PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Verslių moterų konferencija „ĮŽVALGOS. SPRENDIMAI. KOMPETENCIJA“ sukvietė veiklias ir į ateitį žvelgiančias moteris
2015 01 26

Verslioms moterims skirta konferencija, kurią organizavo Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija ir VšĮ "Versli Lietuva" kartu su Lietuvos Verslo moterų tinklu, sulaukė itin didelio susidomėjimo. Renginyje dalyvavo daugiau, kaip 130 verslo moterų iš visos Lietuvos.

Konferencijos dalyves pasveikino Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos Verslo aplinkos gerinimo departamento direktorė Jolita Van-Oterlo, VšĮ "Versli Lietuva" gen. direktoriaus pavaduotoja Lina Vaitkevičienė, Seimo narė Agnė Bulotaitė, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narys Prof. habil. Dr. Simas Ramutis Petrikis.
Lietuvos Verslo moterų tinklo Pirmininkė Dalia Foigt-Norvaišienė pasidžiaugė nuolat augančiu tinklo narių skaičiumi ir palinkėjo visoms konferencijos dalyvėms sėkmės bei naujų idėjų, kurias atneš jų žingeidumas bei aktyvi veikla versle ir visuomeniniame gyvenime.
Tai pirmasis toks skaitlingas moterų verslumą palaikantis ir skatinantis renginys, kuriame dalyvavo Verslo moterų tinklo atstovės. Pasmingas ir visapusis konferencijos turinys, matyt, buvo ta priežastis, kuri nuo pat konferencijos paskelbimo generavo didžiulį verslo moterų susidomėjimą šiuo renginiu.
Konferencijoje buvo kalbama apie tai, kas aktualu šiuolaikiniam verslininkui, siekiant įžvelgti būtinus pokyčius ir sėkmingai plėtoti verslą. Savo žiniomis ir gerąja patirtimi dalijosi patyrę lektoriai tiek iš valstybinių institucijų, tiek ir privataus verslo atstovai.
Apie projektų finansavimo galimybes bei ES struktūrinę paramą pasakojo LR Ūkio ministerijos ES paramos koordinavimo departamento direktorės pavaduotojas Gintas Kimtys. Jo išsakytas mintis pratęsė VšĮ „Versli Lietuva" klasterių plėtros koordinatorius Darius Lasionis, išsamiai pristatęs klasterius, kaip dar vis per mažai Lietuvoje išnaudojamą bendradarbiavimo formą įmonių konkurencingumui didinti.
Daugeliui aktualią temą, kaip suprasti ir dirbti su skirtingų kartų atstovais palietė ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto docentė ir CRC Consulting vyr. konsultantė Doc. Dr. Raimonda Alonderienė. Ne mažiau įdomu buvo išgirsti, kaip emocinis intelektas gali būti panaudotas savo galimybių išplėtimui - šią temą gvildeno TMD partners" konsultantė Lina Stankevičienė.
Itin išradingai ir vaizdžiai kūrybiškumo versle temą pristatė „McCANN Vilnius" strategijos vadovas Tomas Bartninkas. Didelio konferencijos dalyvių dėmesio sulaukė ir išraiškingas UAB „TOC sprendimai" direktoriaus Neriaus Jasinavičiaus pasakojimas apie efektyvumo metodikų taikymą įvairaus pobūdžio įmonėse.
Į konferenciją susirinkusios Verslo moterų tinklo atstovės iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio dalijosi patirtimi ne tik viena su kita, bet ir su pradedančiosiomis verslininkėmis.  Konferencijos pabaigoje vyko teminės darbinės sesijos personalo, mokesčių, teisės, pardavimų, marketingo ir asmenybės tobulėjimo klausimais. Jas vedė atitinkamos srities patyrusios specialistės, Verslo moterų tinklo atstovės Inesa Daugintaitė, Daiva Čibirienė, Kristina Vezbergaitė, Lina Nosevič, Edita Raguckienė ir Irma Reinikienė, diskusijoms sukvietę visas, kurios turėjo klausimų ar ieško būdų, kur atnaujinti ar pagilinti savo žinias.
Renginys vyko 2014 m. gruodžio 4 d. LR Ūkio ministerijoje.
Konferenciją moderavo VMT Vilniaus grupės vadovė Vaida Balčiūnienė.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums