Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Sigitas Gailiūnas tapo laikinuoju Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos Prezidentu

2015 m. balandžio 10 d. atsistatydinus Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos Prezidentui dr. Rimantui Stankevičiui , laikinuoju Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos Prezidentu išrinktas Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prezidentas          p. Sigitas Gailiūnas

ŠPPAR prezidentas dalyvavo „ROL“ grupės inovatyvios gamyklos Šiauliuose atidarime

Švedijos įmonių grupė „ROL Group“, lyderiaujanti savo veiklos srityse, Šiaulių pramonės parke atidarė metalinių baldų dalių ir prekybos įrangos komponentų gamybos fabriką, į kurį investuota beveik 25 mln. litų. 12 400  kv. metrų gamykloje sukurtos 89 naujos darbo vietos, įrengtos robotizuotos gamybos linijos, palengvinsiančios jau dirbančių žmonių darbą.

Skaityti daugiau

2015 metų balandžio 17 dieną vyks ŠPPAR Generalinė asamblėja

Gerb. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nary,

Kviečiame į Generalinę ataskaitinę-rinkiminę asamblėją

Laikas: 2015  balandžio 17 d.  (penktadienis) 11.30 val. . Dalyvių registravimas nuo 11.00 val.

Numatoma trukmė –3 val.   

Vieta: Šiaulių arenos konferencijų salė (J. Jablonskio g. 16, Šiauliai, IV aukštas).  

Skaityti daugiau

Vyko konsultacija dėl Šiaulių miesto vietos veiklos grupės steigimo

2015 m. kovo 25 d. vyko Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Šiaulių miesto savivaldybės organizuota konsultacija dėl Šiaulių miesto vietos veiklos grupės steigimo.

Skaityti daugiau

Kviečiame į konsultaciją dėl Šiaulių miesto vietos veiklos grupės steigimo

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Šiaulių miesto savivaldybė kviečia visas Šiaulių miesto teritorijoje veikiančias bendruomenines organizacijas bei kitas nevyriausybines organizacijas, asocijuotas verslo struktūras ir (ar) įmones į konsultaciją dėl Šiaulių miesto vietos veiklos grupės steigimo. Konsultacija vyks 2015 m. kovo 24 d. 13:30 Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, adresu Vilniaus g. 88, Šiauliai, II aukšte konferencijų salėje.

Skaityti daugiau

Pradėtas vykdyti projektas "Archimede"

Nuo 2014 metų pabaigos Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su penkiais tarptautiniais partneriais iš Airijos, Portugalijos, Vokietijos ir Rumunijos predėjo vykdyti projektą “Archimede” . Šis projektas yra vykdomas pagal Erasmus + programą ir  yra finansuojamas Europos sąjungos lėšomis. Erasmus programa yra skirta glaudžių ryšių tarp darbdavių ir švietimo paslaugų teikėjų kūrimui.

Projekto „Archimede“ tikslas – spręsti MVĮ (mažų ir vidutinių įmonių) problemas, susijusias su nuolatiniu mokymusi.

Skaityti daugiau

LR vyriausybėje vyko 2014 metų apdovanojimai

Penktadienį (vasario 13 dieną) Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija Vyriausybės rūmuose pagerbė prie ekonomikos augimo ypač prisidėjusius verslininkus. Kaip ir kasmet buvo įteikti „Lietuvos eksporto prizo“, „Lietuvos metų verslininkės“ bei sidabro  „Darbo žvaigždės“ apdovanojimai.

Skaityti daugiau

ĮMONĖS KVIEČIAMOS DALYVAUTI KONKURSE

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia regiono įmones dalyvauti konkurse „Lietuvos eksporto prizas 2014“ taip pat papildomoje nominacijoje „Lietuvos metų verslininkė/vadovė 2014“ (sėkmingiausiai verslui vadovaujanti moteris).

Skaityti daugiau

Verslo tarybos posėdis

2014 gruodžio 17 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko verslo tarybos posėdis.

Skaityti daugiau

ŠPPAR vyko susitikimas su Baltarusijos verslininkais

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas ir generalinis direktorius Alfredas Jonuška susitiko su Baltarusijos verslininkų delegacija. Susitikime dalyvavo Šiaulių miesto meras Justinas Sartauskas ir kiti Šiaulių miesto savivaldybės atstovai.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums