Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Įsteigtos Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Telšių rajono, Kelmės rajono ir Šiaulių rajono atstovybės
2018 06 28

2018-06-25 Rūmų Taryba buvo vieninga -  nutarta Įsteigti Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Telšių rajono, Kelmės rajono ir Šiaulių rajono atstovybes.  Pažymėtina, kad atstovybės – tai ne nauji juridiniai asmenys, bet Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų veiklų perkėlimas ir intensyvinimas regionuose. Taip pat tų regionų verslininkų aktyvus įsitraukimas į asocijuotos verslo struktūros/Rūmų veiklą.

Iki Tarybos posėdžio Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas ir generalinis direktorius Alfredas Jonuška  dalyvavo susitikimuose su Telšių, Kelmės ir Šiaulių rajono (Kuršėnų) Šiaulių PPAR nariais. Pristatytos būsimų atstovybių veiklos gairės ir ateities žingsniai vykdant Rūmų veiklas regionuose. Išklausyti narių pageidavimai, kad būtų įkurtos šiose savivaldybėse atstovybės. Telšių verslininkai išreiškė siekį per pusę metų suburti daugiau nei 30 narių ir siekti Rūmų filialo statuso.Šiaulių rajono ir Kelmės Rūmų nariai - pasiekti didesnio nei 15 atstovybėje veikiančių narių skaičių.

Kviečiame Telšių, Kelmės ir Šiaulių rajonų įmones jungtis aktyviai bendrystei.

Dėl  informacijos apie narystę Šiaulių prekybos,pramonės ir amatų rūmuose kviečiame susisiekti šiais kontaktais: Daiva Jonuškienė el. paštas: daiva.jonuskiene@chambers.lttel. 8-41 525504.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 228 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums