Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Kvietimas į apdovanojimų ceremoniją

Gerb. Rūmų nariai,

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų 25-erių metų veiklos proga maloniai kviečiame Jus į iškilmingą

labiausiai nusipelniusių Rūmų bendruomenės narių ir regiono verslui reikšmingų asmenų apdovanojimų ceremoniją.

Skaityti daugiau

Šiaulių miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo ataskaita

2017 m. kovo 1 d. Šiaulių miesto vietos plėtros grupės valdyba patvirtino Šiaulių miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo metinę ataskaitą už 2016 m.

Skaityti daugiau

APIE VERSLĄ IR RIMTAI, IR NUOTAIKINGAI

Penktadienį tradiciškai „Pokalbiai prie rytinės kavos“ sukvietė Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo bendruomenės narius. Diskutuota apie verslo sėkmes ir nesėkmes, įmonės tiek rimtai, tiek nuotaikingai dalinosi patirtimi, naujienomis, sėkmės istorijomis.

Skaityti daugiau

Ministrė J. Petrauskienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentu Šarūnu Kliokiu

Š.m. vasario 21 dieną švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Šarūnas Kliokys pasirašys bendradarbiavimo sutartį. „Profesinio mokymo populiarumas didėja, auga poreikis nuolat mokytis, persikvalifikuoti, įgyti naujų žinių ir kompetencijų. Todėl labai svarbus bendradarbiavimas su darbdaviais rengiant, įgyvendinant mokymo programas, praktinį mokymą, vertinant kompetencijas ir įdarbinant absolventus,“- sakė ministrė Jurgita Petrauskienė.

Skaityti daugiau

Diskusija dėl miškų ūkio sektoriaus pertvarkos

Vasario 10 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai pakvietė į diskusiją dėl valstybinio miškų ūkio sektoriaus pertvarkos.

Skaityti daugiau

Startuoja BALTMET GROUP klasterio vystymas naujose eksporto rinkose

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai pradeda įgyvendinti ES paramos lėšomis pagal priemonę Nr.03.2.1-LVPA-K-807 „Verslo klasteris LT“ finansuojamą projektą „BALTMET GROUP KLASTERIO VYSTYMAS NAUJOSE EKSPORTO RINKOSE“.

Skaityti daugiau

Aukštojo universitetinio mokslo perspektyvos Šiaurės Lietuvos regione

Vasario 3 d. Šiaulių universiteto bibliotekoje susirinkę Šiaulių, Panevėžio, Pasvalio, Šiaulių rajono merai, Šiaulių universiteto ir KTU Panevėžio fakulteto vadovai, parlamentinių Šiaulių ir Panevėžio kraštų bičiulių grupių nariai, Panevėžio ir Šiaulių regioninių plėtros tarybų bei abiejų miestų Prekybos, pramonės ir amatų rūmų, kai kurių regioninių pramonės įmonių vadovai diskutavo aukštojo mokslo perspektyvų Šiaurės Lietuvos regione tema.

Skaityti daugiau

Rūmų inicijuotas posėdis dėl rinkliavos už komunalines atliekas įvyko

Pirmadienį įvyko Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų inicijuotas posėdis atliekų tvarkymo klausimu Šiaulių regione. Jame dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės Seimo nariai, vadovaujami Valerijaus Simulik, LR Seimo vicepirmininkė Rima Baškienė, LR Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Kęstutis Mažeika, Šiaulių regiono savivaldybių merai ir verslininkų asociacijų vadovai, aplinkosaugos specialistai, suinteresuoti asmenys, žurnalistai.

Skaityti daugiau

Produkto inovacijų renginys „ Būk kitoks“

2017 sausio 19 d. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai sukvietė narius į renginį „Būk kitoks!”. Renginys skirtas smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams, kurie vykdo ar planuoja vykdyti veiklą sumanios specializacijos kryptimis.

Skaityti daugiau

EBPO Viešojo valdymo komiteto ekspertės ŠPPAR

2017 sausio 18 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose priimtos EBPO (Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos) „Teisingumo efektyvumo“ (angl. Justice Effectiveness) dalies ekspertės p. Tatyana Teplova (EBPO misijos Lietuvoje vadovė) ir p. Chloe Lelievre. Eksperčių tikslas buvo išgirsti verslo nuomonę apie teismų ir verslo praktiką, sprendžiant bylas, susijusias su verslu.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 231 įmonę, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums