Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

5-asis EUROPOS ĮMONIŲ PARLAMENTAS. ES TURI BŪTI ATVIRA VERSLUI!

Europos Įmonių Parlamente Briuselyje dalyvauja penki verslo atstovai iš Lietuvos, deleguoti prekybos, pramonės ir amatų rūmų. Tai didžiausios verslo organizacijos Europoje forumas. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai turi tris delegatus: Stanislovas Grušas viceprezidentas, AB Neaustinių medžiagų fabrikas gen. direktorius, Rolandas Gabrielaitis tarybos narys, UAB Bodesa prezidentas ir Alfredas Jonuška Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius. Paskutinis 2014-19 m. kadencijos Europos Įmonių Parlamentas (EĮP), kuriame susirinko daugiau nei 750 verslininkų Briuselyje  aukščiausiojo lygio susitikime, aiškiai parodė apie vykstančias diskusijas dėl Europos ateities: ES turi būti atvira verslui!

Skaityti daugiau

Sveikiname naujus Rūmų narius

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus! 2018-10-05 Rūmų Taryba buvo vieninga - nutarta priimti į Rūmus naujus narius: UAB "D&G kompiuteriai" žinomi prekiniu ženklu Varle.lt Šiauliai, draudimo bendrovės "Compensa" Šiaulių skyrius,  UADBB "SAGAUTA", UAB "Kasima", UAB "Gamta ir grožis", radijo stotis XXL FM, Savivaldybės įmonė "Šiaulių oro uostas". 

Skaityti daugiau

Išrinktas Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas

Šiandien naujuoju Lietuvos prekybos pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentu išrinktas Benjaminas Žemaitis. Nuo 2012 m. iki dabar (dvi kadencijas) B. Žemaitis buvo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas.

„Penki visoje Lietuvoje veikiantys prekybos, pramonės ir amatų rūmai yra stipriausia struktūriniu ir veiklos turiniu verslo organizacija Lietuvoje, turinti gausiausią realiai veikiančių narių skaičių. Esame pasirengę reikšti bendrą visų dydžių ir įvairių verslų poziciją atstovavimo, visuomeninės, ekonominės, socialinės raidos klausimais“, - sako B. Žemaitis.  Svarbiausi numatomi darbai – organizacijos stiprinimas, konstruktyvus dalyvavimas teisėkūros procesuose, organizacijos žinomumo Lietuvoje ir užsienyje didinimas, verslo įvaizdžio gerinimas visuomenėje.

Skaityti daugiau
Konkursas

Konkursas dalyvavimo parodoje „ŠIAULIAI 2018“ išlaidų daliniam padengimui

Šiaulių miesto savivaldybė kviečia smulkiojo verslo atstovus teikti prašymus verslo ir pasiekimų parodos„ŠIAULIAI 2018“ išlaidų daliniam padengimui.

Skaityti daugiau
Svečiai iš Kazahstano

Rūmuose svečiai iš Kazachstano

Rugsėjo 18 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Kazachstano Astanos L. N. Gumiliovo vardo Eurazijos nacionalinio universiteto ekonomikos profesorės Diana Madiyarova ir Lyazat Sembiyeva bei to paties universiteto Humanitarinio instituto ekonomikos ir matematinių metodų katedros vedėja docentė Gulžan Tažbenova. Jos atvyko į Šiaulių universitetą stažuotei. Į Rūmus atlydėjo Teodoras Tamošiūnas, Verslo ir viešosios vadybos katedros profesorius.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentui Stanislovui Grušui suteiktas Šiaulių miesto garbės piliečio vardas

Stanislovo Grušo kandidatūrą Šiaulių miesto garbės piliečio vardui teikė Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Šiaulių pramoninkų asociacija. Stanislovas Grušas – AB Neaustinių medžiagų fabriko vadovas, mecenatas ir Chaimo Frenkelio vilos rožyno įkūrėjas. Verslo istoriją pradėjęs nuo AB „Neaustinių medžiagų fabrikas“ šiandien Stanislovas Grušas yra tapęs didžiausiu darbdaviu ne tik Šiaulių mieste, bet ir visoje Šiaulių apskrityje. Net dvejose dešimtyse „Neaustinių medžiagų fabriko“ grupės įmonių verslininkas yra sukūręs daugiau nei du tūkstančius darbo vietų.

Skaityti daugiau

Konferencijoje nagrinėtos Šiaulių regiono ekonomikos ir verslo problemos bei galimybės

Rugsėjo 5 d. Šiaulių universiteto bibliotekoje Šiaulių universitetas surengė 7-ąją mokslinę-praktinę konferenciją „Ekonomika ir verslas: regiono problemos ir galimybės 2018“, skirtą Šiaulių miesto 782-osioms gimimo metinėms paminėti. Konferencijos dalyviams sveikinimo žodžius tarė Šiaulių universiteto Ekonomikos katedros vedėja dr. Alma Mačiulytė-Šniukienė, Šiaulių universiteto rektorius prof. dr. Donatas Jurgaitis, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška.

Skaityti daugiau

ŠIAULIŲ MIESTO VIETOS VEIKLOS GRUPĖS INFORMACIJA

2018 m.  rugsėjo 25 d. 10.00–12.00 val. Vilniaus g. 100 vyks mokymai vietos plėtros projektų vykdytojų atstovams, kurių projektai įtraukti į Šiaulių miesto VVG atrinktų ir siūlomų finansuoti vietos plėtros strategijos įgyvendinimo projektų sąrašą ir Lietuvos Respublikos vidaus reikalųministro 2018 m. liepos 9 d. įsakymu Nr. IV-489 skirtas finansavimas.

Skaityti daugiau

Verslo ir pasiekimų paroda Šiauliai 2018

Kasmet tris dienas vykstanti viena didžiausių regioninių parodų vartotojams vienu laiku ir vienoje erdvėje sutelkia gamintojus ir klientus, pardavėjus ir pirkėjus, užsakovus ir verslo partnerius.

Parodos dalyvių įvairovė leis kiekvienam lankytojui atrasti tai, kas jam įdomu ir aktualu. Verslo ir pasiekimų parodoje Šiauliai 2018:

Skaityti daugiau

KŪRYBINGAS KOLEKTYVAS - UŽ ĮPRASTŲ RIBŲ!

Vasara – populiariausias ir geriausias laikas organizuoti bei įgyvendinti iniciatyvas, skirtas darbuotojų santykių gerinimui, draugiškų ryšių kūrimui ir palaikymui, komandos formavimui, kolektyvo vienijimui, įmonės mikroklimato gerinimui bei tiesiog norint padėkoti už lojalumą ir sąžiningą darbą. Prašome pasakoti ir pasidalinti, kuo Jūsų kolektyvas gyvena vasaros laikotarpiu, kaip jį buriate, stiprinate, įkvepiate?

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums