PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

EUROCHAMBRES RAGINA G20 SURENGTI SKUBŲ SUSITIKIMĄ IR REAGUOTI Į PASAULINIO PREKYBOS KARO RIZIKĄ
2018 07 02

EUROCHAMBRES, Europos prekybos ir pramonės rūmų asociacija, reikalauja nedelsiant surengti G20 neeilinį susitikimą, kad būtų galima koordinuoti strategiją dėl galimo prekybos karo. "Apginkime globalizaciją ir pasaulinę prekybos sistemą. Rytoj gali būti per vėlu! ", teigė Christoph Leitl, EUROCHAMBRES prezidentas ir Pasaulinės prekybos platformos (PPP) pirmininkas. 

"Prekyba ir investicijos yra pagrindiniai ekonomikos augimo ir darbo vietų kūrimo veiksniai. Tai apribojant bus bloginama padėtis. Todėl turime imtis tinkamų priemonių padėčiai ištaisyti ", - pabrėžė J. Leitl." Naujausi JAV sprendimai dėl prekybos klausimų ir Kinijos prekybos ministerijos reakcija, skelbianti prekybos karą, turės įtakos daugiašalėms taisyklėms ir įmonėms visame pasaulyje. EUROCHAMBRES ir pasaulinė verslo bendruomenė ragina G20 imtis visų galimų priemonių, kad būtų išvengta prekybos karo, kuris pakenks vartotojams, įmonėms ir visai pasaulio ekonomikai. Pagrindinis PPP tikslas yra palengvinti prekybą ir patekimą į rinką tarptautiniu mastu ir parengti nuoseklų atsaką į globalizacijos iššūkius, visapusiškai naudojant Rūmų potencialą visame pasaulyje. 2018 m. Kovo mėn. PPP parodė protekcionizmą ir ribojimą patekimo į užsienio rinkas kaip didžiausią iššūkį pasaulinei ekonomikai ateinančiais metais.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija yra Eurochambres narė.

Alfredas Jonuška

generalinis direktorius

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums