Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Susitiko Šiaulių regiono įmonių asociacijų ir vietos mokesčių administratoriaus bendradarbiavimo taryba

Šiaulių apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje vakar, kovo 19-ąją, įvyko Šiaulių regiono įmonių asociacijų ir vietos mokesčių administratoriaus bendradarbiavimo tarybos pasitarimas, kuriame verslininkų atstovai buvo supažindinti su mokesčių administratoriaus 2012 m. planuojamais veiksmais minimizuojant mokesčių apskaičiavimo, deklaravimo ir mokėjimo rizikas; šiųmetėmis pajamų ir turto deklaravimo naujovėmis. Taip pat, verslininkų pasiūlymu, buvo kalbama apie nekilnojamojo turto ir žemės nuomos mokesčių administravimo problemas Šiaulių savivaldybėje.

Skaityti daugiau

Jaunimo verslumo turnyro finalas

Šiauliuose vasario 22 – kovo 14 dienomis vyko jaunimo verslumo turnyras FIX’12. . 150 moksleivių ir studentų atsiliepė į Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Šiaulių universiteto kvietimą pademonstruoti savo kūrybiškumą ir verslumą.

Skaityti daugiau

Kovo 9 dieną Lietuvos respublikos vyriausybėje įvyko iškilmingas Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimų įteikimas

Pagerbtos šalies įmonės 2011 metų eksporto lyderės, įteiktas metų moters verslininkės apdovanojimas ir įteikti garbės ženklai „Darbo žvaigždė“ šalies regionų verslininkams ir asmenims, ženkliai prisidėjusiems gerinant verslo sąlygas šalyje.

Skaityti daugiau

Š.m. vasario 29 d. įvyko jaunimo verslumo turnyro FIX’12 II etapas

Jaunimo verslumo turnyro II etape dalyviai pristatė praktinius pirmojo etapo užduoties sprendimus. Po pristatymų verslo sėkmės istorija dalinosi Šiaurės Lietuvos kolegijos įkūrėjas ir direktorius, vyresnysis patarėjas- ekspertas M. Dromantas.

Skaityti daugiau

Š.m. vasario 22 d. vyko Jaunimo verslumo turnyro FIX‘12 pirmasis etapas

Š.m. vasario 22 d. įvyko jaunimo verslumo turnyro FIX’12 atidarymas ir turnyro I etapas. Turnyro organizatoriai Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultetas, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai su ES projektu „Best Agers" ir AB DNB bankas. Visų keturių  turnyro etapų metu studentai, profesinių mokyklų ir vyresniųjų klasių moksleiviai rengs verslo planus, bendraus su patyrusiais verslininkais, semsis patirties ir varžysis tarpusavyje dėl versliausios komandos vardo.

Skaityti daugiau

Pasirašyta socialinės partnerystės projekto sutartis

Š. m. vasario 21 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje pasirašė projekto „Darbdavių ir darbuotojų socialinės partnerystės gebėjimų ugdymas ir kolektyvinių darbo santykių tobulinimas Šiaulių regione“ finansavimo ir administravimo sutartį pagal Žmoniškųjų išteklių plėtros veiksmų programos priemonę VP1-1.1-SADM-02-K.  

Skaityti daugiau

Jaunimo verslumo turnyro programa

FIX’12 - tai idėjų generavimo projektas, kurio metu studentai, profesinių mokyklų ir vyresniųjų klasių moksleiviai, besidomintys verslu, atliks užduotis, bendraus su patyrusiais verslininkais, semsis patirties ir varžysis tarpusavyje dėl versliausios komandos vardo.  

Skaityti daugiau

Apdovanotos aktyviausios Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų įmonės

Š.m. vasario 3 dieną, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų 20-mečio šventinio renginio metu apdovanoti rūmų nariai bei aktyvūs verslininkai.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmams – 20 metų

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, šiemet pažymintys 20-ties metų veiklos sukaktį šia proga vasario 3 dieną ant pastato Rūdės g. 17, kur prieš du dešimtmečius ir buvo įsikūrę įsteigtieji Šiaulių pramonės prekybos ir amatų rūmai, atidengė atminimo lentą.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai perduos patirtį rytų šalims

2012 m. sausio 26-27 dienomis Stambule vyko Europos Komisijos finansuojamo projekto EAST INVEST   bendradarbiavimo projektų pristatymas.  ES šalys kartu su 6 rytų šalimis (Armėnija, Azerbaidžanas, Gruzija, Ukraina, Baltarusija, Moldova) 2012 metais bendradarbiaus  patirties perdavimo, gebėjimų ugdymo, paslaugų plėtros srityse. Iš viso buvo patvirtinta 15 bendradarbiavimo projektų, vieno iš jų vadovaujantysis partneris - Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums