PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Moterų komiteto atstovės Gruzijoje
2014 12 01

Lapkričio 9-12 dienomis Gruzijoje lankėsi Lietuvos prekybos pramonės ir amatų rūmų moterų verslininkių tinklo atstovės.

Turiningoje ir darbingoje kelionėje dalyvavo 26 verslininkės. Iš Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų vyko viceprezidentė Gražina Garuolienė, komiteto narė Verutė Vitkevičienė ir advokatė Vlada Buivydienė.  Pirmąją dieną Kutaisyje buvo suplanuotas vizitas į Borjomi Mineralinio vandens fabriką bei trumpa pažintis su miestu. Kitą dieną moterų verslininkių tinklo atstovės išvyko į Tbilisį, kur komercijos rūmuose vyko Gruzijos ir Lietuvos moterų forumas. Prieš dalyvaujant konferencijoje vyko susitikimas su Gruzijos ekonomikos ir vystymosi ministre Mrs. Ketevan Bochorishvilli.  Paskutinę vizito dieną moterys buvo priimtos Tbilisio miesto merijoje, kurioje susitiko su miesto vice mere Mrs. Nina Akhalkatski. Po šio susitikimo aplankė  Tbilisio universitetą. Tai buvo paskutinis oficialus priėmimas, po kurio liko šiek tiek laiko pasižvalgyti po gražų Tbilisio miestą.
Iš tiesų tai buvo puiki kelionė, naudinga mūsų moterų verslininkių tinklo atstovėms ir kartu nuomonių pasikeitimas bei pabendravimas su Gruzijos aktyvių moterų ir valdžios institucijų vadovais.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums