Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Informacija dėl rekomendacinio rašto išdavimo Rūmų nariams

Informuojame, kad š. m. sausio 3 d. įsigaliojus LR vidaus reikalų ministro ir LR užsienio reikalų ministro 2017 m. gruodžio 28 d. įsakymui Nr. 1V-899/V-330 ,,Dėl Vizos išdavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, Rūmų nariams atsirado pareiga, kartu su prašymu įtraukti į Patvirtintų įmonių sąrašą, pateikti Rūmų rekomendacinį raštą.

Skaityti daugiau

Kviečiame dalyvauti Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos konkurse ,,Lietuvos eksporto prizas 2017″

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija ir visi Lietuvoje veikiantys prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia Jus dalyvauti tradiciniame konkurse „Lietuvos eksporto prizas 2017“. Konkursas organizuojamas, siekiant plėtoti Lietuvos įmonių pagamintos produkcijos, atliekamų darbų ar teikiamų paslaugų eksportą, vertinti bei viešinti šio proceso tendencijas panaudojant tam palankias sąlygas. Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvoje registruotos gamybos ar paslaugų eksporto įmonės bei kitos su užsienio prekyba susijusios institucijos, nepriklausomai nuo jų narystės Rūmuose, asociacijose, konfederacijose ar kituose susivienijimuose. Kartą apdovanotos įmonės gali vėl dalyvauti konkurset.y. pretenduoti į apdovanojimus,  tik po ketverių metų.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose rinkosi visų Šiaulių regione veikiančių verslo asociacijų vadovai

Jau pirmąją Naujųjų Metų savaitę, ketvirtadienį, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose rinkosi visų Šiaulių regione veikiančių verslo asociacijų vadovai. Pradedami nauji ir tęsiami pradėti darbai. Dar 2014 metais buvo įkurtas savarankiškų regiono verslo organizacijų susirinkimas - Šiaulių regiono verslo forumas. Jo formatas suteikia galimybę svarstyti ir teikti pasiūlymus aktualiais verslui klausimais. Taigi, naudodamasis šia galimybe, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas sukvietė Šiaulių regiono verslo asociacijų vadovus, kad aptartų aktualijas: rinkliavos ar kitos įmokos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų nustatymo  regiono savivaldybėse bei Šiaulių apskrities ekonominės specializacijos klausimus.

Skaityti daugiau

Kalėdos yra daugiau nei konkretus laikas. Kalėdos yra daugiau nei šventinis džiaugsmas. Tai sąmonės būsena, kai pergalvojame ir atrandame tikrąsias vertybes, branginame tai, kas nenuvertėja, sukviečiame į bendrus namus, neleidžiame smulkmenoms užgožti gyvenimo džiaugsmo, jaučiame ir kuriame bendrumą, dovanojame padrąsinantį žvilgsnį, paguodžiantį žodį, nuoširdžią pagalbą, leidžiame sau bent trumpam sulėtinti dinamišką gyvenimo tempą.

Kalėdų šventės džiaugsmą jutome daugybę kartų. Šiais metais atraskime jos gilią prasmę. Tegul tai paskatina naujiems gražiems darbams ir atradimams.

Sveikiname kiekvieną, kurio žodžiai, mintys ir darbai įkvepia pokyčiams ir juos kuria. Gražių ir prasmingų artėjančių švenčių!

Klasterių vystymas, profesinis rengimas ir sėkmingi B2B – pagrindinės temos vizito Švedijoje metu

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas kartu su verslo delegacija viešėjo Švedijoje, Karlshamnomieste Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų su partneriais organizuotoje Verslo misijoje.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Suomijos ambasadorius

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai priėmė ambasadorių Christerį Michelssoną ir jo sutuoktinę Ebbą Michelsson. 

Skaityti daugiau

Renginys Telšiuose ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimai

2017 gruodžio 12 dieną Telšiuose bendradarbiaujant su Kredito unija „Germanto lobis“ ir Telšių apskrities verslo inkubatoriumi suorganizuotas seminaras „AUGINKIME SAVO VERSLĄ DRAUGE. VERSLO PLĖTROS GALIMYBĖS“.

Skaityti daugiau

Renginyje Šiaulių rajono verslininkams įteikti ŠPPAR apdovanojimai

2017 gruodžio 11 dieną su Šiaulių rajono savivaldybe ir Šiaulių rajono verslininkų asociacija organizavo konferenciją "Auginkime savo verslą drauge. Verslo plėtros galimybės". Išklausyti   informatyvūs pranešimai verslininkystės, verslumo, paramos verslui, pasirengimo eksportui, Rūmų kaip verslo partnerio  vaidmens klausimais. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė Darbo žvaigždės medalius Šiaulių rajono įmonių atstovams.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose atvykstamosios Kroatijos verslo misijos metu gausybė informacijos apie galimybes Kroatijoje ir vertingi B2B susitikimai

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose suorganizuota atvykstamoji Kroatijos įmonių verslo misija, kurios metu dalyvavo Krešimir Kedmenec, Kroatijos ambasadorius Lietuvoje bei daugiau nei 10 Kroatijos įmonių, atstovavusių įvairius verslus:nuo investicinių fondų iki maisto produktų, juvelyriškos bei metalo gamintojų.

Skaityti daugiau
Nominacijos

Verslo ir pasiekimų parodos „ŠIAULIAI‘17“ nominacijos

2017 m. gruodžio 2 dieną apdovanoti Verslo ir pasiekimų parodos "Šiauliai'17" dalyviai, nominuoti parodos gaminio, originaliausio stendo, paslaugos apdovanojimui. Verslo ir pasiekimų parodos "Šiauliai'17" gaminio nominacija (diplomas ir statulėlė) įteikta UAB "Kalvis" už granulinį kompaktišką katilą K-8-16 DG. 

Parodos gaminio diplomai įteikti UAB„Rūta“ už vaisių, riešutų ir sėklų užkandžius „Greenz“, MB „Lietungė“ už Gintaro Sino vynus, Ūkininkui Petrui Baristai už šaltai rūkytą aukščiausios rūšies jautenos dešrą, UAB „Miltinuko receptas“ už ekologiškus grikių miltų blynus.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums