Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Kvietimas mokytis mažų ir vidutinių įmonių darbuotojams

Kviečiame mažų ir vidutinių įmonių darbuotojus dalyvauti projekte, skirtame ugdyti būsimų darbuotojų analitinis gebėjimus. Projekto partneris – Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia įmonių darbuotojus jungtis į pilotinę projekto dalyvių grupę. Jos tikslas – išbandyti ir įvertinti Airijos Limeriko universiteto sukurtas mokymų progamas, skirtas būsimų darbuotojų analitinių gebėjimų ugdymui.   

Skaityti daugiau

Sveikiname naujus Rūmų narius!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus! Per šiuos metus prie Rūmų narių jau prisijungė net 50 įmonių! 

Skaityti daugiau

Inovatyviems gaminiams ir paslaugoms – daugiau nei 70 mln. eurų ES investicijų

Skatindama Lietuvos verslą, ypač veikiantį šalies regionuose, aktyviau vykdyti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklas bei investuoti į inovatyvių gaminių ir paslaugų tobulinimą, Ekonomikos ir inovacijų ministerija paskelbė du kvietimus EuroposSąjungos (ES) investicijoms gauti pagal naują priemonę „Eksperimentas“.

Skaityti daugiau

Kaip Lietuvos verlas turėtų ruoštis Brexit'ui?

Artėjant spalio 31d., Jungtinės Karalystės (JK) išstojimo iš EuroposSąjungos (ES) situacija išlieka neaiški. Atsižvelgiant į tai, įmonės, eksportuojančios į JK ar turinčios kitokių prekybinių santykių, turi pasiruošti galimiems prekybos sąlygų pokyčiams. Europos Komisija yra paruošusi gidą - kaip Lietuvos verslai turėtų ruoštis, į ką atkreipti dėmesį.

Skaityti daugiau

Valstybė teiks daugiau garantijų verslui

Siekiant palengvinti verslo prieigą prie finansavimo šaltinių, plečiamas INVEGA paslaugų spektras. INVEGA galės teikti garantijas už naudotos įrangos (įrenginių) įsigijimą, už paslaugų eksporto sandorius ir už obligacijų įsigijimą. 

Skaityti daugiau

Planuojami mokesčių įstatymų pakeitimai

Yra parengti net penkių mokesčių įstatymų projektai (nekilnojamo turto mokesčio, žemės mokesčio, komandiruočių sąnaudų atskaitymo iš pajamų, akcizų, gyventojų pajamų mokesčio). Mokesčių įstatymų projektai, pasak Finansų ministerijos, yra parengti siekiant mokesčių struktūros tobulinimo, ekonomikos augimui mažiau žalingų mokesčių bazės sukūrimo. Kviečiame susipažinti su 4 įstatymų pakeitimų projektais. Verslo atstovų atsiliepimų laukiame iki spalio 11 d. el. paštu siauliai@chambers.lt    

Skaityti daugiau

Šiaulių PPAR atstovai dalyvauja Eurochambres Ekonomikos forume Romoje

Eurochambres Ekonomikos forume Romoje spalio 7-8 dienomis. Šio forumo šūkis - Rūmai Europai : kartu dėl tvaraus augimo. Nuo Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų dalyvauja Alfredas Jonuška.

Skaityti daugiau

ATLIKTAS MASINIS ŽEMĖS IR NEKILNOJAMOJO TURTO VERTINIMAS

Kiekvienais metais Registrų centras atlieka žemės ir nekilnojamojo turto vertinimą ir nustato vidutinę rinkos vertę. Šie masinio vertinimo rezultatai dar nėra patvirtinti, jie dabar yra svarstymo stadijoje ir dabar teikiami savivaldybėms derinimui ir pastabų pateikimui iki spalio 11 d. Įmonėms nėra privaloma derinti, bet galėtume pateikti pastabas savivaldybėms. Masinio vertinimo rezultatai yra tvirtinami gruodžio mėn. Šiais metais nustatyti žemės ir nekilnojamo turto masinio vertinimo rezultatai neturės reikšmės apskaičiuojant žemės ir nekilnojamojoturto mokesčius, nes dar nepasibaigęs 5 metų laikotarpis (pagal įstatymus kas 5metus nustatoma mokestinė vertė nuo kurios skaičiuojami mokesčiai). Tai turi reikšmės nuomos už valstybinę žemę mokesčiui, kuris apskaičiuojamas pagal einamųjų metų sausio 1 d. taikytus žemės verčių žemėlapius, t.y žemės naudotojams.

Skaityti daugiau

Sveikiname kolegas su gražia sukaktimi

Spalio 1 dieną sveikinome Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmus, švenčiančius 100 metų jubiliejų.

Skaityti daugiau

NEO-FIN klubo narių susitikimas darbo ginčų tema

Paskutinė rugsėjo mėnesio diena Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose aktyvi, turininga, informatyvi, gausi Rūmų narius suburiančiais renginiais.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums