Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai dalyvavo „Versli Lietuva“ organizuotame renginyje „Verslas veža“.

2013 m spalio 18 d. "Šiaulių arenoje" vykusiame renginyje "Verslas veža" paklausyti verslininkų istorijų ir išgirsti naudingų patarimų, kaip pradėti savo verslą į renginį susirinko šimtai šiauliečių.

Skaityti daugiau
Flickr.com nuotr./ www.etaplius.l

Kviečiame dalyvauti nuotraukų konkurse „Kuriame Šiauliuose“

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su naujienų portalu Etaplius.lt, artėjant tarptautinei verslo ir pasiekimų parodai „Šiauliai 2013″, skelbia nuotraukų konkursą „Kuriame Šiauliuose“ ir kviečia parodyti, ką savo mieste kuria šiauliečiai.

Skaityti daugiau

2013 m. spalio 18 d. vyko UAB "ROL STATGA" simbolinės kapsulės statybvietėje įkasimas

Sveikiname UAB "ROL STATGA" vadovus ir kolektyvą pradėjus statyti naują gamyklą Šiauliuose,pramoniniame parke. 2013 m. spalio 18 d. vyko simbolinės kapsulės statybvietėje įkasimas. Ceremonijoje dalyvavo Ūkio ministras Evaldas Gustas. Bendrovės „Rol Statga“ direktorius Rytis Dijokas kvietė atsakingus asmenis pasirašyti ant kapsulės teksto. Vienas iš pasirašiusiųjų svečių buvo Šiaulių pramonės,prekybos ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas.

Skaityti daugiau

2013 spalio 10 dieną Kuršėnuose įvyko pirmasis konsultacijų verslo plėtros ir eksporto klausimais renginys

Įgyvendinant Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų projektą „Parama verslui – šalia Jūsų“ renginį organizavo Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras.

Skaityti daugiau

Privati iniciatyva paskatino gamybos meistrų rengimą Lietuvoje

Atsižvelgus į Vokietijos gamybos meistrų mokymo praktiką, UAB "Baltik vairas" bei Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų iniciatyva parengta specializuota mokymo programa gamybos meistrams bei pradėtas gamybos meistrų mokymas. Prie gamybos meistrų mokymo prisijungė ir kita Šiaulių įmonė - UAB „Salda“. Spalio 1-ąją prasidėjusį mokymą pasirinko devyniolika žmonių, siekiančių praktikoje įgytas kompetencijas papildyti teorinėmis žiniomis. Gamybos meistrus mokys Šiaulių valstybinės kolegijos, Šiaulių universiteto dėstytojai, taip pat konsultantai iš Vokietijos.

Skaityti daugiau

Šiaulių regiono įmonės palankiai vertina veiklos ateitį

Liepos – rugsėjo mėnesiais Šiaulių prekybos,pramonės ir amatų rūmai atliko rūmų narių apklausą, kuria siekta įvertinti verslo situacijos pokyčius per pastaruosius metus ir išsiaiškinti įmonių vadovų lūkesčius dėl ateinančių metų. Apklausos rezultatai parodė, kad įmonių prognozės yra optimistinės. Šios apklausos rezultatai bus pateikti Europos prekybos, pramonės rūmų asociacijai (Eurochambres) ir paskelbti Europos šalių ekonominiame žemėlapyje.

Skaityti daugiau

Kviečiame dalyvauti konkurse daliniam dalyvavimo parodoje "Šiauliai 2013" išlaidų padengimui

 

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, vykdo projektą „Parama verslui– šalia Jūsų“ (Nr. VP2-2.2-ŪM-01-K-01-021) ir organizuoja konkursą „Parama verslui – šalia Jūsų“ daliniam dalyvavimo parodoje "Šiauliai 2013" išlaidų padengimui.

Skaityti daugiau

Taipėjaus (Taivanis, Kinija) delegacijos vizitas Šiauliuose

2013 m. liepos 7 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas Šiaulių miesto savivaldybėje dalyvavo susitikime su  Taivanio ambasadoriumi GaryKuang-Yueh Ko, Taipėjaus (Taivanis, Kinijos Respublika) atstovybės Baltijos šalims pirmuoju sekretoriumi Paul Huang ik kitais delegacijos nariais. 

Skaityti daugiau

Eurochambres kviečia dalyvauti investicijų konferencijose rytų šalyse

Eurochambres organizuoja investicijų konferencijas ir dvišalius verslo susitikimus rytų šalyse. Virš 150 įmonių iš rytų šalių jau užsiregistravo dvišaliams susitikimams su ES įmonių atstovais konferencijų metu: http://www.east-invest.eu/en/Investment-Promotion/general-company-catalogue

Skaityti daugiau

Lietuvos Respublikos ūkio ministras E. Gustas Šiauliuose

Penktadienį Lietuvos Respublikos ūkio ministras E. Gustas susitiko su Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų (ŠPPAR), Šiaulių pramonininkų asociacijos (ŠPA), savivaldybės įmonių vadovais.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums