Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursas

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą. 

Skaityti daugiau

Sėkmingoms Lietuvos įmonėms įteikti kasmetiniai eksporto apdovanojimai

Jau ilgamete tradicija tapusių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos organizuojamų „Lietuvos eksporto prizas 2017“ apdovanojimų metu buvo pagerbtos sėkmingos, unikalia produkcija bei veržlumu užsienio rinkose 2017 metais pasižymėjusios Lietuvos įmonės, ir jų vadovai. Apdovanojimus bei sveikinimus įmonėms išdalijo šalies premjeras Saulius Skvernelis. Septynioliktus metus iš eilės vykstančio renginio metu taip pat buvo įteiktas specialus prizas Lietuvos metų verslininkei/vadovei.

Skaityti daugiau
Laurema direktorė

Metų verslininke išrinkta Jūratė Kasperavičienė: „Mūsų įmonėje vadovauja moterys“

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija išrinko geriausias Lietuvos įmones, praėjusiais metais labiausiai prisidėjusias prie šalies ūkio augimo ir eksporto plėtros. 17 kartą vykusių apdovanojimų metu specialiu prizu buvo apdovanota ir Lietuvos metų verslininkė. Ja tapo šilkografijos spaustuvės UAB „Laurema“ vadovė Jūratė Kasperavičienė. Moteris sako, kad nors visame pasaulyje verslui vadovaujančių moterų daugėja, iššūkiai, su kuriais jos susiduria, išlieka panašūs.

 

Skaityti daugiau

Verslo atstovams įteikti garbingi apdovanojimai

2018 m. kovo 9 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai narius ir svečius pakvietė į Generalinę asamblėja, visuotinį Rūmų narių susirinkimą, kurio metu taip pat vyko sėkmingiausia veikiančių įmonių, labiausiai nusipelniusių Rūmų bendruomenės narių ir regiono verslui reikšmingų asmenų apdovanojimai.

Skaityti daugiau

KARJERAI RENKUOSI ŠIAULIUS 2018“ pirmoji duris atvėrė UAB „Reklamos diktatorius“

Kuo kvėpuoja Šiaulių pramonė? Kokie specialistai turi didžiausias karjeros galimybes šio miesto įmonėse ir kaip nukreipti jaunus žmones sėkmingu profesiniu keliu? Į visus šiuos klausimus atsakymus bando rasti Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai (toliau – ŠPPAR), drauge su Šiaulių miesto savivaldybe ir  miesto įmonėmis tęsiantys renginių ciklą „Karjerai renkuosi Šiaulius“.

Skaityti daugiau

2018 m. vasario 26 d. vyko Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos posėdis

2018 m.  vasario 26 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybai  buvo pristatyta rūmų 2017 m.  veiklos ataskaita bei iššūkiai, kuriuos priima ir planuoja įveikti šiais metais.

Per  2017 m. Šiaulių  prekybos, pramonės ir amatų rūmai:

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai pradeda įgyvendinti projektą "Patirtys kuriančios ateitį"

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai pradeda įgyvendinti projektą "Patirtys kuriančios ateitį", finansuojamą pagal priemonę 12.0.1-CPVA-K-204 Komunikacija apie ES investicijas. Projekto tikslas - skatinti Šiaulių regiono gyventojus ir įmones domėtis ES investicijų skatinamais socialiniais - ekonominiais pokyčiais, sudarant sąlygas pamatyti jų rezultatų teigiamą poveikį regiono gyventojų, įmonių ir visuomenės gerovei per ES investicijų Šiaulių regiono (ŠPPAR narių) įmonėse gerąją patirtį.

Skaityti daugiau

Nuoširdžiai sveikiname Jus su Lietuvos valstybės atkūrimo diena!

Prieš 100 metų atkūrėme savo valstybę, įprasmindami vasario 16-ąją kaip orumo, vienybės, stiprybės siekiant tikslo, simbolį. Vasario 16-ąją sukanka lygiai 100 metų mūsų kuriamai, išgyvenamai ir visus mus jungiančiai bendrai istorijai, tradicinėms vertybėms: meilei ir pagarbai tėvynei, pilietiškai dvasiai, pareigai, tolerancijai. 

Skaityti daugiau

Įmonės laukiamos parodoje "China Homelife Show Poland 2018"

Sausio 31 d.  Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška dalyvavo Varšuvoje surengtame vyksiančios Kinijos gamintojų parodos pristatyme. Jau septinti metai jos rengiamos Lenkijos miestuose, pakviečiant į jas apsilankyti Centrinės, Rytų Europos ir Baltijos šalių  įmones. Tokios parodos tikslas - pristatyti Kinijos plataus vartojimo prekių ir technologinės įrangos gamintojus bei jiems surasti partnerius. Tai daugiausia tinka didmeninės prekybos įmonėms  ir technologinės įrangos pirkėjams. Šiemet tokia paroda vyks Varšuvoje birželio6-8 dienomis.  Šį pažintinį renginį organizavo Varšuvos prekybos rūmai. 

Skaityti daugiau

Išmanus verslas. Robotizacijos svarba

Vasario 8 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su MITA, sukvietė narius į renginį  apie robotizacijos svarbą išmaniam verslui. Rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška moderavo šį seminarą/diskusiją. Mūsų nariai: UAB Baltik vairas, UAB Statga, ŠU atstovai, skaitė pranešimus.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 228 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums