Priimamos paraiškos į verslo ir pasiekimų parodą "ŠIAULIAI 2017"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Rūmuose vyko seminaras "Asmeninių finansų tvarkymas 2012m."

Gegužės 8 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų moterų verslininkių tinklas kartu su SEB banku kvietė rūmų narius į seminarą „Asmeninių finansų tvarkymas 2012 m.“

Skaityti daugiau

Vykdoma apklausa apie studentų, profesinių mokyklų moksleivių verslumą

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Norwich Business School (University of East Anglia, UK) ir West Pomeranian Business School (PL) vykdo apklausą apie studentų, profesinių mokyklų moksleivių verslumą.

Skaityti daugiau

Kviečiame teikti paraiškas ir dalyvauti verslo ir pasiekimų parodoje "Šiauliai 2012"

Kviečiame įmones, organizacijas, smulkiuosius verslininkus 2012 m. lapkričio  29― gruodžio 1 dienomis Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16, Šiauliai) dalyvauti tarptautinėje verslo ir pasiekimų parodoje „ŠIAULIAI 2012“, kuri, tęsiant ilgametę tradiciją, Šiauliuose bus organizuojama 17-ąjį kartą.

Parodos akcentas - trys E: Energija. Ekologija. Ekonomija.

Skaityti daugiau

Įvyko verslo misija į Nižnij Novgorodą

Šių metų balandžio 10-13 dienomis Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai organizavo verslo misiją į Nižnij Novgorodą (Rusija). Į verslo misiją vyko Šiaulių miesto meras, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas ir generalinis direktorius, Šiaulių universiteto prorektorius, UAB „Putokšnis“, UAB „Grafų baldai“, UAB „Kalvis“, UAB „Jupojos technika“, M. Stankaus įmonė „Marema“, taip pat Rūmai atstovavo kitas Lietuvos įmones turinčias verslo interesų šiame regione.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinė rinkiminė asamblėja

2012 04 02 vyko generalinė asamblėja. Šiais metais asamblėja buvo ataskaitinė rinkiminė. Prezidentu keturių metų kadencijai išrinktas Vidmantas Japertas. Viceprezidentais – Stanislovas Grušas, Dirk Zwick ir Gražina Garuolienė.

Pasakyti žodžiai prezidento keturių metų ataskaitoje -

„Galime vėl ir vėl kartoti „Narystė Rūmuose nėra privilegija – tai būtinybė“. Dėkoju visiems Rūmų nariams – aktyviausiai verslo visuomenės daliai ir bendradarbiaujančioms organizacijoms. Deja, pasiektais iškovojimais ir rezultatais naudojasi visi“

Skaityti daugiau

Paskatinimas studentui gilinti praktines ir profesines žinias

Kovo mėnesį Šiaulių universitete vyksta tradicinis renginių ciklas „Karjeros dienos 2012“. Šiais metais renginių kaip niekada daug – vyks susitikimai, diskusijos, seminarai, geriausių Šiaulių universiteto studentų apdovanojimai. Tokia renginių gausa ir kokybė nebūtų įmanoma be Universiteto socialinių partnerių dėmesio ir paramos.

Skaityti daugiau

Susitiko Šiaulių regiono įmonių asociacijų ir vietos mokesčių administratoriaus bendradarbiavimo taryba

Šiaulių apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje vakar, kovo 19-ąją, įvyko Šiaulių regiono įmonių asociacijų ir vietos mokesčių administratoriaus bendradarbiavimo tarybos pasitarimas, kuriame verslininkų atstovai buvo supažindinti su mokesčių administratoriaus 2012 m. planuojamais veiksmais minimizuojant mokesčių apskaičiavimo, deklaravimo ir mokėjimo rizikas; šiųmetėmis pajamų ir turto deklaravimo naujovėmis. Taip pat, verslininkų pasiūlymu, buvo kalbama apie nekilnojamojo turto ir žemės nuomos mokesčių administravimo problemas Šiaulių savivaldybėje.

Skaityti daugiau

Jaunimo verslumo turnyro finalas

Šiauliuose vasario 22 – kovo 14 dienomis vyko jaunimo verslumo turnyras FIX’12. . 150 moksleivių ir studentų atsiliepė į Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Šiaulių universiteto kvietimą pademonstruoti savo kūrybiškumą ir verslumą.

Skaityti daugiau

Kovo 9 dieną Lietuvos respublikos vyriausybėje įvyko iškilmingas Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimų įteikimas

Pagerbtos šalies įmonės 2011 metų eksporto lyderės, įteiktas metų moters verslininkės apdovanojimas ir įteikti garbės ženklai „Darbo žvaigždė“ šalies regionų verslininkams ir asmenims, ženkliai prisidėjusiems gerinant verslo sąlygas šalyje.

Skaityti daugiau

Š.m. vasario 29 d. įvyko jaunimo verslumo turnyro FIX’12 II etapas

Jaunimo verslumo turnyro II etape dalyviai pristatė praktinius pirmojo etapo užduoties sprendimus. Po pristatymų verslo sėkmės istorija dalinosi Šiaurės Lietuvos kolegijos įkūrėjas ir direktorius, vyresnysis patarėjas- ekspertas M. Dromantas.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 170 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums