Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Verslo plėtros komitetas nepritaria žemės mokesčio didinimui Šiaulių mieste

Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmuose įvyko rūmų verslo plėtros komiteto posėdis. Komiteto pirmininkas Romualdas Bėkšta pakvietė ir Šiaulių miesto savivaldybės ekonomikos skyriaus vedėjos pavaduotoją V.Lašinienę, kad pristatytų savivaldybės informaciją apie numatomą svarstyti klausimą žemės mokesčio tarifo nustatymą 2013-iems metams.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai atstovavo įmones parodose Vokietijoje

2012 rugpjūčio 29 – rugsėjo 1 dienomis Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, vykdydami projektą „Parama verslui – šalia Jūsų“ (Nr. VP2-2.2-ŪM-01-K-01-021) su įmone UAB Baltik vairas dalyvavo parodoje "Eurobike 2012"  Friedrichshafene (Vokietija). ŠPPR parodoje atstovavo ir kitas įmones : UAB Baltic Bicycle Trade, UAB Zet-a-Zet,  UAB Laurema.

Skaityti daugiau

Šiaulių valstybinės kolegijos dešimtmečio šventės metu III laipsnio bronzinė „Darbo žvaigždė“ įteikta kolegijos direktorei Dr. Natalijai Šedžiuvienei

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų garbės ženklas III laipsnio bronzinė „Darbo žvaigždė“ teikiama sėkmingiausiai dirbantiems regionų verslininkams ir asmenims, ženkliai prisidėjusiems gerinant verslo sąlygas šalies regionuose.

Skaityti daugiau

Liepos 27 d. Užsienio reikalų ministro A. Ažubalio vizitas ŠPPA rūmuose

Š.m. liepos 27 dieną (penktadienį) 15:00 val.  Šiaulių prekybos pramonės ir
amatų rūmuose lankysis Užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis.

Skaityti daugiau

Š.m. liepos 20 d. (penktadienį) Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmuose vyko tradiciškai organizuojami verslo pusryčiai

Dalyvavo svečiai:  Šiaulių miesto savivaldybės meras Justinas Sartauskas, vicemerė Daiva Matonienė ir  administracijos direktoriaus pavaduotojas  Viktoras Strups. 

Skaityti daugiau

Rūmų tarybos narių susitikimas

Birželio 7 dieną vyko neoficialus Rūmų tarybos narių susitikimas p. Jurgio sodyboje. Bendravo ir p. Svetlanos pagal ypatingą šeimos receptą pagamintą plovą ragavo senieji ir naujieji Šiaulių PPAR tarybos nariai, darbuotojai. Visiems dėkojame už gerą nuotaiką, p. Jurgiui už puikią aplinką, p. Svetlanai už skanų patiekalą.

 

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalinosi patirtimi su rytų šalimis

2012 m. gegužės 28 - birželio 2 dienomis Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai priėmė kolegas iš Moldovos prekybos pramonės ir amatų rūmų ir  Armėnijos plėtros agentūros. Vizito dalyviams buvo sudaryta savaitės programa, kurios metu Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalinosi darbine  patirtimi.

Skaityti daugiau

Įtempta darbotvarkė Lietuvoje

Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto darbdavių grupės prezidentas Henri Malosse gegužės 9-11 dienomis lankėsi Lietuvoje. Pirmiausia jis apsilankė Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmuose ir susitiko su Rūmų nariais. Vyko atviras pokalbis, nes svečias taip pat yra ir Prancūzijos prekybos ir pramonės rūmų atstovas. Buvo paliestos Lietuvos verslininkams aktualios temos – bendroji ES rinka, energetika, jaunimo nedarbas, santykiai su kaimyninėmis trečiosiomis šalimis.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 170 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums