Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo grėsmės Verslo ir pasiekimų parodą „Šiauliai'20“ nukeliame į kitus metus. Susitiksime 2021 metų lapkričio 25 – 27 dienomis.

Aptarta Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų veikla Mažeikių rajone
2020 08 11

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vytis Lembutis ir generalinis direktorius Alfredas Jonuška penktadienį lankėsi Mažeikių rajono savivaldybėje. Rūmų vadovus priėmė Mažeikių rajono savivaldybė meras Vidmantas Macevičius ir mero patarėjas Virgilijus Radvilas. Susitikime buvo aptarta ekonominė padėtis, galimybės vystytis ir kurtis naujam verslui Mažeikių rajone.

Prezidentas Vytis Lembutis išsakė nuomonę, kad yra galimybių vystyti Rūmų atstovybę ar filialą. Generalinis direktorius Alfredas Jonuška pristatė praktines Rūmų veiklas ir galimybę atnaujinti tiesioginę veiklą Mažeikių rajone. Yra nemažai įmonių, kurios jau dabar dalyvauja Rūmų veiklose ir projektuose. Meras pritarė galimybei vystyti dialogą su Rūmais, kviesti rajono verslininkus būti aktyviais verslo asocijuotose struktūrose, išsakė daug gerų žodžių Rūmams ir jų strateginiams tikslams. Išreiškė palaikymą aktyviam verslui regiono plėtros procesuose.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai veikia pagal Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą, vykdo veiklą Šiaulių ir Telšių regionų savivaldybėse. Tai stipriausia verslo asocijuota organizacija regionuose.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 246 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums