Priimamos paraiškos į verslo ir pasiekimų parodą "ŠIAULIAI 2018"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Verslo misija Stambule

Pirmąją vizito dieną – spalio 8 - vyko priėmimas Turkijos - Lietuvos verslo taryboje (TLVT). Susirinko apie 30 verslo atstovų ir ne tik iš Stambulo. Misijos atidarymo metu Lietuvos ambasadorius p. K. Kudzmanas pasidžiaugė Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų iniciatyva atvykti į Turkiją ir vystyti partnerystės, prekybinius ryšius.  TLVT primininkas p. Mehmet Gunes pasveikino susirinkusius ir palinkėjo sėkmingų verslo ryšių abiejų valstybių verslo atstovams.

Skaityti daugiau

Verslo plėtros komitetas nepritaria žemės mokesčio didinimui Šiaulių mieste

Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmuose įvyko rūmų verslo plėtros komiteto posėdis. Komiteto pirmininkas Romualdas Bėkšta pakvietė ir Šiaulių miesto savivaldybės ekonomikos skyriaus vedėjos pavaduotoją V.Lašinienę, kad pristatytų savivaldybės informaciją apie numatomą svarstyti klausimą žemės mokesčio tarifo nustatymą 2013-iems metams.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai atstovavo įmones parodose Vokietijoje

2012 rugpjūčio 29 – rugsėjo 1 dienomis Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, vykdydami projektą „Parama verslui – šalia Jūsų“ (Nr. VP2-2.2-ŪM-01-K-01-021) su įmone UAB Baltik vairas dalyvavo parodoje "Eurobike 2012"  Friedrichshafene (Vokietija). ŠPPR parodoje atstovavo ir kitas įmones : UAB Baltic Bicycle Trade, UAB Zet-a-Zet,  UAB Laurema.

Skaityti daugiau

Šiaulių valstybinės kolegijos dešimtmečio šventės metu III laipsnio bronzinė „Darbo žvaigždė“ įteikta kolegijos direktorei Dr. Natalijai Šedžiuvienei

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų garbės ženklas III laipsnio bronzinė „Darbo žvaigždė“ teikiama sėkmingiausiai dirbantiems regionų verslininkams ir asmenims, ženkliai prisidėjusiems gerinant verslo sąlygas šalies regionuose.

Skaityti daugiau

Liepos 27 d. Užsienio reikalų ministro A. Ažubalio vizitas ŠPPA rūmuose

Š.m. liepos 27 dieną (penktadienį) 15:00 val.  Šiaulių prekybos pramonės ir
amatų rūmuose lankysis Užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis.

Skaityti daugiau

Š.m. liepos 20 d. (penktadienį) Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmuose vyko tradiciškai organizuojami verslo pusryčiai

Dalyvavo svečiai:  Šiaulių miesto savivaldybės meras Justinas Sartauskas, vicemerė Daiva Matonienė ir  administracijos direktoriaus pavaduotojas  Viktoras Strups. 

Skaityti daugiau

Rūmų tarybos narių susitikimas

Birželio 7 dieną vyko neoficialus Rūmų tarybos narių susitikimas p. Jurgio sodyboje. Bendravo ir p. Svetlanos pagal ypatingą šeimos receptą pagamintą plovą ragavo senieji ir naujieji Šiaulių PPAR tarybos nariai, darbuotojai. Visiems dėkojame už gerą nuotaiką, p. Jurgiui už puikią aplinką, p. Svetlanai už skanų patiekalą.

 

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalinosi patirtimi su rytų šalimis

2012 m. gegužės 28 - birželio 2 dienomis Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai priėmė kolegas iš Moldovos prekybos pramonės ir amatų rūmų ir  Armėnijos plėtros agentūros. Vizito dalyviams buvo sudaryta savaitės programa, kurios metu Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalinosi darbine  patirtimi.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 179 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums