Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Šiaulių pramonininkų asociacija laikosi vieningos nuomonės dėl mokesčių lengvatų Šiaulių verslui

Siekiant pritraukti investicijas Šiaulių mieste, Šiaulių miesto savivaldybės sudaryta darbo grupė parengė Mokesčių lengvatų taikymo juridiniams asmenims projektą. Šioje darbo grupėje dalyvavo  ir teikė siūlymus Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Šiaulių pramonininkų asociacijos atstovai. Aiškiai išreiškėme savo poziciją, kad Šiaulių miestui labai svarbu taikyti mokestines lengvatas už verslo daromas investicijas. Tai paskatintų miesto ekonominę plėtrą, gerai apmokamų darbo vietų kūrimą ir įmonių konkurencingumo didinimą.

Skaityti daugiau

ŠIAULIŲ MIESTO VIETOS VEIKLOS GRUPĖS INFORMACIJA

2017m.  rugsėjo 13 d. 14.30–16.30 val. Vilniaus g. 88 (konferencijų salėje)  vyks mokymai vietos plėtros projektinių pasiūlymų rengėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal Kvietimą atrankai Nr. 6 (žr. http://www.siauliaivvg.lt/). 

Skaityti daugiau

Mokesčių lengvatų taikymo juridiniams asmenims projektas

Siekiant pritraukti investicijas Šiaulių mieste, Šiaulių miesto savivaldybės sudaryta darbo grupė parengė siūlomą Mokesčių lengvatų taikymo juridiniams asmenims projektą. Šioje grupėje dalyvavo Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška ir regionų plėtros komiteto pirmininkė Angelija Michalauskienė.

Skaityti daugiau

Konkursas dalyvavimo parodoje „ŠIAULIAI 2017“ išlaidų daliniam padengimui

Šiaulių miesto savivaldybė kviečia  smulkiojo verslo atstovus teikti prašymus verslo ir pasiekimų parodos „ŠIAULIAI 2017“ išlaidų daliniam padengimui

Skaityti daugiau

Šiaulių miesto vietos veiklos grupė kviečia teikti projektinius pasiūlymus atrankai

Šiaulių miesto vietos veiklos grupė (asociacija) įgyvendindama projektą „Šiaulių miesto vietos plėtros strategijos administravimas“ (Nr. 08.6.1-ESFA-T-910-01-0020) skelbia kvietimą bendruomenės inicijuotų vietos plėtros projektinių pasiūlymų atrankai Nr. 5. 

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose atvykstamoji verslo misija iš Japonijos miesto Toyohashi delegacija

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose suorganizuota atvykstamoji Japonijos miesto Toyohashi verslo misija: Miesto meras p. Koichi Sahara, savivaldybės plėtros skyriaus, sporto skyriaus darbuotojai, įmonės„Saisei Keikaku“ prezidentas p. Hirokazu Matsushima (įmonė gamina organines trąšas, planuoja steigti įmonę Lietuvoje), jis yra ir Tojohašio miesto „Lietuvos draugų organizacijos“ narys bei Kenjiro Tamaki, Lietuvos pramonės ir prekybos rūmų Japonijoje pirmininkas bei Japonijos-Lietuvos mainų centro direktorius, daug prisidėjęs prie šios misijo organizavimo tuo būdu ištesėjęs pažadą Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmams dar šiemet apsilankyti Šiauliuose bei aptarti bendradarbiavimo galimybes.

Skaityti daugiau

Šiaulių verslininkai: „Norime, kad jaunimas savo ateitį matytų čia, savo regione“

Verslo atstovai jau kurį laiką skambina pavojaus varpais – šalyje jaučiamas jaunų, motyvuotų specialistų trūkumas. Negana to, kalbos apie darbo perspektyvas Šiauliuose ir regione taip pat verčia sunerimti. Griaudami mitą, kad Šiauliai – mirusios pramonės miestas, ir norėdami jaunuosius šiauliečius supažindinti su veikiančiomis įmonėmis bei paskatinti likti mieste, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai ėmėsi įgyvendinti iniciatyvą „Karjerai renkuosi Šiaulius“.

Skaityti daugiau

Šiaulių miesto vietos veiklos grupės informacija

2017 birželio 26 d. 14.30–16.30 val. Vilniaus g. 88 (konferencijų salėje)  vyks mokymai vietos plėtros projektinių pasiūlymų rengėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal Kvietimą atrankai Nr. 4 http://www.siauliaivvg.lt/wp-content/uploads/2017/06/Kvietimas-atrankai-Nr.-4.pdf

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Baltarusijoje atstovavo LPPARA

Birželio 7-9 dienomis Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas kaip Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų vice prezidentas dalyvavo Centrinės Europos Iniciatyvos (CEI) šalių prekybos ir pramonės rūmų vyriausiųjų vadovų susitikime bei Ministrų konferencijoje Minske (Baltarusija). 

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai intensyvina bendradarbiavimą su Azerbaidžanu

Azerbaidžano sostinėje Baku birželio 7-8 dienomis vyko  Europos Sąjungos – Azerbaidžano verslo forumas. Jame dalyvavo ir atstovai iš Lietuvos ir Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška pasakoja, kad tokio formato renginys vyko jau ne pirmą kartą. Jį organizavo Vokietijos-Azerbaidžano prekybos rūmai, Eurochambres ir Azerbaidžano valstybės įstaiga Azpromo. Forumas  remiamas ES delegacijos Azerbaidžane projekto EU4Business ir East Invest. 

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 232 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums