PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Seminaras Mokesčių optimizavimas – galimybės ir grėsmės.Kas žinotina vadovams?
2015 06 03

Šių metų gegužės 4 d. 12 val. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose  vyko nemokamas Moterų verslininkių komiteto pirmininkės Gražinos Garuolienės, organizuojamas seminaras Mokesčių optimizavimas – galimybės ir grėsmės. Kas žinotina vadovams?

Kiekvienas mokesčių mokėtojas savo veikloje norėtų mokėti kuo mažiau mokesčių. Šį tikslą padeda pasiekti racionalus mokesčių planavimas ir optimizavimas. Vis dėlto, riba tarp mokesčių planavimo bei mokesčių vengimo kartais gali būti ne visiškai aiški. Skaudžiausios mokestinės pasekmės kyla tuomet, kai šią ribą mokesčių mokėtojams nubrėžia mokesčių administratorius pritaikęs turinio prieš formą viršenybės principą.
Seminaro metu buvo pristatytos galimos mokesčių optimizavimo galimybės ne tik taikant mokestines lengvatas, bet ir panaudojant tarptautines struktūras (holdingus). Taip pat, pasinaudojant kitų mokesčių mokėtojų nepasiteisinusia optimizavimo praktika, pristatytos dažniausiai daromos klaidos ir mokesčių administratoriaus požiūris į mokesčių optimizavimą. Seminaro pranešėja Rūta Bikštytė – Kompanijos Fidexperta steigėja.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums