Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Baltarusijoje atstovavo LPPARA

Birželio 7-9 dienomis Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas kaip Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų vice prezidentas dalyvavo Centrinės Europos Iniciatyvos (CEI) šalių prekybos ir pramonės rūmų vyriausiųjų vadovų susitikime bei Ministrų konferencijoje Minske (Baltarusija). 

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai intensyvina bendradarbiavimą su Azerbaidžanu

Azerbaidžano sostinėje Baku birželio 7-8 dienomis vyko  Europos Sąjungos – Azerbaidžano verslo forumas. Jame dalyvavo ir atstovai iš Lietuvos ir Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška pasakoja, kad tokio formato renginys vyko jau ne pirmą kartą. Jį organizavo Vokietijos-Azerbaidžano prekybos rūmai, Eurochambres ir Azerbaidžano valstybės įstaiga Azpromo. Forumas  remiamas ES delegacijos Azerbaidžane projekto EU4Business ir East Invest. 

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narės vizitas į JAV

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narė UAB „Ageseta“ generalinė direktorė Gražina Juotkienė verslo vizito Jungtinėse Amerikos Valstijose metu lankėsi Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Čikagoje. 

Skaityti daugiau

PARAMA SMULKIAM VERSLUI! PASINAUDOKITE JA DALYVAUDAMI MOKYMUOSE!

Šiaulių miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo komisija, kurioje dirba ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai, šiandien nagrinėjo paramos smulkiam verslui instrumentus, tarp kurių vienas - parama mokymams, seminarams, konsultacijoms. 

Skaityti daugiau

Gindami narių interesus Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai išreiškė poziciją dėl planuojamo nekilnojamojo turto mokesčio tarifo

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, gindami narių interesus ir besirūpindami viso Šiaulių miesto verslo aplinka, Šiaulių miesto merui, Administracijos direktoriui, Tarybos nariams įteikė raštą, kuriuo išreiškė verslo bendruomenės poziciją dėl planuojamo nekilnojamojo turto mokesčio. 

Skaityti daugiau

Šiaulių miesto vietos veiklos grupė kviečia teikti projektinius pasiūlymus atrankai

Šiaulių miesto vietos veiklos grupė (asociacija) įgyvendindama projektą „Šiaulių miesto vietos plėtros strategijos administravimas“ (Nr. 08.6.1-ESFA-T-910-01-0020) skelbia bendruomenės inicijuotų vietos plėtros projektinių pasiūlymų atranką.

Skaityti daugiau

Verslo moterų tinklas prisidės prie sėkmingo šiauliečio ugdymo

Šiaulių miesto savivaldybėje vykusiuose "Sėkmės pusryčiuose" Verslo moterų tinklo Šiaulių regiono vadovė Gražina Garuolienė ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Skaityti daugiau

Jurgita Navikienė dalijosi žiniomis su Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais

Š. m. balandžio 26 dieną, Šiaulių verslo moterų tinklas pakvietė į seminarą “Fizinių ir juridinių asmenų  apskaitos ir mokesčių aktualijos”. Seminarą Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių atstovams vedė Jurgita Navikienė, UAB “Solidus vox” direktorė, Šiaulių PPAR verslo moterų tinklo ir rūmų narė. 

Skaityti daugiau

PRIMENAME! Šiaulių miesto vietos veiklos grupė kviečia teikti projektinius pasiūlymus atrankai

 Šiaulių miesto VVG yra paskelbusi bendruomenės inicijuotų vietos plėtros projektinių pasiūlymų atranką Šiaulių miesto vietos plėtros strategijos  tikslo „Mažinti Šiaulių miesto gyventojų socialinę atskirtį skatinant savanorišką veiklą“ uždavinio „Didinti socialinę atskirtį patiriančių pensinio amžiaus asmenų socialinį aktyvumą“ įgyvendinimui. Projektinių pasiūlymų teikimo terminas 2017 m. gegužės 22 d. 15.00 val. (Šiaulių VVG buveinės adresas Vilniaus g. 88, 7 kab. Šiauliai). 

 

Skaityti daugiau

Šiauliuose išskirtinė galimybė dalyvauti pardavimų guru Dariaus Čibonio mokymuose

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai savo nariams ir partneriams sudarė išskirtinę galimybę dalyvauti pardavimų guru Lietuvoje tituluojamo Dariaus Čibonio mokymuose „Agresyvių derybų vedimo principai“.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 231 įmonę, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums