Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Tarptautinė konferencija „ŽIEDINĖ EKONOMIKA KONKURENCINGIEMS REGIONAMS“
2019 10 04

Jei tau rūpi darnus vartojimas ir naujoviškas verslo modelis, būtinai turi dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Žiedinė ekonomika konkurencingiems regionams“, kuri vyks 2019 m. lapkričio 28 d. verslo ir pasiekimų parodos „Šiauliai 2019“ metu. Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16, IV a. Konferencijų salė).

Žiedinė ekonomika teikia naujas galimybes. Būtina transformuoti valstybių ir jų regionų ekonomiką ir padaryti ją tvaresnę, prisidėti prie klimato tikslų ir pasaulio išteklių išsaugojimo. Tai suteiktų konkurencinį pranašumą smarkiai besikeičiančiame pasaulyje.

Žiedinės ekonomikos svarba pramonei didėja. Pereinant prie žiedinės ekonomikos labai svarbu sekti pagrindines tendencijas, vertinti pasirenkamus modelius ir įvairių žiedinės ekonomikos elementų veikimą.

Kaip galima pereinant prie žiedinės ekonomikos didinti regionų patrauklumą investicijoms, didinti pridėtinę vertę ir darbo vietų kūrimą bei paskatinti inovacijas? Kaip ekonominės veiklos vykdytojams pasinaudoti antrinių žaliavų vidaus rinkos teikiama nauda?

Į šiuos ir kitus klausimus atsakymų ieškos ekspertai iš Europos komisijos, Europos Ekonomikos ir Socialinių reikalų komiteto, EUROCHAMBRES, Šiaulių universiteto, verslininkai ir bendruomenė.

 

Maloniai kviečiame dalyvauti konferencijoje ir registruotis jau dabar: Registracija

Laukiame Jūsų renginyje!


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 230 įmonių, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums