PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Rūmų narys – UAB "Baltik vairas" švenčia 70 metų veiklos jubiliejų

Šių metų pabaiga UAB “Baltik Vairas” ypatinga – įmonė švenčia veiklos 70 metų jubiliejų. Šią progą Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai įprasmino įteikdami garbingus apdovanojimus – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų "Padėkos ženklą" ir “Darbo žvaigždės medalį”.

Skaityti daugiau

Ūkio ministerija eksporto rinkų ieškantiems verslo klasteriams skiria 3,6 mln. eurų

Ūkio ministerija į verslo klasterius susibūrusioms įmonėms skiria 3,6 mln. eurų, kuriuos jos galėtų panaudoti eksporto rinkų paieškai ir pozicijoms stiprinti rinkose, į kurias jau eksportuoja. „Labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės dažnai yra nepajėgios skirti pakankamai finansinių ar žmogiškųjų išteklių naujų eksporto rinkų paieškoms arba partnerių tinklo plėtrai esamose rinkose. Be to, nepasiteisinusios investicijos į naujas rinkas smulkiajam verslui dažnai reiškia bankrotą. Dėl atsargumo bendrovių augimas tampa lėtesnis, nei jis iš tiesų galėtų būti. Ši priemonė skatina mažas bendroves kooperuotis ir naudojantis Europos Sąjungos investicijų lėšomis drąsiau žengti į naujas rinkas ir ne tik didinti eksporto mastą, o ir pačias įmones“, – teigia ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.

Skaityti daugiau

SVEIKINAME NAUJUS RŪMŲ NARIUS

Šiauliųprekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. 

Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus!

2018-12-13 Rūmų Taryba buvo vieninga - nutarta priimti į Rūmus naujus narius: KANES’S ARENA (UAB“Sporto iššūkis”), UAB “Architektų gildija”, UAB “Medrimda”, UAB “Taurinas”Šiaulių padalinys, UAB “Urtnojus”. Per šiuos metus prie Rūmų narių jau prisijungė net 41 įmonė.

Skaityti daugiau

Šiaulių apskrities verslo forumas aktualizuoja problemas

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko Šiaulių regiono verslo asocijuotų struktūrų – rajonų verslininkų asociacijų  ir prekybos pramonės ir amatų rūmų vadovų susitikimas. Dalyvavo Radviliškio, Joniškio, Kelmės, Pakruojo, Šiaulių rajono asociacijų ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai.  Regiono verslininkai jaučia poreikį vienytis ir formuoti bendrą verslo poziciją mūsų regiono ekonominio vystymosi klausimais. Visi sutarė, kad Šiaulių regiono pastoviai veikiantis regiono verslo forumas – verslo organizacijų susirinkimas yra puiki vienijanti verslininkus atstovaujančių organizacijų veiklos forma. Tai aktualėja svarstant regioninės politikos formavimo ekonominius klausimus. Susitikimųmetu svarstomi ir teikiami pasiūlymai aktualiais verslui klausimais. Kiekvieno užsidarymas savo aplinkoje nieko gero neduoda. Regiono konkurencingumas didele dalimi priklauso nuo visų savivaldybių teritorijose veikiančių ūkio subjektų gyvybingumo, pajėgumo ir ekonominio augimo.

Skaityti daugiau

32 mln. eurų ES investicijų verslui diegti aplinką tausojančias technologines inovacijas

Pagal priemonę „Eco-inovacijos LT+“ numatomos investicijos į materialųjį turtą (įrenginius, technologijas), švaresnės gamybos inovacijų diegimą, gamybos procesų modernizavimą ir optimizavimą, technologijų ir žaliavų pakeitimus, gaminio savybių modifikavimą antriniam atliekų panaudojimui ir perdirbimui. Investicijos į materialųjį turtą pagal šią priemonę sudarytų galimybę verslui diegti švaresnės gamybos inovacijas, mažinančias neigiamus klimato kaitos ir šiltnamio efekto padarinius, taršos poveikį aplinkai ir tausojančias gamtos išteklius. Šios investicijos taip pat leistų pakartotinai perdirbti atliekas ir jas panaudoti naujų produktų gamybai.

Skaityti daugiau

MAŽĖS VERSLĄ PRIŽIŪRINČIŲ INSTITUCIJŲ SKAIČIUS

Verslo priežiūros institucijų skaičius nuo 2020 metų sumažės 8 institucijomis – nuo šiuo metu veiklą vykdančių 55 iki 47 priežiūros institucijų. Pasiūlymui jau pritarė Vyriausybė. Yra numatyta 18 priemonių, kuriomis bus optimizuojamos verslo priežiūros funkcijos ir tobulinami ūkio subjektų veiklos priežiūros procesai. Tikimasi, kad pokyčiai padės ne tik sumažinti verslui naštą, tenkančią dėl perteklinių verslo priežiūros funkcijų ir neefektyviai veikiančių priežiūros institucijų, bet ir sutaupyti valstybės biudžeto lėšų.

Skaityti daugiau

PADĖKA UŽ DAUGIAU NEI 10 METŲ BESITĘSIANČIĄ DRAUGYSTĘ

Verslo ir pasiekimų parodoje ŠIAULIAI 2018 džiaugėmės ir simboliniais padėkos ženklais įprasminome Šiaulių rajono savivaldybės bendradarbiavimą su Prancūzijos miestu Port-sur-Saône, Lenkijos miestu Mazovijos Grodziskas, Vokietijos miestu  Bersenbriukas.

Džiaugiamės, kad Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai organizuodami verslo ir pasiekimų parodą sukūrė  jau daugiau nei 10 metų trunkančią tradiciją suburti šių miestų svečius vienu metu,  vienoje vietoje  pakviečiant svetingai, vaišingai pristatyti savo kraštą šiauliečiams ir miesto svečiams.

Skaityti daugiau

Tarptautinė konferencija „Tarptautinės prekybos tendencijos – nauji iššūkiai verslui“

Kaip verslui prisitaikyti prie stiprėjančių protekcionizmo tendencijų pasaulyje? Ar įmanoma išvengti nuostolių didžiausioms valstybėms įsiveliant į prekybos karus? Kas galėtų būti Lietuvos sąjungininkai ginant laisvosios prekybos principus? 

Skaityti daugiau

Verslo ir pasiekimų paroda Šiauliai 2018 atidaryta 23-ąjį kartą

Lapkričio 29 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojama verslo ir pasiekimų paroda Šiauliai 2018 atidaryta jau 23-ąjį kartą.  Verslo ir pasiekimų paroda - didžiausia nespecializuota regioninė paroda Lietuvoje.  

Skaityti daugiau

Verslo ir pasiekimų parodos „ŠIAULIAI‘2018“ nominacijos

Šeštadienį Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas bei Šiaulių miesto meras įteikė parodos ŠIAULIAI'18 nominacijas. 

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums