tvarkymas 2012m."

Gegužės 8 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų moterų verslininkių tinklas kartu su SEB banku kvietė rūmų narius į seminarą „Asmeninių finansų tvarkymas 2012 m.“

Skaityti daugiau

Š.m. kovo 5 dieną vyko diskusija draudimų klausimais

2012 m. kovo 5 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų moterų verslininkių tinklas inicijavo diskusiją draudimo klausimais.

09 01 2012 tinklo susitikimas

 2012 m. sausio 9 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko moterų verslininkių tinklo susitikimas.

Susitikimas su Latvijos moterų tinklo įkūrėja

2011 m. balandžio 15 dieną moterų verslininkių tinklo atsovės lankėsi tarptautinėje parodoje "MADE IN BALTICS 2011", kurios metu susitiko  su Latvijos moterų tinklo įkūrėja Irina Petersone.

 

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 231 įmonę, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums