2019 metais 53 nauji nariai prisijungė prie Rūmų bendruomenės
2020 01 21

Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai – vieta Jūsų ir Jūsų verslo augimui aktyvioje bendrystėje. Džiaugiamės, kad padėdami augti Jums, Jūsų dėka augame ir mes.  

2019 m. naujais Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais tapo 53 įmonės, teikiančios prekybos, statybos, projektavimo, interjero dizaino, buhalterinės apskaitos, draudimo, konsultavimo, transporto paslaugas, sėkmingai vykdančios akmens, baldų, tekstilės, elektros gaminių, IKT produkcijos, reklamos gamybą, iš Šiaulių ir Telšių regionų. Šiandien Rūmai yra subūrę ir vienija 232 skirtingas kompanijas, švietimo insitucijas, organizacijas ir verslininkus. 

2019 m. prie Rūmų bendruomenės prisijungė UAB "Arokadė", UAB "Elitus", UAB "Architektūra ir Konstrukcijos", UAB "Normaida", UAB "Aderita", UAB "Agroratas", UAB "Žemaitijos paminklai", UAB "Termoinžinerija", UAB "Prie Luksto", UAB "Zaka", UAB "Diginesta", UAB "Gintsta", UAB "Marijusta", UAB "Dovirema", UAB "Donauto", MB "Patekla", UAB "Idėjų alėja", UAB "Įžvalga", UAB "Sekona", UAB "Vibaltpega", UAB "Limega", UAB "Artilux NMF", Sauliaus Remeikos dizaino studija, UAB "LTintus", UAB "Finesta Lithuania", UAB "Domidėja", UAB "Joniškio baldai", UAB "Šiaulių tauro ryšiai", UAB "LBI", UAB "LZ technika", UAB "Skaidora", UAB "Elektrosita", UAB "Lainer", UAB "Žemaitijos energija", UAB "Ginstata", UAB "Telonija", UAB "Telšių keliai", UAB "Lasegra", UAB "Alfestus", UAB "A.Arys ir ko", UAB "Šmatas", UAB "Jukvas", UAB "Dexpert", UAB "Tradeconsultant", UAB "Grunera", UAB "Intelligent Solar", UAB "Metal Production", MB "Discus Solis", UAB "Idėjų  sprendimai", UAB "Televizijos ir ryšio sistemos", UAB "Lamata", UAB "Armetlina", UAB "Ventmatika". 

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai jungtis ir aktyviai veikti kviečia ir jauno, ir brandaus, ir didelio, ir smulkaus verslo atstovus. Norinčius daugiau sužinoti apie narystę kviečiame susisiekite su Rasa Reizgevičiene Narystės plėtros ir komunikacijos skyriaus vadove.        


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums