Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursas

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą. Šiuo metu Šiaulių pramoniniame parke yra 4 neišnuomoti valstybinės žemės sklypai.

Skaityti daugiau

LR vyriausybėje įteikti apdovanojimai šiauliečiams

2019 m. kovo 18 d., Vilniuje Lietuvos Respublikos Vyriausybėje išdalinti apdovanojimai geriausius eksporto rodiklius praėjusiais metais pasiekusioms įmonėms. Šiemet Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos kartu su regioniniais rūmais organizuojamo „Lietuvos eksporto prizas 2018“ konkurso apdovanojimas įteiktas ir Šiaulių įmonei UAB 'DIAB". Garbės ženklas įteiktas ilgamečiam Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos nariui, UAB „Putokšnis“ valdybos pirmininkui p. Alvydui Stulpinui.

Skaityti daugiau

Satybos ir projektavimo įmonių verslo misija į parodą ISH 2019 Vokietijoje

2019 m. kovo 12 – 14 dienomis organizuojama verslo misija į į pasaulinę statybos palsaugų, atsinaujinančių energijos išteklių parodą ISH 2019. Verslo misijos metu suplanuoti susitikimai su jau esamais įmonių partneriais, potencialiais klientais. 

Į verslo misiją vyksta MVĮ iš Šiaulių, Telšių,Panevėžio, Kauno, Vilniaus regionų tarp kurių yra Pakruojo arka, Statkorpas, Bauschmidt, Aukeda, Guresta, Kaunesta, AG meistrai, Koning, Adista, Elitus, Limega, Gamaka, Gintsta, Architektum, Joras, Beržalapė, Architektų gildija.  

Skaityti daugiau

Nauju ES apdovanojimu bus pagerbiami lyderiai gaminių saugos srityje

Europos Komisija organizuoja konkursą įmonėms gaminių saugos srityje. Įmonės– mažos ir didelės – kviečiamos iki balandžio 7 d. teikti paraiškas dėl šio apdovanojimo prekybos internetu ir vaikų priežiūros gaminių kategorijose. ES apdovanojimu už gaminių saugą įvertinamos įmonės, kurios itin rūpinasi klientų sauga. Apdovanojimas skiriamas įmonėms, kurios esminį dėmesį skiria saugai ir viršija ES teisės aktuose nustatytus minimalius reikalavimus. 

Skaityti daugiau

Verslo atstovams įteikti garbingi apdovanojimai

Penk­ta­die­nį vy­ku­sio­je Šiau­lių pre­ky­bos, pra­mo­nės ir ama­tų rū­mų Ge­ne­ra­li­nė­je asamb­lė­jo­je pa­gerb­ti Šiau­lių ir Tel­šių re­gio­no vers­lo žmo­nės, įteik­tos no­mi­na­ci­jos už vers­lo pa­sie­ki­mus, pa­dė­kos ženk­lai.

Skaityti daugiau

GENERALINĖ ASAMBLĖJA

Rūmų narius kviečiame į Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Generalinę asamblėją, visuotinį Rūmų narių atstovų susirinkimą, kuris vyks 2019 m. kovo 1 d., penktadienį, 13 val. 

Generalinės asamblėjos metu planuojama: Rūmų narių balsavimas ir sprendimų priėmimas, svečių pasisakymai ir diskusija, kviestinio lektoriaus istoriko, habilituoto daktaro, profesorius Egidijus Aleksandravičius pranešimas „Ar verslūs žengiame į Lietuvoslaisvę? Šimtmečio klausimas.“, naujų Rūmų narių pristatymas verslo bendruomenei, apdovanojimų ir nominacijų įteikimas, renginio apibendrinimai ir diskusijos furšeto metu.  

Renginys vyks įmonėje „Salda“ (Ragainės g. 100, Šiauliai, SIVENTA pastate). Dalyvių registracijos  pradžia 12:30val. Generalinės asamblėjos pradžia 13 val. Numatoma trukmė –  2-3 val. 

Dalyvių patogumui, bus rezervuotos 2 stovėjimo aikštelės: viena Ragainės g. 100 (bus pakabinti skiriamieji ženklai), o kita prie D. Beconio įmonės Metalistų g. 2B (bus pakabinti skiriamieji ženklai). 

NARYS - NARIUI pasiūlymas

Rūmų narys - Šiaulių valstybinė kolegija, kviečia Rūmu narius paskatinti savo darbuotojus mokytis MECHATRONIKOS: darbo su lazeriniais įrenginiais ir mechatroninėmis sistemomis, skaitmeninės gamybos priežiūros, CNC staklių diegimo ir priežiūros ir kt. Studijų pradžia kovo 15 d.  

Skaityti daugiau

Sveikiname naujus Rūmų narius!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus! Per šiuos ataskaitinius metus prie Rūmų narių jau prisijungė net 50 įmonių! 

Skaityti daugiau

Šiaulių ir Telšių regionų įmonių verslo misija į parodą “Stockholm Furniture & Light 2019” Stokholme, Švedijoje

2019 m. vasario 5 – 7 dienomis organizuojama verslo misija į baldų parodą “Stockholm Furniture & Light 2019”. Verslo misijos metu baldų gamybos ir projektavimo/interjero dizaino įmonės lankosi Lietuvos ambasadoje Švedijos Karalystėje, dalyvauja susitikime-diskusijoje su komercijos atašė Švedijos Karalystėje Justinu Pagiriu, lankant parodą taip pat dalyvauja  susitikimuose su jau esamais įmonių partneriais, potencialiais klientais. 

Skaityti daugiau

SVEIKINAME NAUJUS RŪMŲ NARIUS

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus! Per šiuos ataskaitinius metus prie Rūmų narių jau prisijungė net 35 įmonės! 

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 230 įmonių, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums