Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Apskrities verslininkai vienijasi

Šių metų rugsėjo 5 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, vadovaujami prezidento Vidmanto Japerto, ir Radviliškio verslininkų asociacija, atstovaujama prezidento Gedimino Lipnevičiaus, sudarė dvišalę bendradarbiavimo sutartį. Verslininkai įsipareigojo dalyvauti bendruose renginiuose, bendradarbiauti įvairiuose projektuose.

Skaityti daugiau

VERSLO IR PASIEKIMŲ PARODOS „ŠIAULIAI 2014“ Naujos idėjos NOMINACIJOS

2014 metų lapkričio 27 - 29 dienomis vyko jau tradicija tapusi kasmetinė verslo ir pasiekimų paroda "Šiauliai 2014". Gyvename neišsenkančių galimybių ir aukščiausių pasiekimų laikais. Technikos laimėjimai, mokslo atradimai orientuoti į gyvenimo kokybės gerinimą, leidžiantys šiandieniniam žmogui patirti tai, apie ką mūsų proseneliai galėjo vien pasvajoti. Nuolatinis judėjimas į priekį, sparčiai besikeičiantis, dinamiškas pasaulis - visa tai prasideda nuo idėjų. Jos padeda atverti mums duris į ateitį, kurioje kaip šiandien mums atrodo, laukia neįmanomi dalykai. Todėl šiemet jau 19-ąjį kartą organizuotos verslo ir pasiekimų parodos "Šiauliai 2014" tema - "Naujos idėjos".

Skaityti daugiau

Moterų komiteto atstovės Gruzijoje

Lapkričio 9-12 dienomis Gruzijoje lankėsi Lietuvos prekybos pramonės ir amatų rūmų moterų verslininkių tinklo atstovės.

Skaityti daugiau

Šį savaitgalį vyksta verslo ir pasiekimų paroda "Šiauliai 2014"

Kviečiami visus į šį savaitgalį vykstančią verslo ir pasiekimų parodą "Šiauliai 2014"

Skaityti daugiau

Verslo ir pasiekimų parodos "Šiauliai 2014" renginių programa ir dalyviai

Šių metų lapkričio 27 - 29 dienomis Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai tęsdami ilgametę tradiciją organizuoja 19 - ąją tarptautinę verslo ir pasiekimų parodą "Šiauliai 2014", kuri vyks Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16, Šiauliai).

Skaityti daugiau

ŠPPAR prezidentas ir generalinis direktorius dalyvauja konferencijoje "Nauja pramonės politika Europoje"

Šiandien Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas ir gen. direktorius Alfredas Jonuška dalyvauja konferencijoje "Nauja pramonės politika Europoje" Briuselyje. Konferenciją suorganizavo Europos politikos centras (EPC) ir Europos ekonomikos ir socialinių
reikalų komitetas (EESRK). Konferencijoje dalyvauja aukščiausio lygio ekspertai pramonės politikos klausimais. Tikimasi, kad bus atsakyta į daugelį pramonininkams kylančių klausimų.

Skaityti daugiau

Paskelbti Šiaulių miesto savivaldybės konkurso nugalėtojai

Šiais metais Šiaulių miesto savivaldybė skelbė konkursą. Buvo kviečiamos smulkiojo verslo įmonės, registruotos Šiaulių mieste, teikti paraiškas. Smulkiojo verslo atstovams, kurie atitiko Šiaulių miesto savivaldybės iškeltas konkurso sąlygas bus padengta dalis išlaidų dalyvaujant verslo ir pasiekimų parodoje "Šiauliai 2014". Tokiu būdu Šiaulių miesto savivaldybė skatina įmonių verslumą Šiaulių mieste. Konkursą laimėjo 14 Šiaulių miesto įmonių.

Skaityti daugiau
Nuotrauka su Eurochambres prezidentu Richard Weber

Briuselyje įvyko Eurochambres organizuotas Europos įmonių parlamentas

Spalio 16 dieną Briuselyje įvyko Eurochambres (Europos Rūmai, kurie vienija Europos prekybos ir pramonės rūmus) organizuotas Europos įmonių parlamentas (EĮP). Jame dalyvavo visų ES šalių įmonių, prekybos ir pramonės rūmų atstovai. Susirinko 693 verslo atstovai. EĮP vyko ES parlamento didžiojoje salėje, kur dalyviai užėmė europarlamentarų vietas. Lietuvai atstovavo šie Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos ir regioninių rūmų atstovai:
•Laurynas Bučalis, Philip Morris Baltic korporacijos reikalų vadovas;
•Dalia Foigt-Norvaisiene, advokatų kontoros Borenius vadovė ir Lietuvos Rūmų moterų tinklo prezidentė;
•Gražina Garuolienė, UAB Verslavita savininkė-direktorė;
•Visvaldas Matkevičius, Panevėžio PPAR gen. direktorius;
•Alfredas Jonuška, Šiaulių PPAR gen. direktorius.

Skaityti daugiau

Skelbiamas konkursas dalyvavimo parodoje „ŠIAULIAI 2014“ išlaidų daliniam padengimui

Šiaulių miesto savivaldybė paskelbė konkursą ir kviečia smulkiojo verslo atstovus teikti prašymus verslo ir pasiekimų parodos „ŠIAULIAI 2014“, kuri vyks 2014 m. lapkričio 27-29 dienomis Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16, Šiauliai), dalyvavimo parodoje išlaidų daliniam padengimui.

Skaityti daugiau
Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

ŠPPAR dalyvavo KPPAR jubiliejiniuose renginiuose

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos nariai, prezidentas ir darbuotojai dalyvavo Klaipėdos PPAR 95-erių metų Rūmų veiklos jubiliejaus proga organizuotame verslo forume "Regionų plėtra: galimybės verslui, nauda visuomenei" ir šventinėse jubiliejaus iškilmėse.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums