Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

APIE VERSLĄ IR RIMTAI, IR NUOTAIKINGAI

Penktadienį tradiciškai „Pokalbiai prie rytinės kavos“ sukvietė Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo bendruomenės narius. Diskutuota apie verslo sėkmes ir nesėkmes, įmonės tiek rimtai, tiek nuotaikingai dalinosi patirtimi, naujienomis, sėkmės istorijomis.

Skaityti daugiau

Ministrė J. Petrauskienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentu Šarūnu Kliokiu

Š.m. vasario 21 dieną švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Šarūnas Kliokys pasirašys bendradarbiavimo sutartį. „Profesinio mokymo populiarumas didėja, auga poreikis nuolat mokytis, persikvalifikuoti, įgyti naujų žinių ir kompetencijų. Todėl labai svarbus bendradarbiavimas su darbdaviais rengiant, įgyvendinant mokymo programas, praktinį mokymą, vertinant kompetencijas ir įdarbinant absolventus,“- sakė ministrė Jurgita Petrauskienė.

Skaityti daugiau

Diskusija dėl miškų ūkio sektoriaus pertvarkos

Vasario 10 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai pakvietė į diskusiją dėl valstybinio miškų ūkio sektoriaus pertvarkos.

Skaityti daugiau

Startuoja BALTMET GROUP klasterio vystymas naujose eksporto rinkose

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai pradeda įgyvendinti ES paramos lėšomis pagal priemonę Nr.03.2.1-LVPA-K-807 „Verslo klasteris LT“ finansuojamą projektą „BALTMET GROUP KLASTERIO VYSTYMAS NAUJOSE EKSPORTO RINKOSE“.

Skaityti daugiau

Aukštojo universitetinio mokslo perspektyvos Šiaurės Lietuvos regione

Vasario 3 d. Šiaulių universiteto bibliotekoje susirinkę Šiaulių, Panevėžio, Pasvalio, Šiaulių rajono merai, Šiaulių universiteto ir KTU Panevėžio fakulteto vadovai, parlamentinių Šiaulių ir Panevėžio kraštų bičiulių grupių nariai, Panevėžio ir Šiaulių regioninių plėtros tarybų bei abiejų miestų Prekybos, pramonės ir amatų rūmų, kai kurių regioninių pramonės įmonių vadovai diskutavo aukštojo mokslo perspektyvų Šiaurės Lietuvos regione tema.

Skaityti daugiau

Rūmų inicijuotas posėdis dėl rinkliavos už komunalines atliekas įvyko

Pirmadienį įvyko Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų inicijuotas posėdis atliekų tvarkymo klausimu Šiaulių regione. Jame dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės Seimo nariai, vadovaujami Valerijaus Simulik, LR Seimo vicepirmininkė Rima Baškienė, LR Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Kęstutis Mažeika, Šiaulių regiono savivaldybių merai ir verslininkų asociacijų vadovai, aplinkosaugos specialistai, suinteresuoti asmenys, žurnalistai.

Skaityti daugiau

Produkto inovacijų renginys „ Būk kitoks“

2017 sausio 19 d. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai sukvietė narius į renginį „Būk kitoks!”. Renginys skirtas smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams, kurie vykdo ar planuoja vykdyti veiklą sumanios specializacijos kryptimis.

Skaityti daugiau

EBPO Viešojo valdymo komiteto ekspertės ŠPPAR

2017 sausio 18 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose priimtos EBPO (Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos) „Teisingumo efektyvumo“ (angl. Justice Effectiveness) dalies ekspertės p. Tatyana Teplova (EBPO misijos Lietuvoje vadovė) ir p. Chloe Lelievre. Eksperčių tikslas buvo išgirsti verslo nuomonę apie teismų ir verslo praktiką, sprendžiant bylas, susijusias su verslu.

Skaityti daugiau

Pokalbiai prie kavos apie darbuotojų motyvavimą

Tradiciškai pokalbiams prie rytinės kavos penktadienį, sausio 13 dieną, rinkosi Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų  nariai. Praeito penktadienio pokalbio tema apie darbuotojų motyvavimą įmones paskatino ne tik pasidalinti turima patirtimi, bet ir išgirsti kolegų patarimus ką daryti, jei kolektyve tvyro įtampa, ar darbuotojų aplinka nepakankamai motyvuojanti darbui. Visos įmonės sutarė vieningai, kad darbuotojas – įmonės sėkmės garantas, ir kuo jis bus labiau motyvuotas, tuo įmonės veiklos rodikliai tik gerės.

Skaityti daugiau

Įmonės laukiamos parodoje „China Homelife Show 2017“

Praėjusį penktadienį Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška dalyvavo Varšuvoje surengtame vyksiančios Kinijos gamintojų parodos pristatyme. Prieš penkis metus tokios parodos pradėtos rengti Lenkijos miestuose, pakviečiant į jas apsilankyti Centrinės, Rytų Europos ir Baltijos šalių  įmones. Tokios parodos tikslas - pristatyti Kinijos plataus vartojimo prekių ir technologinės įrangos gamintojus bei jiems surasti partnerius. Tai daugiausia tinka didmeninės prekybos įmonėms  ir technologinės įrangos pirkėjams. Šiemet tokia paroda vyks Varšuvoje birželio 6-8 dienomis.  Šį pažintinį renginį organizavo Varšuvos prekybos rūmai.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 232 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums