Priimamos paraiškos į verslo ir pasiekimų parodą "ŠIAULIAI 2017"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

LPPARA generalinis direktorius išrinktas UEAPME Vykdančiosios tarybos tikruoju nariu

Gruodžio 15 d. Briuselyje vyko UEAPME generalinė Asamblėja ir Vykdančiosios tarybos posėdis. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Rimantas Šidlauskas išrinktas Vykdančiosios tarybos (Administrative Council) tikruoju nariu. LPPARA tikruoju ir pilnateisiu UEAPME nariu tapo 2016 m. viduryje. UEAPME yra darbdavių organizacija, Europos lygmeniu atstovaujanti amatų, prekybos ir MVĮ  interesams. UEAPME yra pripažintas Europos socialinis partneris. Tai ne pelno siekianti ir nešališka organizacija.

Skaityti daugiau

Startuoja iniciatyva „Karjerai renkuosi Šiaulius“

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Šiaulių miesto įmonėmis organizuoja renginių ciklą „Karjerai renkuosi Šiaulius“.
Iniciatyvos metu pažangiausios Šiaulių miesto įmonės kviečia Šiaulių miesto bendrojo lavinimo mokyklų ugdymo karjerai specialistus ir vadovus diskusijai„Ko šiandien reikia darbdaviui?“.  

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius dalyvauja renginiuose ir susitikimuose Kroatijoje

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis Direktorius Alfredas Jonuška šiomis dienomis dalyvauja seminare Kroatijoje, Zagrebe. Seminaro tema „Europinės teisės perkėlimas – pagrindiniai uždaviniai verslui“. Šis renginys vyksta Kroatijos prekybos ir amatų rūmuose.

Skaityti daugiau

Paskelbtas priemonės "Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje" kvietimas teikti paraiškas

Informuojame, kad paskelbtas priemonės "Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje" kvietimas teikti paraiškas.

Skaityti daugiau

VERSLO IR PASIEKIMŲ PARODOS „ŠIAULIAI 2016“ NOMINACIJOS

Šiais metais jau 21-ąjį kartą duris atvėrė Verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2016″. Ji buvo skirta jaunimui - karjeros ir kontaktų klubas, verslui - tarptautinė konferencija „Ateities perspektyva: darbo jėgos ir technologijų transformacijos ir visuomenei - savo gaminius pristatė daugiau nei 170 dalyvių. Gausi parodos renginių, seminarų, diskusijų programa.  

Kasmetinė verslo šventė vienu laiku, vienoje erdvėje sutelkia šiaurės Lietuvos regiono verslo lyderius, smulkaus ir vidutinio verslo įmones iš Lietuvos ir kaimyninių šalių, organizacijas, savivaldybes, amatininkus ir prekybininkus. Parodos dalyvių įvairovė leidžia kiekvienam lankytojui atrasti tai, kas jam įdomu ir aktualu.

Skaityti daugiau

ŠPPAR inicijuota socialinė akcija "Restoranų diena"

2016 lapkričio 26 dieną Šiaulių arenoje parodos „Šiauliai 2016“ metu Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai inicijavo socialinę akciją „Restoranų dieną“– vienos dienos (pop up) restoraną. Šūkis „Šiaulių verslui ir bendruomenei rūpi!”.

Skaityti daugiau

Tarptautinė konferencija apie ateities perspektyvą

Dėkojame visiems už dalyvavimą tarptautinėje konferencijoje "Ateities perspektyva: darbo jėgos ir technologijų transformacijos". Iš gausybės verslui tenkančių iššūkių sudėtingiausia užduotis yra suvaldyti prasidėjusią ketvirtąją pramonės revoliuciją. Naujos technologijos ir išradimai keičia ekonomikas ir verslo modelius. Atsakymų į  klausimus konferencijos metu ieškojo verslininkai, mokslininkai, užsienio ekspertai. Šiuo metu yra apibendrinama konferencijos medžiaga ir ruošiama rezoliucija, su kuria būsite supažindinti.

Skaityti daugiau

Šiaulių miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimas – naujas požiūris į paslaugų teikimą Šiaulių mieste

2016 m. lapkričio 24 d. 9.30 – 10.45 val. (konferencijų salė, IV a.) Šiaulių miesto verslo ir pasiekimų parodos metu vyks konferencija skirta NVO, privatiems juridiniams asmenims, savivaldybės atstovams ir visiems Šiaulių miesto gyventojams bei svečiams.

Skaityti daugiau

Plėtros kryptis – eksportas

VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmais kviečia Jus į renginį „Plėtros kryptis – eksportas“ skirtą eksporto skatinimui, kuris vyks šių metų lapkričio mėn. 24 d. 13:00 val., Šiauliuose, Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16).

Skaityti daugiau

Tarptautinė konferencija "Ateities perspektyva: darbo jėgos ir technologijų transformacijos"

Kviečiame lapkričio 25 d. dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Ateities perspektyva: darbo jėgos ir technologijų transformacijos“, kuri vyks 2016 m. lapkričio 25 d., Šiaulių arenoje, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai, IV aukštas.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 170 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums