Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursas
2018 07 05

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą. 
Šiuo metu Šiaulių pramoniniame parke yra 5 neišnuomoti valstybinės žemės sklypai.

Investuotojai, norintys investuoti Šiaulių pramoniniame parke turi atitikti šiuos minimalius kriterijus:

-         planuojamas investicijų, tenkančių 1 hektarui išsinuomoto žemės sklypo ploto, dydis iki veiklos pradžios turi būti ne mažesnis nei 600 000 Eur;

-         numatomos sukurti ne mažiau kaip 5 darbo vietos, tenkančios 1 žemės sklypo hektarui ir išlaikomos iki investicijų sutarties galiojimo termino pabaigos.

Pasirašius investicijų ir žemės nuomos sutartis investuotojas 10 (dešimties) metų laikotarpiui 100 proc. atleidžiamas nuo žemės mokesčio ir nekilnojamojo turto mokesčio, jei vykdo prisiimtus įsipareigojimus.

 

Daugiau informacijos apie vertinimo kriterijus bei investicijų ir žemės nuomos sutarčių projektus, laisvų sklypų aprašymus ir paraiškos formą rasite adresu: http://www.siauliai.lt/lit/Investuotoju-atrankos-ir-valstybines-zemes-sklypu-nuomos-ne-aukciono-budu-Siauliu-pramoniniame-parke-konkursas/9561

 

Užpildytą paraiškos formą iki 2018 m. rugpjūčio 31 d. 17 val. galite atnešti į Savivaldybės priimamojo 6-tą langelį, siųsti adresu: Vasario16-osios g. 62, LT-76295, Šiauliai arba siųsti elektroniniu paštu rastine@siauliai.lt. Paraiškos bus įvertintos per 30kalendorinių dienų nuo paraiškų pateikimo termino pabaigos.

 

Iškilus klausimams prašome kreiptis į Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Strateginės plėtros ir ekonomikos departamento Ekonomikos ir investicijų skyriaus vedėją Kristiną Šmidtienę, tel. Nr. (8 41) 383 430, el. p. kristina.smidtiene@siauliai.lt. arba Ekonomikos ir investicijų skyriaus vyr. specialistę Aistę Petkuvienę, tel. Nr. (8 41)  596 283, el.p. aiste.petkuviene@siauliai.lt.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 228 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums