PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Įmonių verslo misija į parodą “Maison & Objet” Paryžiuje
2019 09 10

2019 m. rugsėjo 8 - 10 dienomis organizuojama verslo misija į interjero dizaino parodą “Maison & Objet 2019”. Verslo misijoje dalyvauja baldų gamybos ir projektavimo, interjero dizaino paslaugas teikiančios įmonės.  

Į verslo misiją vyksta smulkios ir vidutinės įmonės iš Šiaulių, Telšių, Vilniaus regionų tarp kurių yra Architektum, Vija idėja, Joras, Urtnojus, Architektų gildija  ir kt. Pagrindinis misijos tikslas – naujos ir inovatyvios idėjos, nauji klientai, naujos partnerystės, didesnis įmonių konkurencingumas, būdai ir priemonės, padėsiančios persiorientuoti į aukštesnės pridėtinės vertės kūrimą.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai vykdo projektus “Kultūrinių ir kūrybinių industrijų sektoriaus įmonių eksporto skatinimas Šiaulių regione” pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, kurių metu lietuvišką produkciją gaminančios ir paslaugas teikiančios įmonės dalyvaus užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose ir verslo misijose bei pristatys savo produkciją užsienio partneriams.    


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums