Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Pokalbiai prie kavos apie darbuotojų motyvavimą

Tradiciškai pokalbiams prie rytinės kavos penktadienį, sausio 13 dieną, rinkosi Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų  nariai. Praeito penktadienio pokalbio tema apie darbuotojų motyvavimą įmones paskatino ne tik pasidalinti turima patirtimi, bet ir išgirsti kolegų patarimus ką daryti, jei kolektyve tvyro įtampa, ar darbuotojų aplinka nepakankamai motyvuojanti darbui. Visos įmonės sutarė vieningai, kad darbuotojas – įmonės sėkmės garantas, ir kuo jis bus labiau motyvuotas, tuo įmonės veiklos rodikliai tik gerės.

Skaityti daugiau

Įmonės laukiamos parodoje „China Homelife Show 2017“

Praėjusį penktadienį Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška dalyvavo Varšuvoje surengtame vyksiančios Kinijos gamintojų parodos pristatyme. Prieš penkis metus tokios parodos pradėtos rengti Lenkijos miestuose, pakviečiant į jas apsilankyti Centrinės, Rytų Europos ir Baltijos šalių  įmones. Tokios parodos tikslas - pristatyti Kinijos plataus vartojimo prekių ir technologinės įrangos gamintojus bei jiems surasti partnerius. Tai daugiausia tinka didmeninės prekybos įmonėms  ir technologinės įrangos pirkėjams. Šiemet tokia paroda vyks Varšuvoje birželio 6-8 dienomis.  Šį pažintinį renginį organizavo Varšuvos prekybos rūmai.

Skaityti daugiau

„Karjerai renkuosi Šiaulius“: pirmoji duris atvėrė UAB „Laurema“

Kuo kvėpuoja Šiaulių pramonė? Kokie specialistai turi didžiausias karjeros galimybes šio miesto įmonėse ir kaip nukreipti jaunus žmones sėkmingu profesiniu keliu? Į visus šiuos klausimus atsakymus bando rasti Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai (toliau – ŠPPAR), drauge su miesto įmonėmis inicijavę renginių ciklą „Karjerai renkuosi Šiaulius“. Apie tai rašo „Etaplius.lt“.

Skaityti daugiau

„BŪK KITOKS“. Produktų inovacijos

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia dalyvauti renginyje „Būk kitoks!”, kuris vyks sausio 19 d. Šiauliuose.

Renginys skirtas smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams, kurie vykdo ar planuoja vykdyti veiklą sumanios specializacijos kryptimis.

Moderatorius: Alfredas Jonuška, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius.

Skaityti daugiau

Metai prasidėjo nuo darbingo susitikimo

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas ir generalinis direktorius Alfredas Jonuška pirmadienį susitiko su Seimo nariais. 

Skaityti daugiau

Kviečiame dalyvauti konkursuose „Lietuvos eksporto prizas 2016” ir „Lietuvos metų verslininkė/vadovė“

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija rengia  konkursą “Lietuvos Eksporto prizas” ir kviečia įmones dalyvauti.

Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvoje registruotos gamybos ar paslaugų eksporto įmonės bei kitos su užsienio prekyba susijusios institucijos, nepriklausomai nuo jų narystės Rūmuose, asociacijose, konfederacijose ar kituose susivienijimuose. Kartą apdovanotos įmonės gali vėl dalyvauti konkurse, t.y. pretenduoti į apdovanojimus,  tik po ketverių metų.

Skaityti daugiau

EKSPORTO KLUBAS: KANADA

Eksporto klubų ciklą Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai užbaigė renginiu, skirtu Kanados rinkai. 2016 m. pasirašytas Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos susitarimas (CETA) laikomas kone ambicingiausiu ES prekybos susitarimu, kuris  atveria Kanados rinką prekėms (99% tarifų), paslaugoms, investicijoms ir  viešiesiems pirkimams (NAFTA +).

Skaityti daugiau

Gerbiamieji,

Idėjas, tikslus ir viltis papildžius nenugalimu ryžtu, apgaubus tvirtais partneriškais ryšiais, ir, įgyvendinus nuoširdžiu, atkakliu darbu, galima sukurti stebuklą. Sveikindami su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais, linkime Jums nepritrūkti nei įkvėpimo, nei priemonių suteikti jam pavidalą. Tebūnie ateinantys metai dosnūs Jums prasmingais darbais.

 

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas

Muitinė konsultuosis su prekybos, pramonės ir amatų rūmais

Muitinės departamentas prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos šį pirmadienį Vilniuje surengė konsultacinio komiteto posėdį, kuriame dalyvavo Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška. 

Skaityti daugiau

LPPARA generalinis direktorius išrinktas UEAPME Vykdančiosios tarybos tikruoju nariu

Gruodžio 15 d. Briuselyje vyko UEAPME generalinė Asamblėja ir Vykdančiosios tarybos posėdis. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Rimantas Šidlauskas išrinktas Vykdančiosios tarybos (Administrative Council) tikruoju nariu. LPPARA tikruoju ir pilnateisiu UEAPME nariu tapo 2016 m. viduryje. UEAPME yra darbdavių organizacija, Europos lygmeniu atstovaujanti amatų, prekybos ir MVĮ  interesams. UEAPME yra pripažintas Europos socialinis partneris. Tai ne pelno siekianti ir nešališka organizacija.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 231 įmonę, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums