Jūsų ir Jūsų verslo augimas aktyvioje bendrystėje

Bendradarbiavimo vizitas į Černigovą (Ukraina)
2016 09 12

Šių metų rugsėjo 7-9 dienomis Šiaulių PPAR verslo moterų komiteto pirmininkė Gražina Garuolienė, VMT narė Aldona Kabokienė ir ŠPPAR darbuotojai lankėsi Černigove (Ukraina).

Dalyvės iš Lietuvos ir Sevilijos rūmų delegacija dalijosi patirtimi su Černigovo prekybos ir pramonės rūmais, lankėsi įmonėse, dalyvavo B2B susitikimuose, vedė mokymus. Antrą dieną Gražina Garuolienė kaip Šiaulių verslo komiteto pirmininkė ir Alfredas Jonuška kaip EESK atstovas skaitė pranešimus Verslo moterų konferencijoje, visi dalyvavo iškilmingoje regioninėje Metų verslininko apdovanojimų ceremonijoje. Vizito metu aplankėme  Černigovo profesionalių ir verslo moterų lygą, prie apskrito stalo buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės.

 

Vizito metu Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai pasirašė tolimesnio bendradarbiavimo sutartį su Černigovo regioniniais prekybos ir pramonės rūmais.

Verslo moterų tinklas, Šiaulių regionas tęs bendradarbiavimą su Černigovo verslo moterų komitetu. Sutartis pasirašyta 2016 m. rugsėjo 9 dieną.

Pagal Eurochambres Twinning programą Šiaulių ir Sevilijos (Ispanija) rūmai dalijasi žiniomis ir patirtimi su Černigovo prekybos ir pramonės rūmais. Viena iš temų -  Moterų verslininkų komiteto steigimas ČPP rūmuose.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 192 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums