Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Šiaulių regiono įmonių verslo misija į parodą January Furniture Show 2019, Birmingeme, UK

2019 m. sausio 20 – 22 dienomis organizuojama verslo misija į baldų parodą January Furniture Show 2019. Verslo misijos metu suplanuoti susitikimai su jau esamaisįmonių partneriais, potencialiais klientais. 

Į verslo misiją vyksta smulkios ir vidutinės įmonės iš Šiaulių regiono tarp kurių yra Rojaus baldai, Grafų baldai, Idėjų alėja, Joras, LBI, Vibaltpega, Zaka, GBF sofa, Vija idėja ir kt. Pagrindinis misijos tikslas – rasti naujų klientų ir užmegzti naujas partnerystes, didinti įmonių konkurencingumą, ieškoti būdų persiorientuoti į aukštesnės pridėtinės vertės kūrimą.

Skaityti daugiau

Šiaulių ir Telšių regionų įmonių verslo misija į parodą IMM Cologne Vokietijoje

2019 m. sausio 18 – 19 dienomis organizuojama verslo misija į baldų parodą IMM Cologne. Verslo misijos metu suplanuoti susitikimai su jau esamais įmonių partneriais, potencialiais klientais. Į verslo misiją vyksta smulkios ir vidutinės įmonės iš Šiaulių ir Telšių regionų tarp kurių yra Rojaus baldai, Grafų baldai, Idėjų alėja, Joras, LBI, Vibaltpega, Taumona, Zaka, GBF sofa, Vija Idėja ir kt. Pagrindinis misijos tikslas – rasti naujų klientų ir užmegzti naujas partnerystes, didinti įmonių konkurencingumą, ieškoti būdų persiorientuoti į aukštesnės pridėtinės vertės kūrimą.

Skaityti daugiau

Šiaulių ir Telšių regionų įmonių verslo misija į parodą BAU 2019 Vokietijoje

2019 m. sausio 14 – 17 dienomis organizuojama verslo misija į į vieną didžiausių statybos palsaugų ir architektūros parodą BAU 2019. Verslo misijos metu suplanuoti susitikimai su jau esamais įmonių partneriais, potencialiais klientais. 

Skaityti daugiau

Šiaulių regiono įmonių verslo misija į parodą HEIMTEXTILE 2019 Vokietijoje

2019 m. sausio 8 – 11 dienomis organizuojama verslo misija į vieną didžiausių interjero dizaino, namų tekstilės parodų HEIMTEXTILE. Verslo misijos metu suplanuoti susitikimai su jau esamais įmonių partneriais, potencialiais klientais ir LR Komercijos atašė Vokietijoje.  

Skaityti daugiau

Kviečiame dalyvauti Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos konkurse ,,Lietuvos eksporto prizas 2018″

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija ir visi Lietuvoje veikiantys prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia įmones dalyvauti tradiciniame konkurse „Lietuvos eksporto prizas 2018“. Konkursas organizuojamas, siekiant plėtoti Lietuvos įmonių pagamintos produkcijos, atliekamų darbų ar teikiamų paslaugų eksportą, vertinti bei viešinti šio proceso tendencijas panaudojant tam palankias sąlygas. Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvoje registruotos gamybos ar paslaugų eksporto įmonės bei kitos su užsienio prekyba susijusios institucijos, nepriklausomai nuo jų narystės Rūmuose, asociacijose, konfederacijose ar kituose susivienijimuose. Kartą apdovanotos įmonės gali vėl dalyvauti konkurse, t.y. pretenduoti į apdovanojimus,  tik po ketverių metų.

Konkurso metu taip pat teikiama papildoma nominacija "Lietuvos metų verslininkė/vadovė" - sėkmingiausiai verslui vadovaujanti moteris. 

Skaityti daugiau

Ūkio ministerija siekia išplėsti verslui skirtų garantijų spektrą

Naujos garantijos užtikrins verslui daugiau finansavimo šaltinių ir spręs apyvartinių lėšų trūkumo problemą. Ministerijos siūlymui jau pritarė Vyriausybė. Naujos garantijos eliminuos vienas svarbiausių problemų, su kuriomis susiduria šalies verslas. Paslaugų eksporto augimui didele kliūtimi išlieka rizikos, su kuriomis įmonės susiduria ne Europos Sąjungos valstybėse, pavyzdžiui, Kinijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir kitose šalies verslui svarbiose rinkose. Analogiškos kredito garantijos, orientuotos į prekių eksportą, yra populiarios, todėl tikimasi, kad nauja priemonė paskatins ieškoti naujų partnerių rizikingose rinkose ir paslaugų tiekėjų. Smulkiųjų ir vidutinių gamybos įmonių plėtrą labiausia varžo dažnai nepagrįsta baimė prisiimti finansinius įsipareigojimus įsigyjant gamybai reikalingą įrangą. Taigi nauja priemonė paskatins plėtrą ir technologinį atsinaujinimą, kuriam dažnai pakankama naudota, geros kokybės įranga. 

Skaityti daugiau

Kvietimas įmonėms, kurioms aktuali Tuniso rinka

Įmones, kurioms aktuali plėtra į Tuniso rinką, kviečiame dalyvauti B2B susitikimų renginyje “Ekonomika ir turizmas”, Vilniuje. Sausio 30-31 dienomis LR užsienio reikalų minsiterijoje planuojama organizuoti verslo atstovų susitikimų renginį su Tuniso verslininku delegacija, Tuniso ambasadoriumi Lietuvai ir Tuniso pramonės, prekybos ir amatų sąjungos vadovais. Renginys vyks anglų kalba.

Skaityti daugiau

Sveikiname su artėjančiomis šventėmis!

Artėjant gražiausioms metų šventėms prisimename visus, su kuriais dirbome ir augome kartu. Kiekvieno iš mūsų priimti ir įveikti iššūkiai, brandinę ir vedę į priekį, kiekvieno  kasdieninės pergalės yra visų mūsų bendra sėkmė. Kūrybinių idėjų gausos, atradimų džiaugsmo, įgyvendinimo sėkmės ir kuo daugiau prasmingų akimirkų Naujaisiais 2019 metais!

Rūmų narys – UAB "Baltik vairas" švenčia 70 metų veiklos jubiliejų

Šių metų pabaiga UAB “Baltik Vairas” ypatinga – įmonė švenčia veiklos 70 metų jubiliejų. Šią progą Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai įprasmino įteikdami garbingus apdovanojimus – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų "Padėkos ženklą" ir “Darbo žvaigždės medalį”.

Skaityti daugiau

Ūkio ministerija eksporto rinkų ieškantiems verslo klasteriams skiria 3,6 mln. eurų

Ūkio ministerija į verslo klasterius susibūrusioms įmonėms skiria 3,6 mln. eurų, kuriuos jos galėtų panaudoti eksporto rinkų paieškai ir pozicijoms stiprinti rinkose, į kurias jau eksportuoja. „Labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės dažnai yra nepajėgios skirti pakankamai finansinių ar žmogiškųjų išteklių naujų eksporto rinkų paieškoms arba partnerių tinklo plėtrai esamose rinkose. Be to, nepasiteisinusios investicijos į naujas rinkas smulkiajam verslui dažnai reiškia bankrotą. Dėl atsargumo bendrovių augimas tampa lėtesnis, nei jis iš tiesų galėtų būti. Ši priemonė skatina mažas bendroves kooperuotis ir naudojantis Europos Sąjungos investicijų lėšomis drąsiau žengti į naujas rinkas ir ne tik didinti eksporto mastą, o ir pačias įmones“, – teigia ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 230 įmonių, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums