Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Rūmuose rinkosi ekspertų grupės

2014 m. rugsėjo 25 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko Šiaulių miesto verslo tarybos suburtų Darbo rinkos ir Mokestinės aplinkos ekspertų grupių posėdžiai.

Skaityti daugiau

Projekto "Best Agers Lighthouse" baigiamoji konferencija Rygoje

Š.m. rugsėjo 16 - 17 dienomis Rygoje vyko projekto "Best Agers Lighthouse" baigiamoji konferencija Rygoje. Baltijos jūros regiono gyventojai sensta, o darbingo amžiaus gyventojų mažėja. Taip pat, Baltijos jūros regione, demografiniai pokyčiai darbo rinkoje tampa vis labiau matomi kiekvieną dieną. Kas buvo daroma, kad susidorotume su šiai iššūkiais? Kokios strategijos ir politika buvo taikomi ir ar jie yra veiksmingi? Kaip įmonės gali taikyti amžiaus valdymo praktiką, norint tapti labiau konkurencingos? Visi šie klausimai buvo aptarti baigiamojoje konferencijoje Rygoje.

Skaityti daugiau

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

2014 rugsėjo 5 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas  ir Radviliškio verslininkų asociacijos prezidentas Gediminas Lipnevičius pasirašė sutartį.

Skaityti daugiau

ŠPPAR įmonės dovanojo kelionę Baltijos kelio 25-mečio dalyviams

UAB Jupojos Technika, UAB Rūta ir UAB Solvena 2014-08-23 Šiauliuose minint Baltijos kelio 25-metį renginio dalyviams dovanojo kelionę autobusu į Pumpėnus. Nuoširdžiai dėkojame už paramą.

Skaityti daugiau

Susitikimas-diskusija apie mediaciją

2014 liepos 22 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko susitikimas –diskusija su mediatoriumi Šarūnu Mačiuliu.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija, norėdama įmonėms palengvinti ir pagreitinti ginčų sprendimo procesą, steigia Derybų centrą, kuris teiks meditacijos paslaugas. Mediatorių sąrašebus po du apmokytus verslo mediatorius iš 5 Rūmų.

Skaityti daugiau

Smulkiajam verslui reikia lankstesnės euro įvedimo tvarkos

Euro įvedimas, nors ir neabejotinai naudingas bei reikalingas, pareikalaus pastangų tiek iš verslininkų, tiek iš vartotojų. Siekiant išvengti nereikalingų įtampų ir problemų, derėtų į visą procesą žiūrėti lanksčiau. Svarstant, kaip geriau pasiruošti 2015 metams, reikėtų prisiminti, kad verslininkai nelygūs verslininkams ir vieniems susidoroti su papildomais iššūkiais bus sudėtingiau nei kitiems.

Skaityti daugiau

Šiaulių regiono verslas ruošiasi euro įvedimui

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba ir siekdami kuo skaidresnio ir sėkmingo euro įvedimo Lietuvoje proceso, 2014 liepos 11 dieną suorganizavo verslo ir pagal kompetenciją  priežiūros institucijų atstovų pasitarimą. Tokių institucijų, kurioms pagal euro įvedimo įstatymą pavesta vykdyti nustatytų reikalavimų laikymosi priežiūrą, yra net septyniolika. Nesinori laukti dienos, kai eurai jau bus rankose. Verslas baiminasi, ar nebus parodomųjų akcijų baudžiant ūkio subjektus. Kontroliuojančių institucijų atstovai patikino, kad pradžioje apsiribos įspėjimais ir reikalavimais nedelsiant ištaisyti pažeidimą. Aptartos bendradarbiavimo ir abipusės pagalbos suteikimo bei veiksmų koordinavimo galimybes. Sutarta, kad dalyvavusios verslo organizacijos – Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Šiaulių miesto savivaldybė, Šiaulių verslo inkubatorius ir Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras pereinamuoju laikotarpiu dės visas pastangas konsultuodami  verslininkus, ypač smulkiuosius, ir jiems suteikdami informaciją apie esančius profesionalaus konsultavimosi taškus, skatins įmones prisijungti prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas „Tarptautiškiausiam studentui“

Šių metų Kovo 26 d.renginio „Karjeros dienos 2014“ metu Šiaulių universitete buvo apdovanojami perspektyviausi studentai. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė kasmetinį apdovanojimą „Tarptautiškiausiam studentui“. Nominacijos laimėtoja – Humanitarinio fakulteto bakalaurantė Akvilė Pušinskaitė buvo pakviesta stažuotei į Europos parlamento Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetą (EESRK).  Stažuotę organizavo rūmų generalinis direktorius ir minėto komiteto narys Alfredas Jonuška. 

Skaityti daugiau

Šiaulių verslo tarybos posėdis

2014 birželio 9 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose įvyko antrasis Šiaulių verslo tarybos posėdis.

Posėdžio metu svarstyti šie klausimai:

  1. Dėl kreipimosi į LR Vyriausybę dėl regiono ir miesto ekonominio skatinimo priemonių.
  2. Dėl ekspertų grupių sudarymo.
  3. Šiaulių miesto savivaldybės pasiūlymas „Dėl vietos verslo prisijungimo prie memorandumo“.
Skaityti daugiau

Vizitas į Ukrainą

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai – tarybos narys UAB “Bodesa” direktorius Rolandas Gabrielaitis ir Šiaulių PPAR gen. direktorius Alfredas Jonuška gegužės 26-28 dienomis lankėsi Chmelnicio prekybos ir pramonės rūmuose (Ukraina). 

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums