Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Užsienio reikalų ministerijos padėka Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmams

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai sulaukė gražios padėkos iš Užsienio reikalų ministerijos už pagalbą organizuojant  Lietuvos diplomatinio korpuso ekonomikos diplomatų ir komercijos atašė metinį suvažiavimą birželio 11 d. 

Skaityti daugiau

Lietuvos diplomatinio korpuso ekonomikos diplomatams ir komercijos atašė pristatytas Šiaulių regiono verslas

Vakar vyko metinis Lietuvos ambasadose dirbančių specialistų suvažiavimas. Šia proga Šiauliuose lankėsi daugiau nei 70 Lietuvos diplomatų ir specialiųjų ekonomikos atašė dirbančių 52 LR ambasadose, konsulatuose, misijose visame pasaulyje.

Pirmoji susitikimo dalis vyko vienoje gražiausių ir istoriškai Šiaulių regiono verslui reikšmingoje vietoje – Chaimo Frenkelio viloje. Atvykusius diplomatus ir ekonomikos srityje dirbančius specialiuosius atašė sveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas. Susitikimo metu VšĮ „Versli Lietuva“ atstovas Vadimas Ivanovas pristatė Šiaulių apskrities ekonomikos raidos tendencijas, UAB „Šiaulių LEZ“ valdybos narys Tomas Jaskeliavičius pristatė Šiaulių laisvosios ekonominė zonos teikaimas galimybes ir plėtrą.

Skaityti daugiau

Šiauliuose pradėjo veikti NEO-FIN klubas

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų taryba gegužės 27 d.vienbalsiai pritarė NEO-FIN klubo steigimui. Klubo steigimą inicijavo  ŠPPAR nariai: UAB “Solidus vox”, UAB "Baltik vairas", UAB "Bigso", UAB “Ronelda”, UAB "Grafų baldai", UAB “LTintus”, UAB "Baltic Champs", UAB "Redal", UAB “Konta LT”, UAB „Medicinos linija“. Vadovauti klubui patikėta UAB “Solidus vox” vadovei, auditorei, lektorei, mentorei Jurgitai Navikienei.

Kodėl NEO-FIN klubas? Kaip teigia klubo vadovė Jurgita Navikienė: „Tokia iniciatyva, suburianti finansų ir buhalterijos specialistus, Šiauliuose jau seniai buvo būtina ir reikalinga. Pavadinime žodis NEO atspindi pokyčius ir iššūkius, kuriais gyvena minėtų profesijų atstovai. Kaip ir daugelis profesijų, šiandieniniai finansininkai ir buhalteriai yra priversti “transformuotis” – nebeužtenka tik techninio darbo, “ėjimo pramintu keliu” – reikia vis daugiau kūrybiškumo, psichologijos, analitikos gebėjimų.     

 

Skaityti daugiau

Prekybos, pramonės ir amatų rūmų Telšių filialo atidarymo šventė

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su kitais Lietuvoje veikiančiais prekybos, pramonės ir amatų rūmais yra stipriausia asocijuota verslo struktūra regione, turinti bene didžiausią realiai veikiančių narių skaičių. Rūmai daugiau nei 20 metų buria tiek jauną, tiek brandų verslą aktyviai bendrystei ne tik Šiaulių, bet ir Telšių regione. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų taryba balandžio 9 dieną vieningai pritarė Telšių filialo steigimui, o gegužės 31 d. iškilmingai atidarytas prekybos, pramonės ir amatų  rūmų Telšių filialas.

Filialo atidarymo šventės metu bene pažangiausios, stipriausios, lyderiaujančios, nuolat augančios verslo bendruomenės Šiaurės Lietuvos regione atstovus sveikino, sėkmės ir susikalbėjimo linkėjo LR ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas, Telšių raj. meras Kęstutis Gusarovas, Tarybos nariai,Užimtumo tarnybos, Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovai ir kiti renginio svečiai.

Skaityti daugiau

Prekybos, pramonės ir amatų rūmai jaučia atsakomybę už jaunosios kartos ugdymą

Šiaulių miesto mokinių dalykinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojų apdovanojimo šventėje „2019 metų geriausieji“ Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai įsteigė specialųjį apdovanojimą Mantilei Paulauskaitei, Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos 8 klasės mokinei už rezultatyvų dalyvavimą Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje (I vieta Šiaulių mieste, II laipsnio diplomas šalyje) bei Vasarei Gaupšaitei, Šiaulių Didždvario gimnazijos 10 klasės (II gimn. klasės) mokinei už rezultatyvų dalyvavimą Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiadoje (IV vieta Šiaulių mieste, I laipsnio diplomas šalyje). 

Sveikiname!

Skaityti daugiau

Sveikiname naujus Rūmų narius!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus! Per šiuos metus prie Rūmų narių jau prisijungė net 46 įmonės! 

2019-05-27 Rūmų Taryba buvo vieninga - nutarta priimti į Rūmus naujus narius: Telšiuose veikiančią draudimo brokerių bendrovę DEXPERT ir statybos paslaugų įmonę GRUNERA; Kelmėje veikiančią saulės energijos įrangos tiekėją  JUKVAS; TRADECONSULTANT įmonę, konsultuojančią įmones ir verslininkus, prekiaujančius ar siekiančius prekiauti, užmegzti verslo ryšių su tolimosios Azijos šalimis, tokiomis kaip Kinija ar Taivanas.  

Skaityti daugiau

Rūmų nariui - Ruvera, UAB įteiktas "Sėkmingos verslo įmonės 2018" apdovanojimas

Vakar Šiaulių Prekybos, pramonės ir amatų Rūmų tarybos posėdžio metu Rūmų nario - Ruvera, UAB vadovui Arūnui Rupšiui įteikta garbinga  "Sėkmingos verslo įmonės 2018  mažų ir vidutinių įmonių grupėje" nominacija.   

Skaityti daugiau

Šiaulių ir Telšių regionų įmonių verslo misija į parodą “Interzum” Kelne, Vokietijoje

2019 m. gegužės 21-23 dienomis organizuojama verslo misija į baldų parodą “Interzum 2019”. Verslo misijos metu baldų gamybos ir projektavimo/interjero dizaino įmonės lankant parodą dalyvauja  susitikimuose su jau esamais įmonių partneriais, potencialiais klientais. 

Skaityti daugiau

Europos darbdaviai ragina kurti atvirą, vieningą ir stiprią ES

Europos Sąjungos šalių darbdavių atstovai Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitete artėjant rinkimams į Europos Parlamentą sutarė dėl kreipimosi į visuomenę. 

Mes, kaip Europos darbdavių ir verslininkų atstovai, tikime Europos Sąjunga ir giname jos vertybes – demokratiją, laisvę, pagrindines teises ir teisinės valstybės principus. 

Skaityti daugiau

Šiaulių vadovų klubas pradeda veiklą

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų taryba vienbalsiai pritarė Šiaulių vadovų klubo įsteigimui. Kubo steigimą inicijavo 8 ŠPPAR nariai: UAB "Baltik vairas", UAB"Medicinos linija", AB "Telia Lietuva", UAB "Grafų baldai", UAB "Jupojos technika", UAB "Baltic Champs", UAB "Redal", UAB "Laurema". Vadovauti klubui patikėta UAB "Baltik vairas" generaliniam direktoriui Žilvinui Dubosui.  Kaip teigia klubo vadovas Žilvinas Dubosas: „Tokia bendradarbiavimo platforma Šiauliuose jau seniai buvo būtina ir reikalinga. Dažnai vadovai dalyvauja įvairiuose renginiuose, bendrauja su šimtais žmonių, tačiau formos, kur vadovas gali bendrauti profesine prasme, keistis informacija, dalintis ja – Šiauliuose nebuvo. Klubas sau kelia rimtus tikslus, kurių pagrindinis – dalintis informacija, tobulėti profesine prasme, netgi savo patyrimu prisidėti prie miesto bei regiono socialinės, visuomeninės ir ekonominės plėtros.“

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums