Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

2018 m. vasario 26 d. vyko Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos posėdis

2018 m.  vasario 26 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybai  buvo pristatyta rūmų 2017 m.  veiklos ataskaita bei iššūkiai, kuriuos priima ir planuoja įveikti šiais metais.

Per  2017 m. Šiaulių  prekybos, pramonės ir amatų rūmai:

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai pradeda įgyvendinti projektą "Patirtys kuriančios ateitį"

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai pradeda įgyvendinti projektą "Patirtys kuriančios ateitį", finansuojamą pagal priemonę 12.0.1-CPVA-K-204 Komunikacija apie ES investicijas. Projekto tikslas - skatinti Šiaulių regiono gyventojus ir įmones domėtis ES investicijų skatinamais socialiniais - ekonominiais pokyčiais, sudarant sąlygas pamatyti jų rezultatų teigiamą poveikį regiono gyventojų, įmonių ir visuomenės gerovei per ES investicijų Šiaulių regiono (ŠPPAR narių) įmonėse gerąją patirtį.

Skaityti daugiau

Nuoširdžiai sveikiname Jus su Lietuvos valstybės atkūrimo diena!

Prieš 100 metų atkūrėme savo valstybę, įprasmindami vasario 16-ąją kaip orumo, vienybės, stiprybės siekiant tikslo, simbolį. Vasario 16-ąją sukanka lygiai 100 metų mūsų kuriamai, išgyvenamai ir visus mus jungiančiai bendrai istorijai, tradicinėms vertybėms: meilei ir pagarbai tėvynei, pilietiškai dvasiai, pareigai, tolerancijai. 

Skaityti daugiau

Įmonės laukiamos parodoje "China Homelife Show Poland 2018"

Sausio 31 d.  Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška dalyvavo Varšuvoje surengtame vyksiančios Kinijos gamintojų parodos pristatyme. Jau septinti metai jos rengiamos Lenkijos miestuose, pakviečiant į jas apsilankyti Centrinės, Rytų Europos ir Baltijos šalių  įmones. Tokios parodos tikslas - pristatyti Kinijos plataus vartojimo prekių ir technologinės įrangos gamintojus bei jiems surasti partnerius. Tai daugiausia tinka didmeninės prekybos įmonėms  ir technologinės įrangos pirkėjams. Šiemet tokia paroda vyks Varšuvoje birželio6-8 dienomis.  Šį pažintinį renginį organizavo Varšuvos prekybos rūmai. 

Skaityti daugiau

Išmanus verslas. Robotizacijos svarba

Vasario 8 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su MITA, sukvietė narius į renginį  apie robotizacijos svarbą išmaniam verslui. Rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška moderavo šį seminarą/diskusiją. Mūsų nariai: UAB Baltik vairas, UAB Statga, ŠU atstovai, skaitė pranešimus.

Skaityti daugiau

Tęsiame iniciatyvą KARJERAI RENKUOSI ŠIAULIUS

2018 m. vasario 7 d. iniciatyva „Karjerai renkuosi Šiaulius 2018“ Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose sukvietė Šiaulių miesto mokyklų karjeros specialistus pasitarimui ir diskusijai apie karjeros galimybes Šiauliuose. Įgyvendinamu renginių KARJERAI RENKUOSI ŠIAULIUS 2018 ciklu siekiame supažindinti  mokyklų karjeros specialistus su darbo rinkos poreikiais ir parodyti, kad Šiauliai gali būti jaunimo sėkmingos karjeros miestas. 

Skaityti daugiau

Rūmuose – susitikimas su Baltarusijos verslo delegacija

Sausio 24d. Šiaulių  prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko Šiaulių ir Panevėžio regionų įmonių atstovų susitikimas su verslo delegacija iš Mogiliovo (Baltarusija) srities, kurią lydėjo  Baltarusijos ambasadorius Lietuvos Respublikoje Aleksandras Korolis, Mogiliovo Laisvosios ekonominės zonos, Mogiliovos rities prekybos ir pramonės Rūmų, Mogiliovo srities Ekonomikos komiteto  atstovai.

Skaityti daugiau

Informacija dėl rekomendacinio rašto išdavimo Rūmų nariams

Informuojame, kad š. m. sausio 3 d. įsigaliojus LR vidaus reikalų ministro ir LR užsienio reikalų ministro 2017 m. gruodžio 28 d. įsakymui Nr. 1V-899/V-330 ,,Dėl Vizos išdavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, Rūmų nariams atsirado pareiga, kartu su prašymu įtraukti į Patvirtintų įmonių sąrašą, pateikti Rūmų rekomendacinį raštą.

Skaityti daugiau

Kviečiame dalyvauti Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos konkurse ,,Lietuvos eksporto prizas 2017″

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija ir visi Lietuvoje veikiantys prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia Jus dalyvauti tradiciniame konkurse „Lietuvos eksporto prizas 2017“. Konkursas organizuojamas, siekiant plėtoti Lietuvos įmonių pagamintos produkcijos, atliekamų darbų ar teikiamų paslaugų eksportą, vertinti bei viešinti šio proceso tendencijas panaudojant tam palankias sąlygas. Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvoje registruotos gamybos ar paslaugų eksporto įmonės bei kitos su užsienio prekyba susijusios institucijos, nepriklausomai nuo jų narystės Rūmuose, asociacijose, konfederacijose ar kituose susivienijimuose. Kartą apdovanotos įmonės gali vėl dalyvauti konkurset.y. pretenduoti į apdovanojimus,  tik po ketverių metų.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose rinkosi visų Šiaulių regione veikiančių verslo asociacijų vadovai

Jau pirmąją Naujųjų Metų savaitę, ketvirtadienį, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose rinkosi visų Šiaulių regione veikiančių verslo asociacijų vadovai. Pradedami nauji ir tęsiami pradėti darbai. Dar 2014 metais buvo įkurtas savarankiškų regiono verslo organizacijų susirinkimas - Šiaulių regiono verslo forumas. Jo formatas suteikia galimybę svarstyti ir teikti pasiūlymus aktualiais verslui klausimais. Taigi, naudodamasis šia galimybe, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas sukvietė Šiaulių regiono verslo asociacijų vadovus, kad aptartų aktualijas: rinkliavos ar kitos įmokos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų nustatymo  regiono savivaldybėse bei Šiaulių apskrities ekonominės specializacijos klausimus.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 232 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums