Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų specialistai dalyvavo bendradarbiavimo plėtojimo projektinėje veikloje Portugalijoje.

2017 m. spalio 1-7 dienomis Rūmų profesinio mokymo ir švietimo skyriaus vadovė Edita Grigaliauskienė kartu su VšĮ Telšių regioninio profesinio centro, Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus atstovais dalyvavo mobilumo veikloje Portugalijoje.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai keičia Lietuvos inžinerinės pramonės peizažą

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė -  keičiamo aukščio stalų stovų  gamintoja „ROL/Statga“ pabaigė naujos gamyklos statybas ir pradėjo montuoti robotizuotas gamybos linijas. Šia proga Lietuvos Respublikos Ministro pirmininko vadovaujama delegacija spalio 13 d.  lankėsi „ROL grupės“ išmaniojoje "Pramonės 4.0" gamykloje.  

Skaityti daugiau

Lietuvos regioninės politikos gairių pristatymas

2017 m. spalio 11 d.  Seime vyko Lietuvos regioninės politikos gairių (Baltosios knygos) pristatymas. Jos parengtos siekiant suderinti nacionalinės valdžios ir vietos savivaldos institucijų bei socialinių ir ekonominių partnerių tolygios valstybės teritorinės sanglaudos vizijas ir veiksmus joms pasiekti. Jų siekis – nubrėžti ilgalaikę regioninės plėtros perspektyvą, kuri tęstųsi bent keletą politinių ciklų ir būtų suderinta su ES ilgametėmis finansinėmis perspektyvomis.

Skaityti daugiau
ŠPPAR

Lietuvos PPA rūmų asociacija palaikė Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų iniciatyvą

Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai, reaguodami į siūlomą LR  Žemės įstatymo Nr.I-446 9 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą, įžvelgė grėsmę, kad planuojami pokyčiai ypatingai pablogins investicinę aplinką regionuose. Operatyviai reaguojant į planuojamus pokyčius, Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas kreipėsi į Rūmų veiklos zonoje esančių savivaldybių (Šiaulių m., Šiaulių raj., Akmenės raj., Joniškio raj., Kelmės raj., Pakruojo raj., Radviliškio raj., Telšių raj., Mažeikių raj., Plungės raj., Rietavo) tarybas, kviesdamas reaguoti į planuojamus pokyčius ir kreiptis į sprendimo priėmėjus, prašant suteikti teisę nuostatų taikymą priimti savivaldybių taryboms.

Skaityti daugiau
LPPAR

Lietuvos PPA rūmų asociacijos pozicija dėl Profesinio mokymo XIIIP-1074 ir pameistrystės įgyvendinomo Lietuvoje pakeitimo įstatymo projekto

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija susipažino su Profesinio mokymo įstatymo Nr. VIII-450 pakeitimo įstatymo projektu XIIIP-1074, siekiančiu iš esmės keisti profesinio rengimo ir mokymo sistemą, profesinių mokyklų valdymą ir finansavimą. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos siūlymai:

Skaityti daugiau
force majeure

Informacija dėl Nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybes liudijančių pažymų

Dėl susidariusių nepalankių meteorologinių sąlygų Lietuvoje tikėtinos įvairios nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Prašome susipažinti su aktualia informacija.  

Skaityti daugiau

Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo seminaras institucijų ir organizacijų atstovams

Rugsėjo 14 d. Lietuvos kariuomenės Jungtinis štabas kartu su Šiaulių miesto savivaldybe organizavo akademinį seminarą Šiaulių miesto savivaldos institucijų ir organizacijų atstovams. Jame dalyvavo ir Alfredas Jonuška, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius.  Seminaro dalyviai buvo supažindinti su karo padėties teisiniu reguliavimu, mobilizacijos ir priimančios šalies paramos principais, gyventojų evakavimo ir informavimo ypatumais, hibridinio ir informacinio karo pagrindais,  taip pat aptartos pilietinio pasipriešinimo galimybės karo metu.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Šiaulių pramonininkų asociacija laikosi vieningos nuomonės dėl mokesčių lengvatų Šiaulių verslui

Siekiant pritraukti investicijas Šiaulių mieste, Šiaulių miesto savivaldybės sudaryta darbo grupė parengė Mokesčių lengvatų taikymo juridiniams asmenims projektą. Šioje darbo grupėje dalyvavo  ir teikė siūlymus Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Šiaulių pramonininkų asociacijos atstovai. Aiškiai išreiškėme savo poziciją, kad Šiaulių miestui labai svarbu taikyti mokestines lengvatas už verslo daromas investicijas. Tai paskatintų miesto ekonominę plėtrą, gerai apmokamų darbo vietų kūrimą ir įmonių konkurencingumo didinimą.

Skaityti daugiau

ŠIAULIŲ MIESTO VIETOS VEIKLOS GRUPĖS INFORMACIJA

2017m.  rugsėjo 13 d. 14.30–16.30 val. Vilniaus g. 88 (konferencijų salėje)  vyks mokymai vietos plėtros projektinių pasiūlymų rengėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal Kvietimą atrankai Nr. 6 (žr. http://www.siauliaivvg.lt/). 

Skaityti daugiau

Mokesčių lengvatų taikymo juridiniams asmenims projektas

Siekiant pritraukti investicijas Šiaulių mieste, Šiaulių miesto savivaldybės sudaryta darbo grupė parengė siūlomą Mokesčių lengvatų taikymo juridiniams asmenims projektą. Šioje grupėje dalyvavo Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška ir regionų plėtros komiteto pirmininkė Angelija Michalauskienė.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 230 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums