Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Liepos 27 d. Užsienio reikalų ministro A. Ažubalio vizitas ŠPPA rūmuose

Š.m. liepos 27 dieną (penktadienį) 15:00 val.  Šiaulių prekybos pramonės ir
amatų rūmuose lankysis Užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis.

Skaityti daugiau

Š.m. liepos 20 d. (penktadienį) Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmuose vyko tradiciškai organizuojami verslo pusryčiai

Dalyvavo svečiai:  Šiaulių miesto savivaldybės meras Justinas Sartauskas, vicemerė Daiva Matonienė ir  administracijos direktoriaus pavaduotojas  Viktoras Strups. 

Skaityti daugiau

Rūmų tarybos narių susitikimas

Birželio 7 dieną vyko neoficialus Rūmų tarybos narių susitikimas p. Jurgio sodyboje. Bendravo ir p. Svetlanos pagal ypatingą šeimos receptą pagamintą plovą ragavo senieji ir naujieji Šiaulių PPAR tarybos nariai, darbuotojai. Visiems dėkojame už gerą nuotaiką, p. Jurgiui už puikią aplinką, p. Svetlanai už skanų patiekalą.

 

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalinosi patirtimi su rytų šalimis

2012 m. gegužės 28 - birželio 2 dienomis Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai priėmė kolegas iš Moldovos prekybos pramonės ir amatų rūmų ir  Armėnijos plėtros agentūros. Vizito dalyviams buvo sudaryta savaitės programa, kurios metu Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalinosi darbine  patirtimi.

Skaityti daugiau

Įtempta darbotvarkė Lietuvoje

Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto darbdavių grupės prezidentas Henri Malosse gegužės 9-11 dienomis lankėsi Lietuvoje. Pirmiausia jis apsilankė Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmuose ir susitiko su Rūmų nariais. Vyko atviras pokalbis, nes svečias taip pat yra ir Prancūzijos prekybos ir pramonės rūmų atstovas. Buvo paliestos Lietuvos verslininkams aktualios temos – bendroji ES rinka, energetika, jaunimo nedarbas, santykiai su kaimyninėmis trečiosiomis šalimis.

Skaityti daugiau

Kelionė į Briuselį- paskatinimas studentui gilinti praktines ir profesines žinias

Gegužės 7-8 dienomis Šiaulių universiteto Humanitarinio fakulteto magistrantas Romanas Šarpanovas turėjo išskirtinę progą kartu su Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generaliniu direktoriumi Alfredu Jonuška apsilankyti Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitete ir Europos parlamente Briuselyje. Nors vizitas truko tik dvi dienas, jis buvo labai produktyvus, motyvuojantis ir paliko studentui daug įspūdžių:

Skaityti daugiau

Rūmuose vyko seminaras "Asmeninių finansų tvarkymas 2012m."

Gegužės 8 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų moterų verslininkių tinklas kartu su SEB banku kvietė rūmų narius į seminarą „Asmeninių finansų tvarkymas 2012 m.“

Skaityti daugiau

Vykdoma apklausa apie studentų, profesinių mokyklų moksleivių verslumą

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Norwich Business School (University of East Anglia, UK) ir West Pomeranian Business School (PL) vykdo apklausą apie studentų, profesinių mokyklų moksleivių verslumą.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums