Jūsų ir Jūsų verslo augimas aktyvioje bendrystėje

Įmonės laukiamos parodoje "China Homelife Show Poland 2018"
2018 02 14

Sausio 31 d.  Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška dalyvavo Varšuvoje surengtame vyksiančios Kinijos gamintojų parodos pristatyme. Jau septinti metai jos rengiamos Lenkijos miestuose, pakviečiant į jas apsilankyti Centrinės, Rytų Europos ir Baltijos šalių  įmones. Tokios parodos tikslas - pristatyti Kinijos plataus vartojimo prekių ir technologinės įrangos gamintojus bei jiems surasti partnerius. Tai daugiausia tinka didmeninės prekybos įmonėms  ir technologinės įrangos pirkėjams. Šiemet tokia paroda vyks Varšuvoje birželio6-8 dienomis.  Šį pažintinį renginį organizavo Varšuvos prekybos rūmai. 

Buvo pristatyta naujiena, kad prie Varšuvos steigiami Kinijoje gaminamų produktų sandėliai-logistikos centras. Siekiama sutrumpinti tiekimo laiką, Lenkijoje iki 2 parų, o kitose Rytų Europos ir Baltijos šalyse iki savaitės. Dar viena naujovė, kad bus galima įsigyti prekes ir mažais kiekiais,ir tai palengvins mažoms ir vidutinėms įmonėms įsigyti reikalingus produktus.

Organizatoriai kviečia Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmus organizuoti savo šalies verslininkų delegacijas apsilankyti parodoje. Bei dalyvauti logistikos centro Varšuvoje kūrimo ir veiklos procesuose.

Apie parodą „China Homelife Show 2018“

China Homelife Show Poland  parodoje (2018 m. birželio 6-8 d.) dalyvaus daugiau nei 1000 pirmaujančių tiekėjų.Planuojama iki 10 000 lankytojų.

Numatoma, kad China Homelife Show Poland  bus viena efektyviausių Kinijos pirmaujančių įmonių, siekiančių daryti verslą Vidurio ir Rytų Europoje, platforma. Pirkėjams bus garantuojama geriausia kokybė irgalimybė šiame renginyje pasirinkti plataus spektro tiekėjų.

7-ojoje China Homelife Show Poland parodoje  dalyvaus daugiau nei 1000 Kinijos produktų namams tiekėjų, kurie pristatys galimybę importuotojams, prekybininkams irpirkėjams įsigyti aukštos kokybės produktus  ir technologinę įrangą tiesiaiiš gamintojų konkurencingomis kainomis.

Organizatorius Meorient International Exhibition Co. Ltd, Šanchajus kviečia lankytojus ne tik iš Lenkijos, bet ir iš Rusijos,Baltarusijos, Ukrainos, Vengrijos, Čekijos, Slovakijos, Bulgarijos, Rumunijos,Lietuvos, Latvijos ir kitų šalių. China Homelife Show kasmet organizuojama11-oje šalių visame pasaulyje - Turkijoje, Lenkijoje, Meksikoje, Egipte,Brazilijoje, Jordanijoje, Pietų Afrikoje, Indijoje, JAE, Irane.

Susidomėję šios parodos lankymu Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai yra kviečiami registruotis telefonu 8 41 525504 arba el.paštu siauliai@chambers.lt  Parodos organizatoriai atsirinks ir pagal galimybes finansuos perspektyviausių pirkėjų kelionę, dvi nakvynes, maitinimą ir verslo susitikimus.

Daugiau apie parodą http://en.chinahomelife.com.pl/


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 214 įmonių, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.

Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums