PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 7.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Yvas, UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Š.m. vasario 22 d. vyko Jaunimo verslumo turnyro FIX‘12 pirmasis etapas

Š.m. vasario 22 d. įvyko jaunimo verslumo turnyro FIX’12 atidarymas ir turnyro I etapas. Turnyro organizatoriai Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultetas, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai su ES projektu „Best Agers" ir AB DNB bankas. Visų keturių  turnyro etapų metu studentai, profesinių mokyklų ir vyresniųjų klasių moksleiviai rengs verslo planus, bendraus su patyrusiais verslininkais, semsis patirties ir varžysis tarpusavyje dėl versliausios komandos vardo.

Skaityti daugiau

Pasirašyta socialinės partnerystės projekto sutartis

Š. m. vasario 21 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje pasirašė projekto „Darbdavių ir darbuotojų socialinės partnerystės gebėjimų ugdymas ir kolektyvinių darbo santykių tobulinimas Šiaulių regione“ finansavimo ir administravimo sutartį pagal Žmoniškųjų išteklių plėtros veiksmų programos priemonę VP1-1.1-SADM-02-K.  

Skaityti daugiau

Jaunimo verslumo turnyro programa

FIX’12 - tai idėjų generavimo projektas, kurio metu studentai, profesinių mokyklų ir vyresniųjų klasių moksleiviai, besidomintys verslu, atliks užduotis, bendraus su patyrusiais verslininkais, semsis patirties ir varžysis tarpusavyje dėl versliausios komandos vardo.  

Skaityti daugiau

Apdovanotos aktyviausios Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų įmonės

Š.m. vasario 3 dieną, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų 20-mečio šventinio renginio metu apdovanoti rūmų nariai bei aktyvūs verslininkai.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmams – 20 metų

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, šiemet pažymintys 20-ties metų veiklos sukaktį šia proga vasario 3 dieną ant pastato Rūdės g. 17, kur prieš du dešimtmečius ir buvo įsikūrę įsteigtieji Šiaulių pramonės prekybos ir amatų rūmai, atidengė atminimo lentą.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai perduos patirtį rytų šalims

2012 m. sausio 26-27 dienomis Stambule vyko Europos Komisijos finansuojamo projekto EAST INVEST   bendradarbiavimo projektų pristatymas.  ES šalys kartu su 6 rytų šalimis (Armėnija, Azerbaidžanas, Gruzija, Ukraina, Baltarusija, Moldova) 2012 metais bendradarbiaus  patirties perdavimo, gebėjimų ugdymo, paslaugų plėtros srityse. Iš viso buvo patvirtinta 15 bendradarbiavimo projektų, vieno iš jų vadovaujantysis partneris - Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Skaityti daugiau

Jaunimo verslumo turnyras

Esate kūrybingi ir aktyvūs? Manote, kad esate verslūs ir norite patikrinti savo gebėjimus praktiškai? Tuomet Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultetas kviečia Jus suburti 4 dalyvių (studentų ar moksleivių) komandą ir dalyvauti jaunimo verslumo turnyre  FIX’12 šių metų vasario 22 – kovo 14 d.

Skaityti daugiau

Klaipėdos, Šiaulių Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir miestų vadovų susitikimas

Sausio 11 dieną įvyko Klaipėdos, Šiaulių Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir miestų vadovų susitikimas. Šiaulius atstovavo miesto meras Justinas Sartauskas, Šiaulių PPAR prezidentas Vidmantas Japertas, Šiaulių PPAR verslo plėtros komiteto pirmininkas Romualdas Bėkšta, Šiaulių PPAR tarybos narys Rimgaudas Mickus ir Šiaulių PPAR gen. direktorius Alfredas Jonuška.

Skaityti daugiau

KVIEČIAME DALYVAUTI KONKURSE „LIETUVOS EKSPORTO PRIZAS 2011“

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia Jus dalyvauti konkurse „Lietuvos eksporto prizas 2011“ bei papildomoje nominacijoje „Lietuvos metų verslininkė/vadovė“.

Skaityti daugiau

Projektas "Parama verslui – šalia Jūsų"

2011 gruodžio 23 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, LR Ūkio ministerija ir Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašė projekto „Parama verslui – šalia Jūsų“ finansavimo ir administravimo sutartį.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 239 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums