Europos Komisija patikslino ketvirtos produktų kategorijos (lakštai, padengti arba apvilkti metalu) importo kvotas atskiroms valstybėms. Komisijos reglamentas (ES) 2021/1091: Lietuvių kalba https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LT/TXT/PDF/?uri=CELEX:32021R1091&from=LT

Aktualios nuorodos ir informacija Lietuvos verslui, prekiaujančiam su JK – pokyčiai po pereinamojo laikotarpio pabaigos
2021 01 06

2020 m. gruodžio 24 dieną buvo paskelbta apie pasiektą prekybos tarp JK ir ES susitarimą. ES lyderiai pasirašė susitarimą su JK. Pilnas susitarimo tekstas (1246 puslapiai) gali būti rastas nuorodoje čia, susitarimo 33 puslapių santrauka– čia. Nuo 2021 m. sausio 1 d. prekybiniai santykiai tarp Britanijos ir Europos Sąjungos bus vystomi pagal bendrą sutartį, kurioje išsamiai išdėstytos prekybos, muitų, muitinių veiklos, judumo sąlygos ir procedūros.Lietuvos verslo informacijos portalo www.verslilietuva.lt specialioje skiltyje „Brexit“skelbiama aktuali informacija verslui, vykdančiam prekybą su JK. Puslapyje pateikiama verslui svarbi informacija apie tarifinius ir netarifinius barjerus, dalijamasi aktualiausiomis Lietuvos ir užsienio žiniasklaidos publikacijomis, pateikiami aktualūs analitiniai komentarai apie „Brexito“ poveikį verslui.

 Taip pat komercijos atašė atstovybės Jungtinėje Karalystėje susistemintoje informacijoje yra importo nuo 2021 m. iš ES į JK gidas, eksporto nuo 2021 m. iš JK į ES gidas, nuorodos į aktualių seminarų vaizdo įrašus ir kt.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums