Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Konkursas dalyvavimo parodoje „ŠIAULIAI 2017“ išlaidų daliniam padengimui

Šiaulių miesto savivaldybė kviečia  smulkiojo verslo atstovus teikti prašymus verslo ir pasiekimų parodos „ŠIAULIAI 2017“ išlaidų daliniam padengimui

Skaityti daugiau

Šiaulių miesto vietos veiklos grupė kviečia teikti projektinius pasiūlymus atrankai

Šiaulių miesto vietos veiklos grupė (asociacija) įgyvendindama projektą „Šiaulių miesto vietos plėtros strategijos administravimas“ (Nr. 08.6.1-ESFA-T-910-01-0020) skelbia kvietimą bendruomenės inicijuotų vietos plėtros projektinių pasiūlymų atrankai Nr. 5. 

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose atvykstamoji verslo misija iš Japonijos miesto Toyohashi delegacija

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose suorganizuota atvykstamoji Japonijos miesto Toyohashi verslo misija: Miesto meras p. Koichi Sahara, savivaldybės plėtros skyriaus, sporto skyriaus darbuotojai, įmonės„Saisei Keikaku“ prezidentas p. Hirokazu Matsushima (įmonė gamina organines trąšas, planuoja steigti įmonę Lietuvoje), jis yra ir Tojohašio miesto „Lietuvos draugų organizacijos“ narys bei Kenjiro Tamaki, Lietuvos pramonės ir prekybos rūmų Japonijoje pirmininkas bei Japonijos-Lietuvos mainų centro direktorius, daug prisidėjęs prie šios misijo organizavimo tuo būdu ištesėjęs pažadą Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmams dar šiemet apsilankyti Šiauliuose bei aptarti bendradarbiavimo galimybes.

Skaityti daugiau

Šiaulių verslininkai: „Norime, kad jaunimas savo ateitį matytų čia, savo regione“

Verslo atstovai jau kurį laiką skambina pavojaus varpais – šalyje jaučiamas jaunų, motyvuotų specialistų trūkumas. Negana to, kalbos apie darbo perspektyvas Šiauliuose ir regione taip pat verčia sunerimti. Griaudami mitą, kad Šiauliai – mirusios pramonės miestas, ir norėdami jaunuosius šiauliečius supažindinti su veikiančiomis įmonėmis bei paskatinti likti mieste, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai ėmėsi įgyvendinti iniciatyvą „Karjerai renkuosi Šiaulius“.

Skaityti daugiau

Šiaulių miesto vietos veiklos grupės informacija

2017 birželio 26 d. 14.30–16.30 val. Vilniaus g. 88 (konferencijų salėje)  vyks mokymai vietos plėtros projektinių pasiūlymų rengėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal Kvietimą atrankai Nr. 4 http://www.siauliaivvg.lt/wp-content/uploads/2017/06/Kvietimas-atrankai-Nr.-4.pdf

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Baltarusijoje atstovavo LPPARA

Birželio 7-9 dienomis Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas kaip Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų vice prezidentas dalyvavo Centrinės Europos Iniciatyvos (CEI) šalių prekybos ir pramonės rūmų vyriausiųjų vadovų susitikime bei Ministrų konferencijoje Minske (Baltarusija). 

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai intensyvina bendradarbiavimą su Azerbaidžanu

Azerbaidžano sostinėje Baku birželio 7-8 dienomis vyko  Europos Sąjungos – Azerbaidžano verslo forumas. Jame dalyvavo ir atstovai iš Lietuvos ir Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška pasakoja, kad tokio formato renginys vyko jau ne pirmą kartą. Jį organizavo Vokietijos-Azerbaidžano prekybos rūmai, Eurochambres ir Azerbaidžano valstybės įstaiga Azpromo. Forumas  remiamas ES delegacijos Azerbaidžane projekto EU4Business ir East Invest. 

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narės vizitas į JAV

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narė UAB „Ageseta“ generalinė direktorė Gražina Juotkienė verslo vizito Jungtinėse Amerikos Valstijose metu lankėsi Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Čikagoje. 

Skaityti daugiau

PARAMA SMULKIAM VERSLUI! PASINAUDOKITE JA DALYVAUDAMI MOKYMUOSE!

Šiaulių miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo komisija, kurioje dirba ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai, šiandien nagrinėjo paramos smulkiam verslui instrumentus, tarp kurių vienas - parama mokymams, seminarams, konsultacijoms. 

Skaityti daugiau

Gindami narių interesus Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai išreiškė poziciją dėl planuojamo nekilnojamojo turto mokesčio tarifo

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, gindami narių interesus ir besirūpindami viso Šiaulių miesto verslo aplinka, Šiaulių miesto merui, Administracijos direktoriui, Tarybos nariams įteikė raštą, kuriuo išreiškė verslo bendruomenės poziciją dėl planuojamo nekilnojamojo turto mokesčio. 

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 230 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums