Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Verslo ir pasiekimų paroda Šiauliai 2018 atidaryta 23-ąjį kartą

Lapkričio 29 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojama verslo ir pasiekimų paroda Šiauliai 2018 atidaryta jau 23-ąjį kartą.  Verslo ir pasiekimų paroda - didžiausia nespecializuota regioninė paroda Lietuvoje.  

Skaityti daugiau

Verslo ir pasiekimų parodos „ŠIAULIAI‘2018“ nominacijos

Šeštadienį Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas bei Šiaulių miesto meras įteikė parodos ŠIAULIAI'18 nominacijas. 

Skaityti daugiau

Tarptautinė darbdavių generalinė asamblėja Krokuvoje. Lapkričio 20 d.

Rytų Europos šalių darbdavių organizacijų atstovai rinkose Į Tarptautinės darbdavių konsultacinės tarybos generalinę asamblėją Krokuvoje Lenkija. Renginių ciklas prasidėjo ekonomikos vadovų susitikimu "Atverk akis" (Open Eyes Economy Summit). Jame buvo konstruktyvūs pristatymai apie šiandienos iššūkius ekonomikoje, ieškoma gyvybingų ekonomikos sprendimų ateičiai. Gavusi kvietimą Tarptautinės darbdavių konsultacinės tarybos generalinėje asamblėjoje svečio teisėmis dalyvavo ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija. Jos deleguotas atstovas - Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška perskaitė ir įteikė prezidento Benjamino Žemaičio sveikinimo laišką asamblėjos nariams. Sveikinime pažymėta darbdavių vienijimosi būtinybė įvairiais formatais. 

Skaityti daugiau
Verslo ir pasiekimų paroda Tarptautinė konferencija Šiauliai GLOBAL

Kviečiame dalyvauti tarptautinėje konferencijoje "Tarptautinės prekybos tendencijos - nauji iššūkiai verslui"

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Šiaulių miesto savivaldybe, Šiaulių universitetu bei žurnalu IQ šių metų lapkričio 29 d. maloniai kviečia dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Tarptautinės prekybos tendencijos – nauji iššūkiai verslui“ bei verslo ir pasiekimų parodos „Šiauliai 2018“ atidarymo ceremonijoje (Šiaulių arena, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai).

Skaityti daugiau

Besilankant Europos baldų parodoje Briuselyje

Lapkričio 4-7 d. Briuselyje vykusioje baldų parodoje „Brussels Furniture Fair“, kurioje lankėsi ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška, vienas iš dalyvių  ̶ AB Neaustinių medžiagų fabriko grupės įmonė Vilmers. Galime pasidžiaugti bendrove, kurios rezultatai akivaizdūs: per pirmasias parodos dienas pasirašyta keliasdešimt sutarčių su Prancūzijos ir Belgijos baldų salonais ir parduotuvėmis.

Skaityti daugiau

Atnaujinta. Investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursas.

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.
 Šiuo metu Šiaulių miesto pramoniniame parke laisvi neišnuomoti valstybinės žemės sklypai:

Skaityti daugiau

Delegacija iš Sakartvelo (Gruzija) Rūmuose

Kartvelų (gruzinų) delegacija, kurią sudaro smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) atstovai, pilietinės visuomenės ir valstybės institucijų atstovai atvyko į Lietuvą su mokomuoju vizitu. Delegacijos nariai atstovauja skirtingus Sakartvelo (Gruzijos) regionus. Spalio 16 dieną apsilankė ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. Delegaciją priėmė gen. direktorius Alfredas Jonuška ir Rūmų nario UAB „Al Construction“ atstovė  Ingrida Gulbinienė.

Skaityti daugiau

RŪMŲ NARIŲ APKLAUSA

Gerbiamieji įmonių vadovai,

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina Jūsų verslo interesus regione ir Lietuvoje. Labai norime išsiaiškinti, kaip mums tai sekasi, kiek Jūs esate patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis, kokias patirtis gaunate būdami Rūmų nariu. Todėl kiekvieno Jūsų asmeniškai prašome sudalyvauti Rūmųnarių apklausoje.

Siekiant objektyvių rezultatų apklausos atlikimui pasitelkėme rinkos tyrimų įmonę "Eurotela".  UAB „Eurotela“ planuoja spalio18-31 dienomis telefonu apklausti Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narius, įmonių vadovus. Apklausos metu gautą anoniminę informaciją analizuos profesionalūs “Eurotela” analitikai ir rezultatus pateiks TIK apibendrintai. Maloniai prašome suteikti galimybę UAB„Eurotela“ interviuotojams Jus apklausti ir atsakyti į pateiktus klausimus.  

Mums svarbi kiekvieno Jūsų patirtis ir asmeninė  perspektyva vertinant narystės teikiamus privalumus!

 

Pagarbiai,

Alfredas Jonuška

Generalinis direktorius

5-asis EUROPOS ĮMONIŲ PARLAMENTAS. VERSLAS IŠSAKĖ SAVO NUOMONĘ BALSUODAMAS

Europos Įmonių Parlamente Briuselyje dalyvauja penki verslo atstovai iš Lietuvos, deleguoti prekybos, pramonės ir amatų rūmų. Tai didžiausios verslo organizacijos Europoje forumas. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai turi tris delegatus: Stanislovas Grušas viceprezidentas, AB Neaustinių medžiagų fabrikas gen. direktorius, Rolandas Gabrielaitis tarybos narys, UAB Bodesa prezidentas ir Alfredas Jonuška Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius. Paskutinis 2014-19 m. kadencijos Europos Įmonių Parlamentas (EĮP), kuriame susirinko daugiau nei 750 verslininkų Briuselyje  aukščiausiojo lygio susitikime, aiškiai parodė apie vykstančias diskusijas dėl Europos ateities: ES turi būti atvira verslui! 

PATEIKAME PILNUS BALSAVIMO REZULTATUS, DĖL KURIŲ SAVO POZICIJĄ IŠSAKĖ EUROPOS VERSLAS. Europos Parlamentas. Briuselis 2018-10-10

Išryškėjo kaip balsavo atstovai dalyvavę Europos Įmonių Parlamente (Atstovų iš Lietuvos balsavimas sutapo su daugumos nuomone). Verslas sako, kad:   

- 84 proc. nerimą kelia, kad įgūdžių neatitikimo problema yra labiau aktuali nei prieš 5 metus;

- 93 proc. bendrosios rinkos vientisumas ir ES vienybė yra svarbiau už palankų "Brexit" susitarimą su Jungtine Karalyste;

- 99 proc. ES turi daugiau pasistengti, kad MVĮ galėtų pasinaudoti laisvosios prekybos susitarimais;

- 69% dar netiki, kad bendra rinka pakankamai tinkama verslui.

Skaityti daugiau

„NARYS - NARIUI“ aktyvi bendrystė teikia akivaizdžią naudą!

Rūmų narių  - Vaistinės „Valerijonas“ ir UAB „Vija idėja“ bendradarbiavimas, veikiant kartu generuotos idėjos ir priimti kūrybingi sprendimai ne tik kuria pridėtinę vertę verslui, bet šiandien jau  yra įvertinti garbingu apdovanojimu– aukso medaliu. 

Šių dviejų įmonių sėkmės istorija prasidėjo ne taip ir seniai – beveik prieš pusę metų. Kovo 23 d. Rūmų nariams skirtame kontaktų rytmetyje „Pokalbiai prie rytinės kavos“ Vaiva MACIJAUSKIENĖ ir Almyra GIRDENIENĖ pristatė savo atstovaujamas įmones, susipažino ir pasikeitė kontaktais. Džiugu, kad renginio metu užsimezgęs pokalbis nepasimiršo, o užgimusios idėjos nenusimetė. Progą pratęsti diskusiją po mėnesio vėl „suorganizavo“ Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, vėl ryšių užmezgimui skirtame renginyje. Po kelerių mėnesių darbo kartu,ieškojimų „Valerijonas“ vaistinė ir UAB „Vija idėja“ pradžiugino bendru rezultatu – atnaujintais, būsimų klientų akiai patraukliai pateikiamais inovatyvios, natūralios, ekologiškos kosmetikos „Razalija“ dovanų rinkiniais.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums