Jau priimamos paraiškos į verslo ir pasiekimų parodą "ŠIAULIAI 2017"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Stiprinami verslo ryšiai su Mogiliovu (Baltarusija)

2016 m. lapkričio 4 d. pasirašyta Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Baltarusijos prekybos ir pramonės rūmų Mogiliovo skyriaus bendradarbiavimo sutartis. Susitarta bendradarbiauti verslo vystymo, ypatingai eksporto skatinimo klausimais, organizuoti bendrus renginius, kontaktų susitikimus, padėti Lietuvos ir Baltarusijos įmonėms bendradarbiavimo klausimais.

Skaityti daugiau

Mokymai parodos "Šiauliai 2016" dalyviams

Šių metų lapkričio 4 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko seminaras „Dalyvavimas ir darbas tarptautinėse parodose“.

Skaityti daugiau

Klasterių vystymas Šiauliuose įgauna pagreitį

2016 m. lapkričio 3 d. Ūkio ministro įsakymu skirta finansinė parama Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų projektui, skirtam metalo ir baldų klasterio veiklos vystymui.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų rengtas projektas vienas iš 11 Lietuvoje planuojamų vykdyti Klasterių veiklos vystymo projektų, kurio metu įmonės veikdamos kartu sieks didinti eksporto apimtis, didins žinomumą užsienio rinkose.

Skaityti daugiau

ŠPPAR dalyvavo ES paramos Rytų partnerystės šalims renginiuose Jerevane

Europos Komisijos ir Eurochambres kvietimu Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų specialistė Daiva Jonuškienė dalyvavo EU4Business paramos verslui savaitės renginiuose Jerevane. 

Skaityti daugiau

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija priimta į UEAPME narius

UEAPME yra darbdavių organizacija, Europos lygmeniu atstovaujanti amatų, prekybos ir MVĮ  interesams. UEAPME yra pripažintas Europos socialinis partneris. Tai ne pelno siekianti ir nešališka organizacija.

Skaityti daugiau

ŠPPAR nariai domisi Rusijos rinka

Š.m. spalio 20 dieną  Rusijos Federacijos prekybos atstovo pavaduotojas Lietuvos Respublikoje Igor Lysov susitiko su Rūmų nariais. Susitikimo metu buvo pristatyta atstovybės veikla,  kuo ji galėtų būti naudinga įmonėms ieškančioms verslo partnerių Rusijoje dėl žaliavų ar produkcijos pirkimo.

Skaityti daugiau

Rūmų nario ženklas

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia savo narius jų komunikacijos priemonėse naudoti naujai sukurtą Rūmų nario ženklą. Yra lietuviška ir angliška versijos. 

Skaityti daugiau

Miesto infrastruktūros kokybė – nemaža problema Šiaulių verslo įmonėms

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo plėtros komiteto organizuotas išplėstinis posėdis  sukvietė nemažą būrį Šiaulių verslo įmonių diskusijai miesto infrastruktūros klausimas. Savo plėtros planus energijos tiekimo ir skirstymo, dujų infrastruktūros srityje pristatė UAB ESO, apie vandentiekio ir kanalizacijos tinklų plėtros perspektyvas kalbėjo UAB „Šiaulių vandenys“ atstovai, šilumos klausimus pristatė UAB „Šiaulių energija“.

Skaityti daugiau

Eksporto klubas: Norvegija – ką galime mes?

 „Būti patikimu, atsakingu ir dirbti kokybiškai“ – tai pagrindiniai raktiniai žodžiai, kuriuos turėtų žinoti kiekviena įmonė besirengianti žengti į Norvegijos rinką. Šių metų spalio 12 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir VšĮ Versli Lietuva organizuotame seminare, skirtame Norvegijos rinkai, patirtimi dalijosi Audrius Masiulionis, Lietuvos Respublikos Komercijos atašė Norvegijoje, Daina Bogdanienė, Norvegijos Darbo inspekcijos atstovė. Savo sėkmės istorijas pasakojo Arvydas Bagdonas, UAB Venta Windows komercijos direktorius ir Darius Sakalauskas, UAB Vilmers direktorius.  

Skaityti daugiau

ŠPPAR lankėsi Kroatijos komercijos atašė

Šiandien, spalio 12 dieną, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Kroatijos Respublikos ambasados Lietuvos Respublikoje komercijos atašė Krešimir Kedmenec. Susitikimo metu buvo apsikeista informacija apie šalių rinkas, jų ypatumus, bei susitarta dėl tolimesnio aktyvaus bendradarbiavimo.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 170 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums