Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

TARPTAUTINĖS VERSLO IR PASIEKIMŲ PARODOS „ŠIAULIAI 2012“ NOMINACIJOS

Gruodžio 3 d. bai­gė­si tris die­nas vy­ku­si tarp­tau­ti­nė vers­lo ir pa­sie­ki­mų pa­ro­da „Šiau­liai 2012“. Iš­da­ly­ti ap­do­va­no­ji­mai ge­riau­siems pa­ro­dos da­ly­viams. No­mi­na­ci­jos bu­vo teikiamos už ge­riau­sius ga­mi­nius, pa­slau­gas ir įdo­miau­sius sten­dus.

Skaityti daugiau

Baltijos šalių rūmų vadovų susitikimas

Praėjusią savaitę Šiauliuose šurmuliavo tarptautinė verslo ir pasiekimų
paroda "ŠIAULIAI'12" Energija*Ekologija*Ekonomija ir vyko Tarptautinė
mokslinė praktinė konferencija „Žingsniai stipresnio regiono link“.

Skaityti daugiau

Moterų verslininkių tinklo gerosios patirties sklaida profesinėse mokyklose

Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriuje vyko netradicinė ekonomikos ir verslo pagrindų pamoka – susitikimas ir diskusija su moterimis verslininkėmis.

Skaityti daugiau

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų delegacija spalio 18 dieną dalyvavo verslo renginiuose Briuselyje

Delegacijos nariai  Kontrauskas Vaclovas Vilniaus PPAR prezidentas, dr. Bubnys Vygintas AB DNB viceprezidentas,  Dirgela Gintautas UAB Philip Morris Baltic korporacijos reikalų vadovas, Kiudulas Eimantas Klaipėdos LEZ vykdantysis direktorius , Armand Svetlana AB Bolluq prekybos vadovė ir  Jonuška Alfredas Šiaulių PPAR gen.direktorius  ryte apsilankė Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Europos sąjungoje.

Skaityti daugiau

Rūmuose lankėsi Čekijos Ambasadorius Radek Pech

Spalio 16 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Čekijos Respublikos ambasadorius Radek Pech ir Ekonomikos patarėjas Branislav Gal.

Skaityti daugiau

Verslo forume Stambule aptarta Lietuvos ir Turkijos partnerystė

Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai spalio 8-9 dienomis organizavo verslo misiją į Stambulą. Dvi dienas trukusiame Lietuvos-Turkijos bendradarbiavimo forume dalyvavo Lietuvos ambasadorius Turkijoje Kęstutis Kudzmanas. Turkijos verslininkai ir asocijuotų verslo organizacijų atstovai susitikimų metu aptarė dvišalio bendradarbiavimo stiprinimą, vyko individualūs verslo susitikimai.

Skaityti daugiau

Verslo misija Stambule

Pirmąją vizito dieną – spalio 8 - vyko priėmimas Turkijos - Lietuvos verslo taryboje (TLVT). Susirinko apie 30 verslo atstovų ir ne tik iš Stambulo. Misijos atidarymo metu Lietuvos ambasadorius p. K. Kudzmanas pasidžiaugė Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų iniciatyva atvykti į Turkiją ir vystyti partnerystės, prekybinius ryšius.  TLVT primininkas p. Mehmet Gunes pasveikino susirinkusius ir palinkėjo sėkmingų verslo ryšių abiejų valstybių verslo atstovams.

Skaityti daugiau

Verslo plėtros komitetas nepritaria žemės mokesčio didinimui Šiaulių mieste

Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmuose įvyko rūmų verslo plėtros komiteto posėdis. Komiteto pirmininkas Romualdas Bėkšta pakvietė ir Šiaulių miesto savivaldybės ekonomikos skyriaus vedėjos pavaduotoją V.Lašinienę, kad pristatytų savivaldybės informaciją apie numatomą svarstyti klausimą žemės mokesčio tarifo nustatymą 2013-iems metams.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai atstovavo įmones parodose Vokietijoje

2012 rugpjūčio 29 – rugsėjo 1 dienomis Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, vykdydami projektą „Parama verslui – šalia Jūsų“ (Nr. VP2-2.2-ŪM-01-K-01-021) su įmone UAB Baltik vairas dalyvavo parodoje "Eurobike 2012"  Friedrichshafene (Vokietija). ŠPPR parodoje atstovavo ir kitas įmones : UAB Baltic Bicycle Trade, UAB Zet-a-Zet,  UAB Laurema.

Skaityti daugiau

Šiaulių valstybinės kolegijos dešimtmečio šventės metu III laipsnio bronzinė „Darbo žvaigždė“ įteikta kolegijos direktorei Dr. Natalijai Šedžiuvienei

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų garbės ženklas III laipsnio bronzinė „Darbo žvaigždė“ teikiama sėkmingiausiai dirbantiems regionų verslininkams ir asmenims, ženkliai prisidėjusiems gerinant verslo sąlygas šalies regionuose.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums