Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Apdovanojimas

Įvertinta Verslo ir pasiekimų paroda

Šiaulių arenos jubiliejiniame renginyje Verslo ir pasiekimų paroda įvertinta „Didžiausio tęstinio Šiaulių arenoje organizuojamo renginio“ apdovanojimu. Dėkojame parodos lankytojams,dalyviams, kasmet renginį padedančiai organizuoti Šiaulių miesto savivaldybei, „Ekspozicijų centrui“, užsienio partneriams. Šio renginio sėkmė ir pripažinimas – visų mūsų sėkmė. Paroda Jūsų.  

Šių metų lapkričio 30 – gruodžio 2 dienomis įvyks jau 22-oji Verslo ir pasiekimų paroda Šiauliai 2017.                

Skaityti daugiau
Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai

Prezidentūroje aptartos profesinio mokymo aktualijos

Vienas iš prekybos, pramonės ir amatų rūmų uždavinių – geresnis darbo rinkos poreikių tenkinimas, todėl spalio 20 d.  Prekybos pramonės ir amatų rūmų 8 atstovų grupė (Kauno PPAR Generalinė direktorė Olga Grigienė ir Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė Aušra Giedrienė, Šiaulių PPAR Generalinis direktorius Alfredas Jonuška ir Profesinio mokymo ir švietimo skyriaus vadovė Edita Grigaliauskienė, Panevėžio PPAR Generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius ir Profesinio rengimo skyriaus vadovė Ginta Česevičienė, Vilniaus PPAR Kompetencijų plėtros skyriaus vadovė Rima Valiukevičienė ir Lietuvos PPAR asociacijos vyriausias patarėjas verslo vystymo klausimais Romas Gėgžnas) susitiko su Lietuvos respublikos prezidentės patarėja Saule Mačiukaite – Žviniene ir Tomu Marozu.

Skaityti daugiau
vvg

Šiaulių miesto vietos veiklos grupė kviečia teikti projektinius pasiūlymus atrankai

Šiaulių miesto vietos veiklos grupė (asociacija) įgyvendindama projektą „Šiaulių miesto vietos plėtros strategijos administravimas“ (Nr. 08.6.1-ESFA-T-910-01-0020) skelbia kvietimą bendruomenės inicijuotų vietos plėtros projektinių pasiūlymų atrankai Nr. 7. 

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų specialistai dalyvavo bendradarbiavimo plėtojimo projektinėje veikloje Portugalijoje.

2017 m. spalio 1-7 dienomis Rūmų profesinio mokymo ir švietimo skyriaus vadovė Edita Grigaliauskienė kartu su VšĮ Telšių regioninio profesinio centro, Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus atstovais dalyvavo mobilumo veikloje Portugalijoje.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai keičia Lietuvos inžinerinės pramonės peizažą

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė -  keičiamo aukščio stalų stovų  gamintoja „ROL/Statga“ pabaigė naujos gamyklos statybas ir pradėjo montuoti robotizuotas gamybos linijas. Šia proga Lietuvos Respublikos Ministro pirmininko vadovaujama delegacija spalio 13 d.  lankėsi „ROL grupės“ išmaniojoje "Pramonės 4.0" gamykloje.  

Skaityti daugiau

Lietuvos regioninės politikos gairių pristatymas

2017 m. spalio 11 d.  Seime vyko Lietuvos regioninės politikos gairių (Baltosios knygos) pristatymas. Jos parengtos siekiant suderinti nacionalinės valdžios ir vietos savivaldos institucijų bei socialinių ir ekonominių partnerių tolygios valstybės teritorinės sanglaudos vizijas ir veiksmus joms pasiekti. Jų siekis – nubrėžti ilgalaikę regioninės plėtros perspektyvą, kuri tęstųsi bent keletą politinių ciklų ir būtų suderinta su ES ilgametėmis finansinėmis perspektyvomis.

Skaityti daugiau
ŠPPAR

Lietuvos PPA rūmų asociacija palaikė Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų iniciatyvą

Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai, reaguodami į siūlomą LR  Žemės įstatymo Nr.I-446 9 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą, įžvelgė grėsmę, kad planuojami pokyčiai ypatingai pablogins investicinę aplinką regionuose. Operatyviai reaguojant į planuojamus pokyčius, Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas kreipėsi į Rūmų veiklos zonoje esančių savivaldybių (Šiaulių m., Šiaulių raj., Akmenės raj., Joniškio raj., Kelmės raj., Pakruojo raj., Radviliškio raj., Telšių raj., Mažeikių raj., Plungės raj., Rietavo) tarybas, kviesdamas reaguoti į planuojamus pokyčius ir kreiptis į sprendimo priėmėjus, prašant suteikti teisę nuostatų taikymą priimti savivaldybių taryboms.

Skaityti daugiau
LPPAR

Lietuvos PPA rūmų asociacijos pozicija dėl Profesinio mokymo XIIIP-1074 ir pameistrystės įgyvendinomo Lietuvoje pakeitimo įstatymo projekto

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija susipažino su Profesinio mokymo įstatymo Nr. VIII-450 pakeitimo įstatymo projektu XIIIP-1074, siekiančiu iš esmės keisti profesinio rengimo ir mokymo sistemą, profesinių mokyklų valdymą ir finansavimą. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos siūlymai:

Skaityti daugiau
force majeure

Informacija dėl Nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybes liudijančių pažymų

Dėl susidariusių nepalankių meteorologinių sąlygų Lietuvoje tikėtinos įvairios nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Prašome susipažinti su aktualia informacija.  

Skaityti daugiau

Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo seminaras institucijų ir organizacijų atstovams

Rugsėjo 14 d. Lietuvos kariuomenės Jungtinis štabas kartu su Šiaulių miesto savivaldybe organizavo akademinį seminarą Šiaulių miesto savivaldos institucijų ir organizacijų atstovams. Jame dalyvavo ir Alfredas Jonuška, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius.  Seminaro dalyviai buvo supažindinti su karo padėties teisiniu reguliavimu, mobilizacijos ir priimančios šalies paramos principais, gyventojų evakavimo ir informavimo ypatumais, hibridinio ir informacinio karo pagrindais,  taip pat aptartos pilietinio pasipriešinimo galimybės karo metu.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 232 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums