Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Kviečiame dalyvauti konkurse daliniam dalyvavimo parodoje "Šiauliai 2013" išlaidų padengimui

 

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, vykdo projektą „Parama verslui– šalia Jūsų“ (Nr. VP2-2.2-ŪM-01-K-01-021) ir organizuoja konkursą „Parama verslui – šalia Jūsų“ daliniam dalyvavimo parodoje "Šiauliai 2013" išlaidų padengimui.

Skaityti daugiau

Taipėjaus (Taivanis, Kinija) delegacijos vizitas Šiauliuose

2013 m. liepos 7 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas Šiaulių miesto savivaldybėje dalyvavo susitikime su  Taivanio ambasadoriumi GaryKuang-Yueh Ko, Taipėjaus (Taivanis, Kinijos Respublika) atstovybės Baltijos šalims pirmuoju sekretoriumi Paul Huang ik kitais delegacijos nariais. 

Skaityti daugiau

Eurochambres kviečia dalyvauti investicijų konferencijose rytų šalyse

Eurochambres organizuoja investicijų konferencijas ir dvišalius verslo susitikimus rytų šalyse. Virš 150 įmonių iš rytų šalių jau užsiregistravo dvišaliams susitikimams su ES įmonių atstovais konferencijų metu: http://www.east-invest.eu/en/Investment-Promotion/general-company-catalogue

Skaityti daugiau

Lietuvos Respublikos ūkio ministras E. Gustas Šiauliuose

Penktadienį Lietuvos Respublikos ūkio ministras E. Gustas susitiko su Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų (ŠPPAR), Šiaulių pramonininkų asociacijos (ŠPA), savivaldybės įmonių vadovais.

Skaityti daugiau

Briuselyje lankosi Šiaulių PPAR generalinis direktorius ir studentai iš Šiaulių ir Klaipėdos universitetų

Šiomis dienomis Briuselyje lankosi Šiaulių PPAR generalinis direktorius ir Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto (EESRK) narys Alfredas Jonuška ir studentai iš Šiaulių ir Klaipėdos universitetų. 

Skaityti daugiau

Šiaulių regione pasirašyta pirmoji teritorinė kolektyvinė sutartis

Liepos 4 d. 10.00 val. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Šiaulių apskrities profesinė sąjunga „Solidarumas“ pasirašė teritorinę kolektyvinę sutartį.

Skaityti daugiau

Moterų verslininkių tinklo narės tęsia dalijimąsi gerąja patirtimi profesinio mokymo įstaigose

DNB banko regiono mažmeninės bankininkystės vadovė Raminta Pranskūnienė,  Šiaulių banko lizingo generalinio direktoriaus patarėja Verutė Vitkevičienė,  UADBB „Esame kartu“ direktorė Vilma Brazdeikienė balandžio pabaigoje dalyvavo Šiaulių profesinio rengimo  Elektronikos ir administravimo skyriuje diskusijoje su I-III kursų sekretoriaus specialybės mokiniais apie bendrųjų kompetencijų svarbą prisitaikant darbo rinkoje.

Skaityti daugiau

Pagal Europos komisijos programą, Šiaulių PPAR generalinis direktorius Alfredas Jonuška svečiavosi Kuršėnų Pavenčių mokykloje

Balandžio 10 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius, Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto narys darbdavių grupėje  Alfredas Jonuška, vyko į Kuršėnų Pavenčių mokyklą pagal Europos komisijos programą. Ši programa skirta pasiruošimui Europos sąjungos pirmininkaujančioms šalims. Darbuotojai dirbantys arba atstovaujantys ES institucijose vyksta į savo buvusias mokyklas ir bendrauja su mokiniais. Vyko susitikimas su moksleiviais, kuriems tuo metu turėjo vykti ekonomikos ir istorijos pamokos.

Skaityti daugiau

Bendradarbiavimas su Sevastopolio prekybos, pramonės rūmais

Š.m. balandžio m. 9-13 dienomis Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų darbuotojai vyko į Sevastopolio prekybos, pramonės rūmus ir dalinosi darbine patirtimi.
Sevastopolio rūmų darbuotojai buvo konsultuojami narystės, naujų paslaugų rūmų nariams teikimo klausimais.

Skaityti daugiau

Verslo apdovanojimai 2012 Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinėje asamblėjoje

SPPAR Generalinės asmblėjos II dalyje Ch. Frenkelio viloje buvo įteikti apdovanojimai. Visi dalyvavusieji renginyje prisidėjo prie Paskatinamųjų stipendijų fondo profesinių mokyklų auklėtiniams sukaupimo. Nuoširdžiai dėkojame.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums