Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Jaunimo verslumo turnyro programa

FIX’12 - tai idėjų generavimo projektas, kurio metu studentai, profesinių mokyklų ir vyresniųjų klasių moksleiviai, besidomintys verslu, atliks užduotis, bendraus su patyrusiais verslininkais, semsis patirties ir varžysis tarpusavyje dėl versliausios komandos vardo.  

Skaityti daugiau

Apdovanotos aktyviausios Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų įmonės

Š.m. vasario 3 dieną, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų 20-mečio šventinio renginio metu apdovanoti rūmų nariai bei aktyvūs verslininkai.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmams – 20 metų

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, šiemet pažymintys 20-ties metų veiklos sukaktį šia proga vasario 3 dieną ant pastato Rūdės g. 17, kur prieš du dešimtmečius ir buvo įsikūrę įsteigtieji Šiaulių pramonės prekybos ir amatų rūmai, atidengė atminimo lentą.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai perduos patirtį rytų šalims

2012 m. sausio 26-27 dienomis Stambule vyko Europos Komisijos finansuojamo projekto EAST INVEST   bendradarbiavimo projektų pristatymas.  ES šalys kartu su 6 rytų šalimis (Armėnija, Azerbaidžanas, Gruzija, Ukraina, Baltarusija, Moldova) 2012 metais bendradarbiaus  patirties perdavimo, gebėjimų ugdymo, paslaugų plėtros srityse. Iš viso buvo patvirtinta 15 bendradarbiavimo projektų, vieno iš jų vadovaujantysis partneris - Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Skaityti daugiau

Jaunimo verslumo turnyras

Esate kūrybingi ir aktyvūs? Manote, kad esate verslūs ir norite patikrinti savo gebėjimus praktiškai? Tuomet Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultetas kviečia Jus suburti 4 dalyvių (studentų ar moksleivių) komandą ir dalyvauti jaunimo verslumo turnyre  FIX’12 šių metų vasario 22 – kovo 14 d.

Skaityti daugiau

Klaipėdos, Šiaulių Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir miestų vadovų susitikimas

Sausio 11 dieną įvyko Klaipėdos, Šiaulių Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir miestų vadovų susitikimas. Šiaulius atstovavo miesto meras Justinas Sartauskas, Šiaulių PPAR prezidentas Vidmantas Japertas, Šiaulių PPAR verslo plėtros komiteto pirmininkas Romualdas Bėkšta, Šiaulių PPAR tarybos narys Rimgaudas Mickus ir Šiaulių PPAR gen. direktorius Alfredas Jonuška.

Skaityti daugiau

KVIEČIAME DALYVAUTI KONKURSE „LIETUVOS EKSPORTO PRIZAS 2011“

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia Jus dalyvauti konkurse „Lietuvos eksporto prizas 2011“ bei papildomoje nominacijoje „Lietuvos metų verslininkė/vadovė“.

Skaityti daugiau

Projektas "Parama verslui – šalia Jūsų"

2011 gruodžio 23 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, LR Ūkio ministerija ir Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašė projekto „Parama verslui – šalia Jūsų“ finansavimo ir administravimo sutartį.

Skaityti daugiau

Konferencija "Antroji finansinės krizės banga?"

2011 m. lapkričio 24 dieną Šiaulių arenoje tarptautinės verslo ir pasiekimų parodos "Šiauliai 2011" metu vyko tarptautinė konferencija "Antroji finansinės krizės banga?".  
Skaityti daugiau
Paroda Šiauliai 2011

Tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda "Šiauliai 2011"

2011 m. lapkričio 24 - 26 dienomis Šiaulių arenoje vyko 16-oji tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda "Šiauliai 2011", kurioje dalyvavo 190 dalyvių. Šių metų parodos akcentas – „3 E“: Energija. Ekologija. Ekonomija.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums