Kviečiame siūlyti kandidatus Rūmų apdovanojimams
2013 01 23

Artėjant kasmetinei Rūmų asamblėjai (visuotinas susirinkimas), kviečiame išsakyti savo nuomonę ir teikti pasiūlymus dėl apdovanojimų. Asamblėjos metu teiksime III laipsnio Darbo žvaigždę ir padėkos ženklą. Taip pat vasario 8 d. Vyriausybėje   bus įteiktos II laipsnio darbo žvaigždės kartu su eksporto prizais ir moters verslininkės apdovanojimu.

  1. II laipsnio “Darbo žvaigždė”. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų garbės ženklas II laipsnio „Darbo žvaigždė“ teikiama nusipelnusiems šalies regionų verslininkams ir asmenims, ženkliai prisidėjusiems gerinant verslo sąlygas šalyje.
  2. III lapsnio “Darbo žvaigždė”. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų garbės ženklas III laipsnio „Darbo žvaigždė“ teikiama sėkmingiausiai dirbantiems regionų verslininkams ir asmenims, ženkliai prisidėjusiems gerinant verslo sąlygas šalies regionuose
  3. Padėkos ženklas. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų padėkos ženklas. Šį padėkos ženklą įsteigė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija, siekiant skatinti ir pažymėti rūmų sistemoje dirbančius asmenis, pripažįstant ir įvertinant jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą, o taip pat asmenis, kurie nebūdami Rūmų nariais rėmė rūmų veiklą, garsino ir kitokiu būdu aktyviai dalyvavo jų veikloje.

Prašome teikti siūlymus Rūmams iki sausio 31 d.  16.00 val..  siauliai@chambers.lt

 

Asamblėjos datą numatome vasario mėn. pabaigoje – kovo mėn. pradžioje. Taip pat yra paskelbtas eksporto prizo konkursas ir moters verslininkės rinkimai. Teikimo data pakartotinai skelbta sausio 28 d.. Paraginkite įmones (gali būti ne Rūmų narės) dalyvauti. Taip pat teikite ir moteris vadoves moters verslininkės nominacija

 

Šiaulių PPAR taryba


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums