Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

NARYS - NARIUI pasiūlymas

Rūmų narys - Šiaulių valstybinė kolegija, kviečia Rūmu narius paskatinti savo darbuotojus mokytis MECHATRONIKOS: darbo su lazeriniais įrenginiais ir mechatroninėmis sistemomis, skaitmeninės gamybos priežiūros, CNC staklių diegimo ir priežiūros ir kt. Studijų pradžia kovo 15 d.  

Skaityti daugiau

Sveikiname naujus Rūmų narius!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus! Per šiuos ataskaitinius metus prie Rūmų narių jau prisijungė net 50 įmonių! 

Skaityti daugiau

Šiaulių ir Telšių regionų įmonių verslo misija į parodą “Stockholm Furniture & Light 2019” Stokholme, Švedijoje

2019 m. vasario 5 – 7 dienomis organizuojama verslo misija į baldų parodą “Stockholm Furniture & Light 2019”. Verslo misijos metu baldų gamybos ir projektavimo/interjero dizaino įmonės lankosi Lietuvos ambasadoje Švedijos Karalystėje, dalyvauja susitikime-diskusijoje su komercijos atašė Švedijos Karalystėje Justinu Pagiriu, lankant parodą taip pat dalyvauja  susitikimuose su jau esamais įmonių partneriais, potencialiais klientais. 

Skaityti daugiau

SVEIKINAME NAUJUS RŪMŲ NARIUS

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus! Per šiuos ataskaitinius metus prie Rūmų narių jau prisijungė net 35 įmonės! 

Skaityti daugiau

Šiaulių regiono įmonių verslo misija į parodą January Furniture Show 2019, Birmingeme, UK

2019 m. sausio 20 – 22 dienomis organizuojama verslo misija į baldų parodą January Furniture Show 2019. Verslo misijos metu suplanuoti susitikimai su jau esamaisįmonių partneriais, potencialiais klientais. 

Į verslo misiją vyksta smulkios ir vidutinės įmonės iš Šiaulių regiono tarp kurių yra Rojaus baldai, Grafų baldai, Idėjų alėja, Joras, LBI, Vibaltpega, Zaka, GBF sofa, Vija idėja ir kt. Pagrindinis misijos tikslas – rasti naujų klientų ir užmegzti naujas partnerystes, didinti įmonių konkurencingumą, ieškoti būdų persiorientuoti į aukštesnės pridėtinės vertės kūrimą.

Skaityti daugiau

Šiaulių ir Telšių regionų įmonių verslo misija į parodą IMM Cologne Vokietijoje

2019 m. sausio 18 – 19 dienomis organizuojama verslo misija į baldų parodą IMM Cologne. Verslo misijos metu suplanuoti susitikimai su jau esamais įmonių partneriais, potencialiais klientais. Į verslo misiją vyksta smulkios ir vidutinės įmonės iš Šiaulių ir Telšių regionų tarp kurių yra Rojaus baldai, Grafų baldai, Idėjų alėja, Joras, LBI, Vibaltpega, Taumona, Zaka, GBF sofa, Vija Idėja ir kt. Pagrindinis misijos tikslas – rasti naujų klientų ir užmegzti naujas partnerystes, didinti įmonių konkurencingumą, ieškoti būdų persiorientuoti į aukštesnės pridėtinės vertės kūrimą.

Skaityti daugiau

Šiaulių ir Telšių regionų įmonių verslo misija į parodą BAU 2019 Vokietijoje

2019 m. sausio 14 – 17 dienomis organizuojama verslo misija į į vieną didžiausių statybos palsaugų ir architektūros parodą BAU 2019. Verslo misijos metu suplanuoti susitikimai su jau esamais įmonių partneriais, potencialiais klientais. 

Skaityti daugiau

Šiaulių regiono įmonių verslo misija į parodą HEIMTEXTILE 2019 Vokietijoje

2019 m. sausio 8 – 11 dienomis organizuojama verslo misija į vieną didžiausių interjero dizaino, namų tekstilės parodų HEIMTEXTILE. Verslo misijos metu suplanuoti susitikimai su jau esamais įmonių partneriais, potencialiais klientais ir LR Komercijos atašė Vokietijoje.  

Skaityti daugiau

Kviečiame dalyvauti Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos konkurse ,,Lietuvos eksporto prizas 2018″

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija ir visi Lietuvoje veikiantys prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia įmones dalyvauti tradiciniame konkurse „Lietuvos eksporto prizas 2018“. Konkursas organizuojamas, siekiant plėtoti Lietuvos įmonių pagamintos produkcijos, atliekamų darbų ar teikiamų paslaugų eksportą, vertinti bei viešinti šio proceso tendencijas panaudojant tam palankias sąlygas. Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvoje registruotos gamybos ar paslaugų eksporto įmonės bei kitos su užsienio prekyba susijusios institucijos, nepriklausomai nuo jų narystės Rūmuose, asociacijose, konfederacijose ar kituose susivienijimuose. Kartą apdovanotos įmonės gali vėl dalyvauti konkurse, t.y. pretenduoti į apdovanojimus,  tik po ketverių metų.

Konkurso metu taip pat teikiama papildoma nominacija "Lietuvos metų verslininkė/vadovė" - sėkmingiausiai verslui vadovaujanti moteris. 

Skaityti daugiau

Ūkio ministerija siekia išplėsti verslui skirtų garantijų spektrą

Naujos garantijos užtikrins verslui daugiau finansavimo šaltinių ir spręs apyvartinių lėšų trūkumo problemą. Ministerijos siūlymui jau pritarė Vyriausybė. Naujos garantijos eliminuos vienas svarbiausių problemų, su kuriomis susiduria šalies verslas. Paslaugų eksporto augimui didele kliūtimi išlieka rizikos, su kuriomis įmonės susiduria ne Europos Sąjungos valstybėse, pavyzdžiui, Kinijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir kitose šalies verslui svarbiose rinkose. Analogiškos kredito garantijos, orientuotos į prekių eksportą, yra populiarios, todėl tikimasi, kad nauja priemonė paskatins ieškoti naujų partnerių rizikingose rinkose ir paslaugų tiekėjų. Smulkiųjų ir vidutinių gamybos įmonių plėtrą labiausia varžo dažnai nepagrįsta baimė prisiimti finansinius įsipareigojimus įsigyjant gamybai reikalingą įrangą. Taigi nauja priemonė paskatins plėtrą ir technologinį atsinaujinimą, kuriam dažnai pakankama naudota, geros kokybės įranga. 

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums