Jaunimo verslumo turnyras
2013 02 07

Kviečiame profesinio mokymo įstaigas suburti keturių dalyvių komandą ir dalyvauti jaunimo verslumo turnyre FIX’13 (Future Ideas Experiments), kuris vyks šių metų vasario 13 ir 20 d. Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultete. 

FIX’13 - tai idėjų generavimo projektas, kurio metu kolegijų studentai, profesinių mokyklų ir gimnazijos moksleiviai, besidomintys verslu, atlieka užduotis, bendrauja su patyrusiais verslininkais, semiasi patirties ir varžosi tarpusavyje dėl versliausios komandos vardo. Turnyras organizuojamas 2 etapais. Jų metu dalyviai turės galimybę savo žinias pritaikyti praktiškai, atlikdami jiems paskirtas užduotis, imituodami pirmuosius žingsnius versle. Visa veikla skatins dalyvių kūrybišką ir lankstų mąstymą. Turnyro nugalėtojų laukia vertingi renginio rėmėjų prizai.

Tikslinė grupė: kolegijų studentai, profesinių mokyklų ir gimnazijų moksleiviai. Bendras komandų skaičius: iki 18.

Praėjusiais metais FIX’12 turnyre dėl versliausios komandos vardo varžėsi bendrojo lavinimo ir profesinio ugdymo įstaigų moksleivių, kolegijų, Šiaulių universiteto studentų suburtos komandos. Iš viso turnyre dalyvavo 30 komandų (120 dalyvių) iš Šiaulių miesto ir apskrities.

Dalyvių registracija http://www.su.lt/smf/fix13

Kviečiame aktyviai dalyvauti!


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums