Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Šiaulių miesto savivaldybė

Skelbiamas konkursas dalyvavimo parodoje „ŠIAULIAI 2015“ išlaidų daliniam padengimui!

Šiaulių miesto savivaldybė paskelbė konkursą ir kviečia smulkiojo verslo atstovus teikti prašymus verslo ir pasiekimų parodos „ŠIAULIAI 2015“, kuri vyks 2015 m. lapkričio 26-28 dienomis Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16, Šiauliai), dalyvavimo parodoje išlaidų daliniam padengimui.

Skaityti daugiau

ŠPPAR dalyvavo Eurochambres ir EK renginiuose Odesoje

Spalio 19 -21 dienomis Šiaulių PPAR specialistė Daiva Jonuškienė dalyvavo Eurochambres ir EK renginiuose Odesoje (Ukraina).

Eurochambrės projekto EAST INVEST 2 projekto bendradarbiavimo iniciatyvų kvietime ŠPPAR drauge su Černigovo (Ukraina) ir Sevilijos (Ispanija) rūmais laimėjo finansavimą projektui „Paramos vadovaujamoms moterų SVV įmonėms gerinimas (SEW)“

Skaityti daugiau

Šiaulių verslo moterų tinklas lankėsi AB "Naujoji Rūta"

Šiandien, spalio 26 d. Šiaulių verslo moterų tinklo atstovės lankėsi AB "Naujoji Rūta". Įmonės generalinė direktorė Laima Verbošaitienė supažindino tinklo atstoves su įmonės produkcija, parodė gamybos procesus, papasakojo apie įmonę bei gaminamų saldainių įvairovę.

Skaityti daugiau
Seminaras

ŠPPAR vyko Seminaras „Integruotų teritorijų vystymo programų rengimas ir įgyvendinimas“

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko seminaras tema: „Integruotų teritorijų vystymo programų rengimas ir įgyvendinimas. Šiaulių miesto visuomeninių ir verslo organizacijų indėlio poreikis“

Skaityti daugiau

Atnaujinama Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto sudėtis

Rugsėjo 21 d. Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitete (EESRK) – pagrindinėje pilietinei visuomenei atstovaujančioje ES institucijoje – buvo atnaujinta narių sudėtis. Alfredas Jonuška, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius išrinktas naujai 2015 2020 m. kadencijai.

Skaityti daugiau

Verslo kontaktų renginys B2B

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai maloniai kviečia įmones, organizacijas dalyvauti tarptautiniame verslo kontaktų renginyje “Verslas verslui” (B2B), kuris organizuojamas verslo ir pasiekimų parodos “Šiauliai 2015” metu (lapkričio 26 d., Šiaulių arenoje, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai). B2B verslo kontaktų renginys – tai galimybė pristatyti jūsų įmonės produktus bei paslaugas į Šiaulius atvyksiančioms verslininkų delegacijoms iš Latvijos, Vokietijos, Prancūzijos, Baltarusijos, Vengrijos bei kitų šalių. Kiekvienai įmonei bus individualiai suorganizuoti susitikimai su susidomėjusiomis kompanijomis.Renginio tikslas - paskatinti verslo bendradarbiavimą su užsienio partneriais bei formuoti pramonei ir verslui patrauklų regiono ir miesto įvaizdį.  

Skaityti daugiau

Lietuvos Verslo moterų tinklo atstovės aplankė Rumuniją.

2015 m rugsėjo 23-27 d.d. Lietuvos Verslo moterų tinklo atstovės aplankė Rumuniją. Susitiko su Rumunijos prekybos ir pramonės rūmų atstovais Bukarešte, dalyvavo Ambasadoriaus Arvydo Pociaus priėmime Lietuvos ambasadoje. Susitikime dalyvavo Rumunijos Užsienio reikalų ministerijos atstovai, Ambasados darbuotojai, verslininkai. VMT atstovės aplankė Konstancą ir  susitiko su  Konstancos Jūrų uosto direkcija. Direktorius pravedė ekskursija po uosto teritoriją. Pristatė investicijas, projektus, bendradarbiavimo galimybės. Dalyvavo renginyje Konstancos prekybos ir pramonės rūmuose.

Skaityti daugiau

Verslininkų padedami moksleiviai leisis į ekonominį nuotykį

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai Šiaulių universiteto gimnazijos moksleiviams dovanoja naujausius ekonomikos vadovėlius „Ekonomika per 31 valandą“ (aut. Žilvinas Šilėnas ir Marija Vyšniauskaitė, Lietuvos laisvosios rinkos institutas).

Skaityti daugiau

Lietuvos Verslo Moterų tinklo - susitikimas Šiauliuose

2015 m. Rugsėjo 11-12 d. Šiauliuose vyko Lietuvos verslo moterų tinklo susitikimas į kurį susirinko virš penkiasdešimt VMT narių iš Vilniaus, Kauno,Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio regionų.

Skaityti daugiau

Konferencijoje ekonomistai diskutavo apie Šiaulių regiono problemas ir galimybes

Rugsėjo 11 d. Šiaulių universiteto bibliotekoje buvo surengta 4-oji mokslinė-praktinė konferencija „Ekonomika ir verslas: regiono problemos ir galimybės 2015“, kurią suorganizavo Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakulteto Ekonomikos katedra, Šiaulių miesto savivaldybė, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Šiaulių regiono ekonomistų asociacija.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums