Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

FIX’13 IŠDRĮSK BŪTI VERSLUS. ĮRODYK, KAD ESI KŪRYBINGAS...

Jaunimo verslumo turnyras

Kviečiame profesinio mokymo įstaigas suburti keturių dalyvių komandą ir dalyvauti jaunimo verslumo turnyre FIX’13 (Future Ideas Experiments), kuris vyks šių metų vasario 13 ir 20 d. Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultete. 

Skaityti daugiau

Startuoja projektas „Best Agers Lighthouses“

2013 m. Sausio 23-25 dienomis Šiaulių PPAR atstovai dalyvavo projekto „Best Agers Lighthouses“ pirmąjame partnerių susitikime. Šis projektas tai anksčiau vykusio Baltijos jūros regiono 2007-2013 programos projekto „Best Agers“ tęsinys, kuris baigėsi praeitų metų gruodžio mėn.

Skaityti daugiau

Kviečiame siūlyti kandidatus Rūmų apdovanojimams

Artėjant kasmetinei Rūmų asamblėjai (visuotinas susirinkimas), kviečiame išsakyti savo nuomonę ir teikti pasiūlymus dėl apdovanojimų. Asamblėjos metu teiksime III laipsnio Darbo žvaigždę ir padėkos ženklą. Taip pat vasario 8 d. Vyriausybėje   bus įteiktos II laipsnio darbo žvaigždės kartu su eksporto prizais ir moters verslininkės apdovanojimu.

Skaityti daugiau

Švedijos ambasadorė J.E. Cecilia Barbro RUTHSTRÖM-RUIN bendravo su rūmų nariais

2013 sausio 15d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Švedijos ambasadorė J.E. ponia Cecilia Barbro RUTHSTRÖM-RUIN ir susitiko su įmonėmis, turinčiomis ar planuojančiomis turėti verslo ryšių su Švedija.

Skaityti daugiau

Verslininkai susitiko su LR ūkio ministre Birute Vėsaite

Lietuvos Respublikos ūkio ministrė Birutė Vėsaitė savo pirmąjį vizitą sausio 4 d. surengė į Šiaulius. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko susitikimas su verslo atstovais. jame dalyvavo ŠPPAR tarybos nariai, Šiaulių pramonininkų asociacijos ir Šiaulių rajono verslininkų asociacijos atstovai bei visų organizacijų prezidentai.

Skaityti daugiau

ĮMONĖS KVIEČIAMOS DALYVAUTI KONKURSE

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija kviečia Lietuvos įmones dalyvauti konkurse „Lietuvos eksporto prizas 2012“, taip pat papildomoje nominacijoje „Lietuvos metų verslininkė/vadovė 2012“ (sėkmingiausiai verslui vadovaujanti moteris).

Skaityti daugiau

TARPTAUTINĖS VERSLO IR PASIEKIMŲ PARODOS „ŠIAULIAI 2012“ NOMINACIJOS

Gruodžio 3 d. bai­gė­si tris die­nas vy­ku­si tarp­tau­ti­nė vers­lo ir pa­sie­ki­mų pa­ro­da „Šiau­liai 2012“. Iš­da­ly­ti ap­do­va­no­ji­mai ge­riau­siems pa­ro­dos da­ly­viams. No­mi­na­ci­jos bu­vo teikiamos už ge­riau­sius ga­mi­nius, pa­slau­gas ir įdo­miau­sius sten­dus.

Skaityti daugiau

Baltijos šalių rūmų vadovų susitikimas

Praėjusią savaitę Šiauliuose šurmuliavo tarptautinė verslo ir pasiekimų
paroda "ŠIAULIAI'12" Energija*Ekologija*Ekonomija ir vyko Tarptautinė
mokslinė praktinė konferencija „Žingsniai stipresnio regiono link“.

Skaityti daugiau

Moterų verslininkių tinklo gerosios patirties sklaida profesinėse mokyklose

Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriuje vyko netradicinė ekonomikos ir verslo pagrindų pamoka – susitikimas ir diskusija su moterimis verslininkėmis.

Skaityti daugiau

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų delegacija spalio 18 dieną dalyvavo verslo renginiuose Briuselyje

Delegacijos nariai  Kontrauskas Vaclovas Vilniaus PPAR prezidentas, dr. Bubnys Vygintas AB DNB viceprezidentas,  Dirgela Gintautas UAB Philip Morris Baltic korporacijos reikalų vadovas, Kiudulas Eimantas Klaipėdos LEZ vykdantysis direktorius , Armand Svetlana AB Bolluq prekybos vadovė ir  Jonuška Alfredas Šiaulių PPAR gen.direktorius  ryte apsilankė Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Europos sąjungoje.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums